Knihomolka2812 Knihomolka2812 komentáře u knih

Americké zápisky Americké zápisky Barbora Jiříčková

(SPOILER) Taková spíše oddechovka. Dozvěděla jsem se nové věci o vysokoškolské životě v USA. Nejvíc se mi popravdě líbil první rok. Jak v druhém roce odešel starý trenér už to nebylo ono. Taky se tam hodně změnil tým. Na začátku tam byla Anna, Vicky, Inka, Frenchie, Isla, Tajana a Habeeba a ještě jedna. Ve čtvrtém roce tam zbyly z původního sestavení už pouze Anna, Vicky a možná Habeeba, pak tam byly nové Karissa, Valentina, Alina, Ellen a dal si nepamatuji. Co se mi nelíbilo, bylo to, že tam bylo strašně moc jmen a já jsem nevěděla, kdo to je. A jak si Anna začala nacházet kluky, tak se tam už tolik nevyskytovaly holky z tenisu a tréninky, které mi pak chyběly. Dávám tomu 3,5⭐

04.12.2021 3 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Tento a 3.díl jsou nejpovedenější z celé série. Moc jsem si čtení užila.

27.10.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásná knížka, velmi čtivá. Postavy jsem si oblíbila. Na konci nemůžete neslzet.

19.07.2021 5 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Pěkná kniha na konci jsem i brečela

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Hodně dobře se čte.

Já Baryk Já Baryk František Nepil

Zajímavá kniha, nádherné ilustrace

Encyklopedie pro děti 21. století Encyklopedie pro děti 21. století Jiří Žáček

Kniha je zajímavá, ale přečetla jsem pouze polovinu. Měla jsem ji na čtenářský deník před několika lety a doteď jsem ji nedočetla, i když ji mám doma.

15.04.2020 3 z 5

Dějiny českých zemí od Sámovy říše po vznik České republiky Dějiny českých zemí od Sámovy říše po vznik České republiky Marie Schwarzová

Hezky napsaná kniha s nádhernými ilustracemi.

Dobrodružství s myškami Dobrodružství s myškami Carlos Busquets

Je to moje první přečtena kniha. V té době jsem ji zbožňovala.

Pět neděl v balónu Pět neděl v balónu Jules Verne

Je to moje první kniha, kterou jsem četla od tohoto spisovatele. Ze začátku se mi zdálo, že je strašně dlouhá, ale na konci jsem byla smutná, že už končí.

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Skvělá kniha. Dostala jsem ji od kamarádky takže jsem ji začala číst. Ze začátku jsem to moc nechápala, ale na konci to už bylo v pohodě. Jednou tak na Googlu hledám, jestli nejsou další díly a najdu, že tahle kniha je závěrečný díl celé série. Pak mi dojde, proč jsem to ze začátku moc nechápala. Budu si muset dočíst předchozí díly.

Kdo zabil Snížka? Kdo zabil Snížka? Petra Soukupová

Ze začátku mě to moc nebavilo, ale zhruba v polovině jsem se do toho začetla.

Postrach Jižních teritorií Postrach Jižních teritorií Caroline Carlson

Velmi dobře se čte.

Poklad čarodějky ze severu Poklad čarodějky ze severu Caroline Carlson

Super kniha. Určitě doporučuji.

15.04.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Konec byl napínavý. Bylo mi líto, že celá série skončila. Díky tomu, že mě celá série strašně bavila a napínala, tak jsem ji přečetla za 3 měsíce. Pomohlo rychlému čtení taky to, že jsem první díl začala číst na začátku července, takže jsem měla spoustu volného času.

11.04.2020 5 z 5