Kukicka Kukicka komentáře u knih

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Tento dil byl lepsi nez prvni a cetlo se to super, ale vlastne to nema smysl cist, kdyz clovek nema vsechny dily, jelikoz je pak akorat vytoceny. Mela jsem jeste mesic vydrzet. Nevim proc je ted takovy hit knihy rozdelovat. Kdyz ma jedna kniha 400 stran, tak se to jeste pochopit da, ale tyto knihy maji cca 150 stran , takze vsechny dohromady budou mit kolem 500. Jenze to by samozrejme nebyl takovy byznys

15.05.2022 4 z 5

Cena za bozk Cena za bozk Linda Kage

Po komentarich a neuveritelne vysokem hodnoceni jsem ocekavala nejakou pecku, ktera me strhne dejem nebo rozcupuje emocema a ono nic. Dostala jsem naprosto prumerne, mozna spise lehce podprumerne divci cteni. Do sekce "pro zeny" bych to tedy nezaradila

11.04.2022 2 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

Co k tomuto dilu rici. Cte se to dobre, ale co se tyce deje, tak se tam toho vlastne zase tolik nestalo. Mezi ctenim jsem davala i vetsi pauzy a precetla i jinou knihu. Prislo mi to jako vsuvkovy dil nebo jen takovy prolog k dalsimu dilu. Coz kdyz si clovek rekne, ze to ma cca 550 stran, tak je to tedy dlouhy uvod. Podle komentaru je vetsina ctenaru v tymu Yvana, ale ja vzdy mela v knihach a serialech slabost pro zle kluky a od zacatku me to vice tahne k Lucasovi, takze doufam, ze i pres ten konec, kvuli kteremu bych nejradeji nekoho roztrhla jak hada a cesky preklad dalsiho dilu v nedohlednu, doufam, ze nakonec skonci s Lucasem :-)

05.03.2022 3 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Obvykle u ceskych autorek si dost hraji se slovy, aby byla recence vkusna i kdyz neni extra lichotiva, ale zde to mohu rici na plnou pusu... Bylo to skvely. Libilo se mi to vice, nez Hacker. Nejsem cilovka a nebylo tam pro me to wow, proto jedna hvezda dolu, ale nechybelo tomu nic, co si predstavuji pod divcim romanem. Sympaticke postavy, smysluplny pribeh, vtip, romantika. Cetlo se to lehce, stranky mizely pred ocima. Samozrejme, ze bych tam nejakou mouchu nasla, jako duvod proc tajil, co dela byl pro me slaby nebo ze ve skole ho nikdo nepoznal v dzinech a mikine, ale na plese v obleku najednou celebrita a poznavalo ho spoustu lidi :-D. Taky ta silna slova Miluji te prisla pro me z cista jasna, ale zase co ja vim, jak to v dnesni dobe u nactiletych je... Jsou to ale jen drobnosti a knihu jsem si vazne uzila

29.01.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Musim se priznat, ze jsem chtela dat hvezdicky 3 a v prubehu cteni si rikala, ze se jedna asi o jednu z nejslabsich knih, ale tech poslednich 50 stran byla smrst, kdy vse do sebe zapadlo a bylo to tak krasne, slzy tekly jak hrachy, ze nemuzu jinak, nez hodnotit plnym poctem. Tomu tedy rikam love story

05.01.2022 5 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

(SPOILER) Jak napsat komentar, abych autorku moc neurazila, coz samozrejme nemam v planu, protoze i se spatnou knihou je kopa prace. Na me to pusobilo hrozne amatersky. Normalne ctete knihu a pribeh prirozene plyne a rozviji se a tady jen kroutite hlavou. Cely ten pribeh nedava moc smysl. Najmu si uklizecku, jsem hvezda s klicem pod rohozkou nebo odemknuto a nikdo v baraku. Div ne po prvnim dnu jsem hned zvana na jejich hvezdnou party, pak rovnou na placenou dovolenou. Vyvoj vztahu je take nijaky. Jeste ta zapletka s dekanem by celkem sla, kdyby ale bylo vysvetleno proc ma na nej tak zasednuto, ze mu uz podruhe chce znicit zivot. Nepusobi to propracovane ani promyslene. Precetla jsem to za chvili, protoze to ma snad 150 stran, je to ale cele velke ALE...

22.10.2021 1 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Za me bohuzel nejslabsi kniha ze zatim vydanych. Hlavni hrdiny jsem si neoblibila, dokonce Fifi mi byla az spise nesympaticka. Bylo to kratke, ale me se to zdalo mnohem delsi. Stranky mi nemizely jako obvykle, protoze me to po pravde nejak extra nebavilo

20.10.2021 2 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Miluju spojeni fantasy a romantiky. Prvni petinu knihy jsem byla trochu v rozpacich a rikala si, kde je ten super pribeh, ale pak se vse zacalo rozvijet a naopak posledni petina byla dechberouci. To odhaleni, rozuzleni, kdo je kdo, kdo je vlastne dobry a kdo spatny... Rozhodne se na druhy dil tesim. Je to velice ctive a tim, ze autorka ma mnoho zkusenosti s cervenou knihovnou, tak romanticka linka je velmi povedena a oba hlavni hrdiny si nelze nezamilovat

09.10.2021 4 z 5

Příliv - Temné hlubiny Příliv - Temné hlubiny Lucie Schánělová

Kdyz jsem objevila v soukromych zpravach informaci od autorky, ze druhy dil vyjde, jen pokud se vybere dostatecne mnozstvi penez a ze toto muzu podporit, kdyz si knihu koupim v predprodeji, nevahala jsem ani minutu. Me velmi vyhovuje autorky styl psani. Je v nem neskutecna lehkost a i kdyz se mi prvni dil mozna libil pribehem malinko vic, tak jsem spokojena a knihu jsem si moc uzila. Co mi nebylo vysvetleno v prvnim dile, jsem se dozvedela hned v uvodu knihy druhe a pokud autorka jeste neco vyda, budu mezi prvnimi ctenarkami, jelikoz toho mam v tomto zanru nacteno hodne a plno svetovych autorek, jejich dila jsou prekladany do mnoho jazyku a urcite nemusi resit, jak vubec knihu vydat, ve me casto tak dobry pocit, po precteni, nevyvolava...

