Knižnítoulky Knižnítoulky komentáře u knih

Vůně medu Vůně medu Susan Wiggs

Opět dobře napsaná kniha, s přímým čitelným dějem. Myslím, že je skvěle čtivá pro široké věkové spektrum.

24.11.2022 5 z 5

Deník zoufalé třicítky Deník zoufalé třicítky Martina Boučková

Pěkně a jednoduše napsané, což vůbec nevadí, spíše naopak. Mám vždy velkou radost, když se ke mne dostane kniha českého mladého autora, která je povedená a tou tato kniha rozhodně je.

24.11.2022 4 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Kniha je velmi čtivá a strhující, dá se přečíst jedním dechem. Rozhodně je o něco lepší než první díl.

21.11.2022 4 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

První díl série, který se opět neobejde bez masového vraha, jenž je naprosto fantaskním způsobem vyšinutý. Dle mého je první díl slabším článkem série.

20.11.2022 3 z 5

Ještě to nebalím, vzkazuje babička Ještě to nebalím, vzkazuje babička Judy Leigh

Kniha je skvělá, plná naprosto jemného krásného humoru. Už se těším na další knihu autorky.

07.10.2022 4 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Mohu jen napsat, že se jedná o něco báječného, osvěžujícího, rozumně dojemného. Děj se mi nevtíravě drží v mysli a zatím nebledne. Moc hezké.

04.10.2022 5 z 5

Poslední měsíční dívka Poslední měsíční dívka Barbara Davis

Jedná se o velice přesvědčivě napsaný román se silným krimi dějovým prvkem. Tentokrát proti označení bestseller se nedá nic namítnout.

29.09.2022 5 z 5

Babičky na tahu Babičky na tahu Judy Leigh

Další babičkovská knížka je zde, v pořadí druhá kniha s humornou tématikou dam po sedmdesátce. Lidská, humorná oddechovka potěšila i tentokráte.

26.09.2022 3 z 5

Dům na Riviéře Dům na Riviéře Natasha Lester

Román je to napsaný skvěle, čtivě, v překrásně vyrovnaném tempu líčení dějových situací.

24.09.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Kniha je velmi jednoduchá, předvídatelná, s velmi oblíbeným vzorcem děje. Jak jsme od Penelope zvyklé příběh je čtivý a poměrně rychle uteče. Ovšem hlavní je fakt, že prostě tento vzorec děje máme rády. :-)

14.09.2022 4 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Tleskám. Strhujících 560 stran. Kniha je velmi čtivá a napínavá, nejde se od ní téměř odtrhnout. A již nyní se těším na další díl.

05.09.2022 5 z 5

Na hraně Na hraně René Manzor

Na straně 13 jsem s tím chtěla seknout. Zaplať pánbůh, jsem vydržela, protože dál to začalo být opravdu dobré, z krimi možná jedno z nejlepších. :-)

11.08.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Krásná, jemná, letní romantika, ideální četba v těchto dnech. Odpočinková, mazlivá a trošičku lechtivá. Jen slunce, moře, krása a relax se skrývá v této velmi příjemné oddechovce.

08.08.2022 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Autorka je velmi precizní v popisu všech událostí. Pokud tento způsob není pro někoho obtížný na četbu, tak je to bravurní, zajímavé a čtivé.

04.08.2022 5 z 5

Královna šťastných katastrof Královna šťastných katastrof Dylan Newton

Milá kniha na jedno přečtení, od které nečekáte, že vám něco dá navíc. Oba hrdinové byli příjemní, lehko jsem se s nimi zžila, s Drakeem víc. :-) Autorka má lehký a čtivý styl psaní a řádky rychle ubíhají.

01.08.2022 3 z 5

Rok s velkým dubem Rok s velkým dubem Gerda Muller

Náš roční prcek se na knihu vrhnul, a ač jsem mu ji nedala hned do rukou, ale listovala v ní sama, bylo vidět, že sleduje každou stránku a s nadšením ukazuje prstíčkem na obrázky. Myslím, že to je asi dostatečně dobrá motivace pro dobré hodnocení. Tudíž doporučuji. Kniha je moc krásná.

29.07.2022 5 z 5

Jsi tam? Jsi tam? Dolly Alderton

Autorka rozhodně psát umí. Její vyjadřovací schopnosti jsou výtečné. Čtivost románu rozhodně nechybí. Mohu říci, že je to velmi dobře napsané. A pokud čtenář podlehne, dokáži si představit, že jen těžko bude odtrhávat zrak od slov před sebou.

28.07.2022 4 z 5

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Musím ze srdce říci, že jsem si příběh moc užila. Lucie i Tristan byli skvělí, provázeli mne celým příběhem a já si užívala slovo od slova. Oba jsem si i rychle oblíbila, což se ne v každém příběhu podaří. Za mne jednoznačně palec nahoru.

25.07.2022 5 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Kniha je krásně a poutavě psaná. Velmi příjemně se čte. I přes velký počet postav, které vytvářejí čtenáři v ději trochu zmatek, patří k těm povedenějším.

22.07.2022 5 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

V příběhu je nečekaně hodně smutku a tragédií. Na takto pojaté knihy nejsem úplně zvyklá od tohoto dua. Ale nemohu říci, že bych byla zklamaná.

20.07.2022 4 z 5