kofola33 kofola33 komentáře u knih

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Skvele jako vzdy. Ano, taky jsem si vraha tipla docela brzy, ale bylo to tak zamotane a krasne zaparazitovane, ze musim dat proste za pet. Harry se mi asi nikdy neomrzi.

19.06.2023 5 z 5

Osamělí Osamělí Håkan Nesser

Myslim, ze autor nebude muj salek caje. Celkove to nebylo uplne spatne, ale vleklo se to, misty me to nudilo, detektivove mi nebyli sympaticti, vlastne nikdo v cele knizce, vysetrovani nemelo hlavu ani patu, docetla jsem jen ze zvedavosti jak to vlastne cele bylo.

09.08.2022 2 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Celkem dobre cteni. Pribeh nesporne zajimavy, rozuzleni prekvapive, ale....ale neco mi tam chybelo, neco nadbyvalo...rozhodne zkusim novou knizku autora.

14.08.2021 4 z 5

Nedívej se dolů Nedívej se dolů T. M. Logan

Tak to byla krasne zbytecna knizka. V soucasne dobe jsem od autora precetla dalsi 3 knihy a byla jsem spokojena, ovsem tohle se moc nepovedlo. Nudny pribeh sem tam okoreneny spetkou tajemstvi a dohady. Poslednich 20% knizky aspon stoji za to, tak za me 2*.

11.08.2021 2 z 5

Skvělá známost Skvělá známost T. M. Logan

Tohle se dost povedlo. Skvely nahled do temne duse cloveka. Psano velice ctovou formou, nemohla jsem knizku odlozit, musela jsem vedet, co bude dal... Ed byl blizko, tak blizko...
Jen tak dal, Mr Logan.

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Tak to byl mazec. Jeden by neveril, jak se clovek muze nechat zmanipulovat a kam az to muze dojit. Rozhodne doporucuji!

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Pri cteni tehle knihy jsem vedela, ze veci nebudou tak jak se zdaji byt na prvni pohled a bylo to docela zamotane a plne zvratu, nemohla jsem se od cteni odtrhnout, bylo to napinave a dobre se to cetlo. Konec me dostal, tohle by me nenapadlo. Doporucuji.

29 vteřin 29 vteřin T. M. Logan

Docela zajimava knizka od noveho autora. Thriller bych tomu asi nerikala, spise psychologicky roman. Nicmene se to cetlo dobre, konec byl sice trosku prekombinovany, ale vcelku me to bavilo, dobra oddechovka.

08.08.2021 4 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Moje druha knizka od autora a muzu rict, ze jsem nadsena. Libi se mi jeho svezi styl psani, zadne zbytecne omacky, pribeh ma spad, skvele vykresleni postav a jejich psychologie a spousta zvratu. Konec me dostal.Cekam na dalsi dil! Doporucuji!

29.07.2021 5 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Dlouho jsem vahala, zda si mam knizku poridit, nakonec jsem rada, ze jsem to udelala. Mela jsem pocit, ze se to odehrava vse tak nejak rychle a taky se to rychle a dobre cetlo. Joe byl takovy trochu tunta, ale me byl sympaticky v te sve naivnosti a nez mu to vsechno doslo. Zkratka pribeh protkany lzi od zacatku az do konce. Za me super cteni.

27.07.2021 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Skvela jednohubka! Brigham je velice sympaticky mlady pravnik, ktery se rozhodl, ze zachrani zivot zene obvinene z vrazdy. Cetlo se to skvele i diky kratkym kapitolam a melo to spad. Brigham a Molly svym vztahem mi trochu pripomneli dvojku Saul & Kim z Better call Saul.

25.07.2021 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Dvojka Maarten S. Sneijder a Sabina mi prirostli k srdci. Skvela byla i Melanie, libila se mi jeji zapalenost pri odkryvani pravdy a ze nevahala veci popostrcit tim spravnym smerem. Thriller jak ma byt, cteni jde jen tezko odlozit.

25.07.2021 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Ja jsem spokojena. Po delsi dobe jiny autor nez seversky nebo britsky a prijemne prekvapeni , mam dalsiho oblibeneho autora.
Veverka a Maarten S. Sneijder jsou skvela dvojka a ja se nemuzu dockat dalsiho dilu.

18.07.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Me prvni setkani s autorkou, porad se nejak Jame i Kridakovi vyhybam, ale tentokrat jsem rozhodne chybu neudelala. Narazila jsem na Ty druhe a opravdu jsem knihu nemohla odlozit, precteno v jednom dnu. Zpocatku to vypada trochu jako chaos, ale postupne se stripky skladaji dohromady, je to napinave a ma to spad.
"Zadny clovek nevi, kde skutecne lezi jeho hranice, dokud k nim neni dotlacen.
Co vsechno udelame pro ty, ktere milujeme? Ty nejkrutejsi ciny se rodi z te nejvetsi lasky."

18.07.2021 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Tak tohle jsem si dokonale uzila. Moje prvni knizka autorky, skvely pribeh. Napinave, melo to spad, zadna hlucha mista. Pachatele jsem si tipla spravne, ale na napeti to neubralo. A milacek Florin byl nejlepsi!

17.07.2021 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Bylo trochu tezsi si nejak oblibit Codyho nebo Megan, kdyz se zacina cist od tretiho dilu serie a nic nevim o jejich minulosti, ktera se mnohokrat vzpomina...
Nicmene do knizky jsem se zacetla docela rychle, kapitolky byly kratsi, tak to mam rada, bylo mi docela jasne, jak to dopadne, ale konec me prekvapil. Holt nejsou vzdycky veci tak jak se na prvni pohled zdaji. 75%

11.07.2021 4 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

S Podzimnim pripadem jsem spokojena, posledni knizka v serii rozhodne nezklamala. Ctive, krasny popis prostredi, uplne jsem to tam videla. Zamotany pribeh stary temer tri desetileti se rozpleta pomalu se vsemi zahadami, tajemstvim, pratelstvim, laskami, smutkem, zradou a nenavisti, vinou i chamtivosti. Za me 5*.

08.07.2021 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Tak to byla zase jizda! Napeti by se dalo krajet, zvraty, nespravne stopy...Sice prvni tretina bez Harryho nebyla to prave orechove, pozdejsi rozjezd to dohnal, musela jsem si povzpominat na predchozi dej, aby to davalo smysl, ale velice jsem si pochutnala, stalo to za to. A to, co se stalo na konci, byla tresnicka na dortu.

05.07.2021 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Tak jsem konecne sehnala Cervenku. Mam prectene skoro vsechny knizky o HH, ale tak ted uz konecne vim, kde Harry k Rachel prisel. Bylo to trosku tezsi cteni, ze zacatku jsem se trosku ztracela v postavach v minulosti, pak se to ale rozjelo a Harry se predvedl v cele svoji krase. Nesbo proste umi.

29.06.2021 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Melancholicka tajemna atmosfera nas provazi celym letnim pribehem o zmizelem chlapci, ktery se ztratil roku 1983 a po 20 letech se jeho sestra, ktera sama uvizla v minulosti se svymi demony, snazi prijit na co, co se tehdy v tom pozdnim lete stalo.
"Clovek musi drive ci pozdeji zapomenout na minulost. Jinak mu hrozi, ze v ni uvizne."
Ackoliv to neni vylozene strhujici pribeh, presto me to nutilo cist porad dal a dal, abych zjistila, jak to vlastne bylo, mela jsem par tipu, z nichz vysel jeden, zaver jsem opravdu necekala. Prolog jsem tak trochu nepochopila, ale i tak docela dobra knizka.

15.06.2021 4 z 5