kumibo kumibo komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Vtipná, dobře se četla, upoutala, tak že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Velice vtipná byla část ve které Hanna telefonuje s maminkou a ptá se na recept na lasagne. Garrett jako ,,trochu" arogantní hokejista rozhodně nezklamal.

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Za mě rozhodně 5*. Knížka tak uchvátí, že se od ní nemůžete odtrhnout. Kaidan byl úžasný, Anna mi sice občas lezla na nervy, ale postavy jako Blake mi to zase vynahrazovali.

20.05.2016 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Asi moje nejoblíbenější kniha že série. Příběh Zadista a Belly byl úžasný. Bella byla dost odvážná a fascinující s tim, jak se za každou cenu chtěla se Zadistem sblížit. Zadistuv příběh byl velmi smutný. Rozhodně bych se mi líbilo kdyby o nich spisovatelka napsala další knihu.

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Knihu Vendeta jsem přečetla za jeden den. Nemohla jsem se o knihy odtrhnout, když už jsem si myslela, že vím k čemu se schyluje, tak se stalo něco jiného, ještě více neočekávaného. Skvělá kniha, kterou můžu vřele doporučit čtenářům, kteří se zajímají o knihy s mafiánskou tématikou.

08.08.2018 5 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Úžasná knížka, povídka Otec je úplně dokonalá. Mohu jen vřele doporučit.

07.06.2016 5 z 5

Dobrodružství milovníka knih Dobrodružství milovníka knih Charlie Lovett

Začátek mě sice moc nenadchl, ale zbytek knihy tak na 10 hvězdiček. Propracovanost knihy byla naprosto skvělá. Vývojové linie knihy nebyly moc složité, tak aby se to pletlo. Rozhodně stojí za přečtení.

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Kniha byla velmi chytlavá. Velmi mě překvapil vývoj děje. Hlavní postavy byly trochu bláznivé, ale přesto zajímavé každá v jiném směru. Jednou z nejlepších postav byla podle mě Storm. Knihu bych určitě všem doporučila.

V ringu V ringu Katy Evans

Úžasná kombinace undergroundu s psychickou poruchou. Remy byl úžasný jak v modří tak i v černi. Brooks jako odepsaná sportovkyně byla též úžasná, ale možná okolo té její nevydařené kariéry to mohla spisovatelka trochu okořenit. Mojí nejoblíbenější části je asi jejich společný trénink. Knihu vřele doporučuji.

19.05.2016 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Když jsem si knihu kupovala nemyslela jsem si ze půjde o obvzlášť originální příběh. Kniha mě ale zaskočila v tom pravém slova smyslu. Je to smršť skvělě promyšlených a chvílemi i velmi vtipných scén pod rouškou mafie a otroctví v moderním svetě. Hlavní postavy jsou naprosto skvěle. Carmine je moji nejoblíbenější postavou vůbec. Tato knížka doopravdy stojí za přečtení.

20.01.2017 5 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Skvělá kniha z koňského prostředí. Skvělá,tvrdohlavá a neústupná hlavní hrdinka. Devlin byl taky úžasný, ale Chester byl úplně nejlepší. Další úžasná kniha od jedné z mých nejoblíbenějších spisovatelek.

02.06.2016 5 z 5

Pád Pád Kai Meyer

Celá trilogie byla naprosto úžasná. Smíšení italské mafie, bohů a přeměny na zvířata. Alessandro byl úžasný, ať už jako panter nebo jako kluk. Rosa byla rozhodně jedná z těch statečný hrdinek. Sérii rozhodně doporučuji .

26.05.2016 5 z 5

Léto mrtvých Léto mrtvých Gregory Hughes

Kniha je naprosto jedinečná. Jak postavami, tak i dějem. Očekávání po půjčení v knihovně sice valná nebyla, ale šílené jsem se spletla. Děj je velmi propracovaný a napínavý.

Šampion Šampion Marie Lu

Celá trilogie byla strhující a velmi napínavá. Příběh je stoprocentně úžasný. Hlavní postavy rozhodně nezklamali. Můžu vřele doporučit.

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Bezvadná knížka! Řekla bych, že byla asi nejvydařenější. Emily byla úplně jiná než by se od dcery senátora očekávalo. Henry rozhodně nezklamal. Určitě doporučuji!!

19.05.2016 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Nejlepší knížka, co jsem kdy četla. Celá série patří mezi TO nejlepší, co mohou knihy o vampýrech nabídnout.

04.06.2017 5 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Knížka se mi v celku líbila, děj byl zajímavý, ale upřímně jsem očekávala malinko víc.

14.09.2016 3 z 5