Kníračka12 Kníračka12 komentáře u knih

Elon Musk Elon Musk Walter Isaacson

Skvělá a inspirativní kniha, kterou jsem přečetla jedním dech. Věděla jsem, že je Elon Musk vizionář, který posouvá lidstvo dopředu. Nevěděla jsem ale, co za tím stojí a jaké detaily života ho ovlivnily.

06.02.2024 5 z 5

Můj sen o zlatě a sněhu Můj sen o zlatě a sněhu Martin Fourcade

Martin Fourcade je můj oblíbený sportovec. Je hezké nahlédnout více do jeho soukromí a pocitů a zjistit, jak vlastně svůj život prožívá. Za mě moc hezká kniha.

22.01.2024 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Zajímavý a čtivý příběh ženské části jedné rodiny. Krásně napsáno.

29.12.2023 5 z 5

Dům bez zrcadel Dům bez zrcadel Iva Pekárková

Mě tato kniha úplně neoslovila. Možná to je tím, že žiju úplně jiný život.

25.12.2023 3 z 5

Takoví normální hrdinové Takoví normální hrdinové Christopher McDougall

Uf. Tato kniha mi dala hodně zabrat. Je tam velké množství zajímavých informací (za to dávám hvězdičky), ale informace jsou napsané chaoticky, na přeskáčku, velmi často nesrozumitelně a mimo téma.

02.12.2023 1 z 5

Můj svět Můj svět Peter Sagan

Kniha mi přišla zmatená a bez koncepční dějové linky. V knize se vyskytovalo spoustu jmen, přitom nebylo řečeno, o koho se jedná či jakou má daná osoba v cyklistice roli. Kniha je asi určená těm, kteří mají o cyklistice detailní přehled. Já mám jen přehled obecný a povrchní a ztrácela jsem se v tom.

27.11.2023 1 z 5

Anna Falcká - Zamilovaná princezna a osamělý král Anna Falcká - Zamilovaná princezna a osamělý král Hana Parkánová-Whitton

Přenáááádherná romantická kniha.

18.11.2023 5 z 5

Jak přežít manželství Jak přežít manželství Leoš Kyša

Vtipná kniha. Mě se líbila. Zajímavý byl odlišný její a jeho pohled na vzniklou situaci. Pak nemá být partnerský vztah tak těžký, když to každý vnímáme tak strašně jinak.

11.11.2023 4 z 5

Petr Koukal: Jsem Petr Koukal: Jsem Martin Moravec

Příjemná kniha nejen pro fanoušky badmintonu. Je to taková emotivní sonda do života jednoho sportovce a bojovníka.

06.11.2023 4 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Jsem vášnivá běžkyně a asi proto musím dát plný počet hvězd. Strhující kniha, která mě motivuje pokračovat v běhu a klást si nové běžecké výzvy.

29.10.2023 5 z 5

Myslete velkoryse Myslete velkoryse David Joseph Schwartz

V knize se dají najít důležité informace nejenom pro profesní, ale i pro osobní život. Na rozdíl od jiných knih není kniha filozoficky, duchovně a nábožensky zaměřená, ale opírá se o racionální vysvětlení.

23.10.2023 5 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Toto se mi moc líbilo a dlouho jsem se tak nenasmála. Vtipná oddychovka, která se krásně čte.

13.10.2023 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Jedna z knih, na které nezapomenu. Moc všem doporučuji.

05.10.2023 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha mě od první stránky kompletně pohltila. Nedokázala jsem knihu přestat číst. Opět jsem zažila ten pocit, kdy knihu nejde odložit a potřebujete číst další a další kapitolu, ať víte, co bude dál. Nad některými myšlenkovými procesy hrdinek jsem se musela pousmát. Jak blízké mi byly, i když vůbec nedávaly logiku a pro muže dokonce musí být zcela nepochopitelné :-))

03.10.2023 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Co ke knize říct? Snad jen že kniha byla stejně úžasná jako první díl. Už se těším na pokračování.

29.09.2023 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Boží kniha.

29.09.2023 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Skvělé, čtivé, napínavé a plné zvratů.

26.09.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Napínavé čtení od skvělé Lucy Clarke. Příběh sester Erin a Lori, které se chystají na pohádkovou dovolenou na ostrově Fidži. Z pohádkové dovolené se ale stává boj o přežití. Jednu hvězdičku strhávám za neustálou ufňukanost.

24.09.2023 4 z 5

Rozhodni se být zdráv Rozhodni se být zdráv Jan Vojáček

Pana Vojáčka mám moc ráda. Kniha se mi líbila a je pro mě velkou inspirací, jak se o sebe lépe starat po fyzické i psychické stránce.

24.09.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tleskám a klaním se. Skvělá detektivka od mého oblíbeného autora.

24.09.2023 5 z 5