Já Baryk

Jestlipak víte, který měsíc v roce je měsíc čiperných blech, měsíc urousaných pacek či měsíc svěšené oháňky? Pokud ne, dobrodružství psa Baryka, kterého mají rádi velcí i malí pejskomilové, vám to prozradí. Seznamte se s ním i s jeho zvířecími kamarády – čápem, šnekem, slepýšem, žábou či sýkorkami. Oblíbené příběhy o dobromyslném pejskovi se staly předlohou večerníčku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19906/ja-baryk-19906.jpg 4.4197
Literatura česká, Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Já Baryk

Knihomolka2812

Zajímavá kniha, nádherné ilustrace

iiiccc

Četla jsem někdy v první nebo druhé třídě. Vzpomínám si, že mi dělalo problém se do knihy začíst, ale pak mě bavila. A ty ilustrace jsou krásné.

hi24nd

Hezká kniha pro malé čtenáře,kteří chodí do školy, umí číst, mají rádi pejsky a ilustrace Heleny Zmatlíkové. Knižka o typickém vesnickém pejskovi ze dvora.

Pišta2010
08.12.2019

Tato kniha se mi líbila, napsal ji můj prastrejda. A líbila se mi, protože byla o zvířátkách.

Lucuschka
20.09.2019

Krásná kniha. Krásný a jemný humor. Úžasně uklidňující čtení před spaním pro děti i dospělé ;-)

mazlak
04.09.2019

Tato kniha mne nějak výrazně neoslovila. Asi na čtení těchto knih musí mít čtenář i potřebný věk.

Atlantis
30.07.2019

Zapomeňte prosím na jakoukoliv nostalgii, kterou máte s knihou Já Baryk spojenou a zkuste si ji přečíst znovu jako dospělí. Jde bohužel o směsku rádoby vtipů, kterým děti prostě nemohou rozumět, a kombinaci populárně naučných informací. Často máte pocit, že Nepil musel být amatérský myslivec a má teď potřebu machrovat nad vámi svými znalostmi. Ale děti tohle prostě nezabaví. Čteno s tříletou dcerou, která z těchto "pohádek" byla podobně vyjevená jako já.

stoun25
03.03.2019

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství, teď jsem ji znovu četl svým dětem a líbila se i jim.
Plný počet hvězd.
Abych nezapomněl, vyhrabal jsem i gramofonovou desku a i ta je úžasná.