Jak přežít manželství

Jak zařídit, aby se z manželství nevytratila sexuální vášeň, a co dělat, když se to stane? Jak si poradit s lákadly nevěry a s neodbytnými nápadnicemi a nápadníky kroužícími okolo manželů? Co dělat, když během manželství lékaři zjistí, že máte pohlavní chorobu? Jak to dopadne, když se ženatí muži vypraví do nevěstince? Proč je třeba vyhodit z obyváku gauč a chodit nakupovat do sexshopu? Co s tím, když na vztah padá únava, rutina a nic není tak krásné jako dřív? Proč byste si nikdy, ale opravdu nikdy neměli přidávat partnera na facebook a proč by si měli manželé občas lhát a nikdy nepátrat po pravdě? A jaká si stanovit pravidla nevěry, když dojde na nejhorší? To jsou jen některá z témat, o nichž se v téhle knize dočtete od dvou poněkud neortodoxních manželů, kteří se nebojí žádného partnerského TABU....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245943/big_jak-prezit-manzelstvi-wbi-245943.png 3.732

Kniha Jak přežít manželství

Metsästäjä
22.10.2021

Kniha byla zábavná, občas strašidelná. Řekl bych spousta situací, do kterých se občas dostáváme všichni a člověk si z nich může něco odnést.

Na to, že je to psané s nadsázkou (aspoň se to domnívám), tak některé věci se mi možná až hrozivě zdáli podobné některým mým zkušenostem ze života.

DreamerX9
25.08.2021

Docela průměr ale zato ze života a s humorem. Líbí se mi pohled ze strany ženy i muže. Mnohokrat jsem přikrývla

markyticka
08.02.2021

Nasmála jsem se, jako už dlouho ne :) A pak jsem knihu půjčila kolegovi a ten se též ohromně bavil.

Jolana.b
21.02.2020

Asi jsem divná. Na pobavení dobrá kniha, na pochopení druhé poloviny lidstva nedostačující. Pokud někdo objeví manuál jak pochopit muže (nejlépe toho vlastního) měl by dostat Nobelovu cenu. Na pláž nebo do vlaku docela dobrá kniha, ale asi zůstanu klasické "kotletovské" tvorby.

Elkiss
10.12.2019

Kysovu tvorbu miluju, ale tohle? S jeho zenou, na dany tema, je to absolutni dokonalost!!! Ted uz vic chapu myslenkovy pochody moji polovicky a doslova jsem mela chut ho vyprovodit nekam na parbu s kamaradama. Mame 2 deti a je to dost frustrujici pro me, natoz pro chlapa, ktery mi se vsim pomaha. Jeho "patecni" hospoda je nejlepsi mozny reseni aby se nezcvokl. Takze damy, odpustte si prehnany naroky na chlapa (vsichni jsou totiz stejni, takze novym si nepolepsite. Tak na to ani nemyslete. Mate toho nejlepsiho!), vyzente ho nekam s kamarady a uzivejte si doma nebo venku vlastni svobody! Chlapi, neberte nas tak vazne, obcas nase tlachani je unavujici, ale zkratka nemuzeme si pomoct, tak to s nama nejak vydrzte.
Bezkonpromisne mi tento manzelsky par dodal silu vydrzet, protoze uz bude jen lip a vse se da snest. A rozhodne doporucuju at pro pobaveni, odreagovani a jisto jiste tuto knihu prohlasuji za vlastni Bibli! Uzasna!!! Doufam, ze vydate v knizni podobe dalsi fejetony!

Aicha196
10.11.2019

Kniha se mi libila, je vtipna a kazda situace popsana ocima zeny a muze. Presne!

kethy
29.09.2018

Kdybych nevěděla, že pan Leoš Kiša také píše pod pseudonymem Franta Kotleta, tak bych se totuto knihou vůbec nezaobírala. Tyhle manželské červené knížky moc nevyhledávávm. Tady jsem se nakonec bavila. Je to citlivě napsané, plné humoru a někdy se čtenář i musí zamyslet, zda se mu zrovna ta a ta scénka někdy nestala. Jako Literatura naučná je to prostě poučné.

magnolia
07.03.2018

Po předchozím komentáři Alexky nemám téměř co dodat. Tak snad jen to, že jsem se moc dobře bavila a oběma autorům přeji aby jim to manželství i psaní vydrželo, když už se takhle dobře doplňují. (Četla jsem od prostředka a vracela se na začátek a když jsem četla o jejich seznámení, byla jsem tak nějak naměkko... s Kyšou to zkrátka Hamplová vyhrála).