Kontryhelka Kontryhelka komentáře u knih

Dárek od vraha Dárek od vraha Andrew Hall

Hezké a zároveň hodně překvapivé čtení. Příběh mně zaujal a nemohla jsem se od knihy odtrhnout, jak se mi líbila. Já doporučuji.

02.12.2020 5 z 5

I duchové se mohou mýlit I duchové se mohou mýlit V. K. Fair (p)

Tak nějak nic moc čtení. Nezaujala mně ta kniha tak, jako ostatní. Ale tak to je. Nemůže se nám líbit vše.

02.12.2020 2 z 5

Zítra zabiju Cramerovou Zítra zabiju Cramerovou Wendy Darlenová (p)

Krásný, dojemný a dramatický příběh, ani ne horor. Prostě vyprávění mladé dívky, co přišla o maminku. Seznamuje nás se svojí rodinou, tetou a nevšedními a divnými náhodami, co se staly s nově příchozí příbuznou do jejich domu. Pěkné a opravdu zajímavé čtení, jaké lidi můžou být pijavice a bezostyšně tyjí z důvěřivosti slušných lidí.

Poslední strach Poslední strach Scott Siegel

Andy a země Duchů. Přečteno, ale velmi ztuha. Tahle kniha stejně jako ostatní s Andym se mi nelíbila, nezaujala mně fakt ničím.

02.12.2020 1 z 5

Hard rock Hard rock Nicholas Adams (p)

Perfektní, nemá co vytknout. Opět skupinka mladých lidí, kde se pohybuje vrah a likviduje lidi kolem . Zajímavý a pěkný konec.

Chladná hrůza Chladná hrůza Scott Siegel

Tady jsem si říkala, ať už Andy tam zůstane a dá pokoj .

Temný oheň Temný oheň Scott Siegel

Zase Andy a jeho přítelkyně. Ne a ne a ne. Nesedl mi tento díl ani ostatní s Andym. Ale každému se líbí něco jinýho a nikomu názor neberu.

Půlnoční děs Půlnoční děs Scott Siegel

Opět ta země duchů. Neoslnilo mně to ani omylem. Jsem asi zvyklá na jiný druh Stop hrůzy. Ale každému se líbí něco jiného.

Pod hrozbou smrti Pod hrozbou smrti Scott Siegel

Tak tohle mně neoslnilo. Zajímavé asi ano, přečetla jsem knihu, ale nějak jsem se v ní motala a zamotala.

Honba za přízraky Honba za přízraky Christopher Pike

Pěkné čtení na dobrou noc. Má to šťávu a celkově nelze nic vytknout. Přečtěte si a udělejte si obrázek sami. Nebudete zklamaní.

Nesmrtelná Nesmrtelná Christopher Pike

Tohle mám ráda. Když si někdo přiveze z dalekých cest dárek a ten dárek mu dává pěkně zabrat. A zbavit se ho nebo toho proletí dá postavám pěkně zabrat.

Pád do temnot Pád do temnot Christopher Pike

Hezky napsaný Pád do temnot a popis, jak k tomu všemu došlo, co tomu předcházelo a vlastně proč. Zajímavé. Přečteno za jedno odpoledne.

Podlé srdce Podlé srdce Christopher Pike

Podlé srdce bylo opravdu podlé a stojí za přečtení. Mňam, za mně oddychovka, jak má být.

Poslední upír 1 Poslední upír 1 Christopher Pike

Jo poslední upír a byly z toho tři díly. Nějak mi upírci nesedli no.

Poslední upír 2 Poslední upír 2 Christopher Pike

Tady se mi nějak ve čtení nedařilo, protože upíři tentokrát nebyli můj šálek krve.

Poslední upír 3 Poslední upír 3 Christopher Pike

Upíři mi moc nesedli, ale co se dá dělat.

Příšera Příšera Christopher Pike

Tady jsem se bála. Ale o tom přece tohle prima čtení je. A kdo se bojí, nesmí do lesa. A já tam ráda půjdu. ráda se bojím.

Půlnoční klub Půlnoční klub Christopher Pike

Fakt se mi to líbilo. Hodně strašidelný příběh ,který bych ani nechtěla zažít. Ale jako horůrek jsem si ho s chutí dala na dobrou noc.

Zlý měsíc Zlý měsíc Robert Lawrence Stine

Vlkodlaci v hlavní roli. Opravdu pěkný kousek, který stojí za přečtení. Hodně zajímavé a konec je famózní. Zlý měsíc, tě dožene....................

Zlé sny Zlé sny Robert Lawrence Stine

Dvě ségry, které mezi sebou bojují a nemohou k sobě najít cestu, se nakonec udobří a vše se v dobré obrátí, když zažehnají zlo v jejich domě a zjistí, že bez sebe nemohou být a že jako sestry, by se k sobě měly chovat hezky a s láskou a nekoukat na sebe jako na konkurenci.