koki.veru koki.veru komentáře u knih

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Opět povedená kniha s Alexem Crossem, detektivka plná napětí a vyšetřování. Alex Cross opět bojuje o svůj život :)

19.10.2014 5 z 5

Chuť krve Chuť krve James Patterson

Opět zajímavá knížka od tohoto spisovatele, tentokrát z oblasti upírů, což mě opravdu zaujalo i překvapilo. Nakonec (samozřejmě pro Pattersona typické) spousta překvapivých scén (jak z oblasti upírů tak i co se týče Génia). Rozhodně se okamžitě pustím do dalšího dílu o Alexi Crossovi.

16.10.2014 5 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Zápletka byla v podstatě dobrá, ale asi mám radši klasické vraždy a ne případy, které tolik zasahují do politiky a této oblasti. Ale i přesto jsem knihu dočetla a byla na konci docela překvapená, jak vše dopadlo.

16.10.2014 4 z 5

Spirála zločinu Spirála zločinu James Patterson

Opět další z úžasných detektivek o Alexi Crossovi....Kniha plná napětí, hltala jsem jí od začátku až do konce. Velmi mě překvapilo, kdo je nakonec Génius (to jsem opravdu nečekala).

15.10.2014 5 z 5

Tanec smrti Tanec smrti James Patterson

Další z úžasných knížek od tohoto spisovatele....Stejně jako ostatní knížky je i tato plná napětí a měla jsem ji přečtenou během dvou dnů :)

10.10.2014 5 z 5

Kočka a myš Kočka a myš James Patterson

Četla jsem od tohoto spisovatele zatím jen první čtyři knihy ze série Alex Cross, ale musím říct, že tahle je z nich zatím nejslabší. Začátek mě docela bavil, ale přibližně od půlky knihy mi to připadalo jako slátanina. Doufám, že další knihy ze série budou lepší.

08.10.2014 3 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Nádherná knížka, do které jsem se okamžitě začetla a přečetla jí během dvou dnů. Velmi smutný příběh, který vás donutí, abyste si vážili toho co máte.

29.09.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak tahle kniha mě opravdu nadchla a vzala za srdce. Přečetla jsem jí jedním dechem během necelého dne a velmi mě dojala.

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Třetí kniha v sérii s Alexem Crossem, stejně úžasná jako první dva díly. Zajímavé je, že v této knize můžem sledovat dva děje a dva zabijáky, které se navzájem časově prolínají. Nádherná kniha :)

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Krásná knížka, krásná detektivka....Moje druhá knížka od tohoto spisovatele...nejdřív jsem (bohužel) četla druhý díl z této série a teprve potom tuto knížku, ale oba dva díly jsou úžasné a rozhodně budu v této sérii pokračovat :) kniha plná napětí :)

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

Krásná knížka se zajímavým dějem :) Přečteno během několika dnů :) nádhera :)

18.09.2014 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Nádherná knížka, která mě opravdu vzala za srdce a dojala....Stejně tak i film je nádhernej :)

03.09.2014 5 z 5

Rodinné album Rodinné album Danielle Steel

Ze začátku mi knížka připadala jako slabý průměr a ničím mě nezaujala, ale postupně když se začali jednotlivé postavy vykreslovat se mi knížka začínala líbit víc a víc :)

10.08.2014 5 z 5

Sněhurka Sněhurka Ed McBain

Hezká knížka se zajímavou zápletkou, ale podle mě by toto téma mohlo být lépe a podrobněji zpracované....Ale jinak zajímavá knížka a určitě se chystám na další knížku od tohoto spisovatele.

04.08.2014 4 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Nádherná knížka plná napětí....do poslední chvíle jsem si nebyla jistá o Casanovovi, myslela jsem že to je někdo jinej....nádhera :)

26.07.2014 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Poprvé, co se mi film líbil víc než knížka...knížka mi nepřipadala tak zajímavá :(

15.07.2014 3 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Nádherný román o polské dívce, která přežila Osvětim a musela se mnohokrát rozhodnout. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo neustále přeskakování v čase.... Jinak ale nádherný příběh založený na skutečné události...

10.07.2014 5 z 5

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Úžasný poslední díl nádherné trilogie. Velmi zajímavě zpracována oblast nadpozemských sil. Knížku jsem přečetla rychle během pár dní. Nádhera :)

12.06.2014 5 z 5

Únos Únos Danielle Steel

Pěkná kniha o únosu dítěte...na konci jsem měla co dělat, abych zadržela slzy. Jinak ale takový lepší průměr. Trochu mi připadalo, že ten soudní proces je moc rozepisován.

29.05.2014 3 z 5

Pět dní v Paříži Pět dní v Paříži Danielle Steel

Zajímavá knížka o tom, aby byl člověk v životě šťastný a nenechal sebou manipulovat...

15.05.2014 4 z 5