Zlé sny

Zlé sny https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21974/bmid_zle-sny-dP2-21974.jpg 4 51 5

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Maggii Traversové se každou noc zdá stejný hrůzostrašný sen, při kterém je svědkem vraždy. Pokaždé dívka ze snu volá o pomoc. Maggie se bojí usnout. Když se hrozné sny stávají skutečností a dochází kolem ní ke krutým nehodám, prožívá noční můru i v bdělém stavu.

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

Bad Dreams , 1994

Petra-Nela
05.06.2023 3 z 5

Dobrý příběh, ani jsem nevěděla kdo chtěl zabíjet.

Martin82
28.07.2022 3 z 5

Byla to prostě taková klasika - strašidelná ulice, dům, postel, půda, krátké kapitoly končicí vždycky napínavě, aby se udržela pozornost ...prostě vše, aby to byl dobrý horor. Možná právě proto jsem čekal asi víc a nějak mě to zas tak neoslnilo....60%.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Dvě ségry, které mezi sebou bojují a nemohou k sobě najít cestu, se nakonec udobří a vše se v dobré obrátí, když zažehnají zlo v jejich domě a zjistí, že bez sebe nemohou být a že jako sestry, by se k sobě měly chovat hezky a s láskou a nekoukat na sebe jako na konkurenci.

buldozer5
29.09.2017 5 z 5

Zlé sny se mi z téhle knížky rozhodně zdát nebudou, ale to neznamená, že jí nedám plný počet hvězdiček. Stine dokáže psát tak, že mě děj hned od první stránky zaujme a donutí mě příběh přečíst až do konce. Za mě tedy naprostá spokojenost.

Misan1993
31.05.2013 4 z 5

Parádní horurek, musím přiznat ze při nočním čtení zajela noha pod perinu..:)