07.10.2021 4 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Autorka celou serii zakoncila se cti a kdyz se na celou trilogii podivam jako celek, tak to nebylo spatne. Jen v tom poslednim dile mohlo byt mene slz a cervenych oci :-D Na jednu stranu prezentovana jako lvice a na druhou stranu ustrasena vecne slzici holcicka...

07.10.2021 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Jsem velmi mile prekvapila, az bych skoro rekla, ze jsem to od nich necekala. Bylo to jine, nez na co jsem u nich zvykla, ale urcite ne ve spatnym smyslu. Dokonce si to dokazu predstavit i zfilmovane. Napadity pribeh, vse do sebe zapadalo a krasny konec

04.10.2021 5 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Neni to muj zanr a vubec nevim, co me napadlo to cist :-D. Bylo to psycho a obdivuji autora, ze neco takoveho vyplodil. Do posledni chvile netusite vubec nic, kdo je kralovna a i jine souvislosti v pribehu. Kdybych mela volit znovu, tak uz to rozhodne nectu, ale pokud to nekoho zanr je, tak verim, ze se to muze libit, protoze v takovych knihach je dulezite, ze pribeh neni pruhledny a at si namahate mozkove zavity, jak chcete, tak konec proste neuhadnete, proto davam vysoke hodnoceni

19.09.2021 5 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

Jako divci roman je to povedene. Porad si opakuji, ze uz musim divci romany prestat cist, protoze po precteni si vzdy pak rikam. A co jsi jako cekala? Uz ti davno neni 16 :-D. Je to mile

17.09.2021 4 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

Po dlouhe dobe jsem se opet pustila do cteni od teto autorky, jelikoz me zaujala anotace a jsem zase v rozpacich. Z teto autorky mam vzdy pocit, ze si precte nejakou knihu, v tomto pripade Rekviem pre anjela, a dostane inspiraci na svoji knihu. Samozrejme nektere veci jsou jine, ale v tom zakladu je to stejne. Nevim jestli mam vzdy tu smulu, ze nejprve ctu "original" a pak si nedokazu poradne uzit jeji knihy nebo nevim. Poslednich 20% knihy uz me nebavilo vubec a ten nic nerikajici konec :-D

29.08.2021 2 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Prvni kniha byl prumer, ale tohle bylo o level uplne nekde jinde. Uz dlouho jsem se u knihy nesmala tak, ze by mi tekly slzy. Seznameni Tristana s "kluky" byl tedy zazitek. Nekdy i dojetim slzicka ukapla, cetlo se to krasne. Bylo to vazne vtipne, melo to jiskru, emoce, pribeh. Neni to cistych 5, ale 4,5* na 100% a muzu doporucit

18.08.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Ja tedy nevim, ale musim jit proti proudu. Kniha mi prisla o nicem. Vlastne o necem byla a to bylo jen to jedno :-D. Nejak toho na me bylo moc. Prokousavala jsem se tim nekolik dni. Poslednich par stran me ale zaujalo a jsem zvedava, co se stalo, takze minimalne zacatek dalsi knihy si prectu

15.08.2021 2 z 5

Domluvený sňatek Domluvený sňatek Barbara Cartland

Moje první kniha od Cartland a obavam se, ze i posledni :-D Ta naivita mi lezla az usima

28.07.2021 2 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Zacatek se jevil jeste jakz takz vtipne, ale postupem casu uz ta vtipnost, o kterou se autorka nebo prekladatelka snazila, presla spis v trapnost. Konec byl fakt hrozny. Hlavni hrdinka byla neskutecny tele, ale zrejme to byla sexy bohyne, ktera Chlapovi snu popletla hlavu, jinak si to neumim predstavit. Az okouzleni pomine, tak to vidim tak do max. 5ti let na rozvod :-D

27.07.2021 2 z 5

Tichá guvernantka Tichá guvernantka Julie Klassen

I presto, ze je to velice pekne napsana knizka, tak me moc neoslovila. Chyba je ale v mem vyberu, nikoli v autorce. Mam radeji knihy, kde mezi hrdiny vznika vztah i jinak, nez jen na emocionalni urovni, skrz ocni kontakt a letme dotyky. Autorka ale pise pekne. Melo to pribeh, zapletku, clovek se dozvi, jak to fungovala v sidlech lordu, jaka je hiearchie ve sluzebnictvu a jak vlastne guvernatka mela osamely zivot

24.07.2021 3 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle bylo super. Oddychovka paradni. Chtelo to ale nejaky poradny epilog a rozhodne lepsi obalku. Culila jsem se, smala, byla dojata, intimni sceny mely jiskru, byl tam vtip, cetlo se to samo, takze spokojenost

17.07.2021 4 z 5