I duchové se mohou mýlit

I duchové se mohou mýlit https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22010/i-duchove-se-mohou-mylit-22010.jpg 3 29 3

Dvojčata Katrin a Roos se přestěhují do nového domu, k novému otci. Jsou prázdniny a zdá se, že tu brzy najdou nové kamarády a snad i lásku. Jenomže dům skrývá záhadné tajemství, které se zdá být spojeno se starou uniformou a puškou nalezenou ve skříni na půdě. Oba začínají mít podivné, krvavé vidiny, ve snu se objevují přízraky mrtvých vojáků. A zdá se, že duch nebude mít klid, dokud někdo nezemře…... celý text

Hasickat
05.02.2024 2 z 5

Jsem taková rozpačitá. Některé pasáže velmi dobré a napínavé a jiné jsem musela číst i třikrát, abych vůbec pochopila, proč tam taková věc je a co tím autor chtěl říct. Za mě takový střed.

Martin82
03.07.2022 2 z 5

(SPOILER) Pár zajímavých kapitol se tam najde - tajemné zvuky z půdy, ale jinak je kniha téměř nečitelná a hodně odstavců, kapitol nudných a zbytečných. Rozhodně se řadí v sérii SH k té horší polovině. 40%

Kontryhelka
02.12.2020 2 z 5

Tak nějak nic moc čtení. Nezaujala mně ta kniha tak, jako ostatní. Ale tak to je. Nemůže se nám líbit vše.

dvojčata vojáci

V. K. Fair (p)