krtecek_1 Online krtecek_1 komentáře u knih

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Hm, lepší průměr, jako oddychovka dobré. Zaujala mě víc historická část, asi jako pokaždé u podobných knih.

24.06.2018 3 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

"Každá žena ve Versailles má své nepřátele". Tato věta naprosto vystihuje celý příběh. Příjemná exkurze ke dvoru Ludvíka XV.

13.04.2018 4 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Ach, tak tohle bude nejspíš moje další srdcovka. Jedním slovem - dokonalé...

27.03.2018 5 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Skvělá zápletka! Akorát jednání švédské policie mi přišlo trošku laxní.. Ale jinak by příběh nebyl takový, jaký byl :). Za mě jednoznačně doporučuji!

17.03.2018 5 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Námět sám o sobě dobrý.. Ale styl vyprávění, to bylo něco.. Jednoduchá čeština, divné obraty, odbíhání od děje. Nezaujalo.

03.03.2018 2 z 5

Cukrářova dcera Cukrářova dcera Laura Madeleine

Příjemná oddychovka, není co dodat :).

09.02.2018 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ježkovi voči! No, tohle mi v hlavě zůstane asi dlouho.. A to z toho důvodu, že jsem si "vygůglila" o Tríbeči další různá fakta. Mimo jiné to, že v roce 2017 se tam ztratil pětadvacetiletý Marek, kterého našli po 30-ti hodinách totálně zmateného a dezorientovaného a po převozu do nemocnice zemřel. Ufff...

03.02.2018 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Tak já půjdu proti proudu. Příběh mě vůbec nebavil, hrozná slátanina.

23.01.2018 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Moc hezké. Ale příběh ze současnosti byl trochu "přitažený za vlasy". Vše do sebe naprosto zapadalo, "nádherná" romantická pohádka. Příběh Stelly a Dana mě ovšem chytil za srdce :).

18.01.2018 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Dobré. Ostatně jako vždy :). I když ostatní knihy autorky se mi líbily více. Prostředí psychiatrické léčebny mi nějak "nesedělo".

03.01.2018 4 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Nemyslela jsem si, vzhledem k tomu, že poslední dobou čtu thrillery, detektivky či knihy týkající se druhé světové války, že mi tato kniha vezme dech.. Opravdu velmi čtivé, žádná červená knihovna, ráda si přečtu další knihy autorky.

11.12.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Žloutkové věnečky jsem neměla nikdy ráda, a teď už "tuplem" ne.

27.11.2017 5 z 5

Nekonečné dny Nekonečné dny Claire Fuller

Tak tenhle knižní počin byl opravdu "nekonečný"...

01.10.2017 3 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Dobrý to bylo, proč ne? Začátek trochu utahaný, ale je jasné, že všichni autoři knih to nemohou napálit od první stránky. Hlavní hrdinka sympaťanda, White tomu dal trošku nádech sci-fi. Paráda! :)

08.08.2017 4 z 5

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

I přes ne moc vysoké hodnocení zde, jsem se do knihy s chutí pustila. A musím konstatovat, že to bylo dobré, děj měl spád, líbilo se.

26.07.2017 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Ehm, a tohle bylo jako co? Thriller? Opravdu?! Zařadila bych tuhle knihu jako poutavý příběh pro young adult nebo pohádku pro dospělé. A ten sladkobolný konec, ouvej.

23.07.2017 2 z 5

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

No, páni, tak tohle bylo něco! Kniha má sice skoro 600 stran, ale dle mého názoru tam nebylo ani slovo navíc. Poslední čtyři dny skoro ani nevím o světě, jak jsem byla do knihy zabraná :). A už mi asi navždy zůstane v hlavě slovní spojení, které bylo v příběhu uvedeno a to "řitní alpinista" :). Za mě plný počet.

19.07.2017 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Děj se táhl jak žvýkačka, průměrná kniha.

13.07.2017 3 z 5

Kdo miluje jinak Kdo miluje jinak Karin Fossum

Začátek mi přišel trochu rozvláčný, ale celkově to nebylo špatné. Závěr ovšem překvapivý.

11.07.2017 4 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Výborný román vyprávěný z pohledu téměř patnáctileté dívky. Líbilo se mi střídání kapitol v přítomném a minulém čase a to bylo to, co mě nutilo číst pořád dál :). Hltala jsem jak současnost tak minulost, opravdu moc dobře napsané.

05.07.2017 5 z 5