knihomolka1197 knihomolka1197 komentáře u knih

Mezihoří 2. díl Mezihoří 2. díl Vlasta Javořická

Tak tohle bylo něco! Podrobný popis hrůz, které se odehrávaly za bolševické revoluce v Rusku je opravdu strašný. Rozhodně doporučuji každému, hlavně mladším ročníkům.

25.10.2020 5 z 5

Do cizích rukou Do cizích rukou Vlasta Javořická

Autorka čerpá ze skutečného života. Tento příběh se mohl klidně stát. A to se mi právě líbí. Nádherné, i když velmi smutné čtení.

21.10.2020 5 z 5

Mezihoří 1. díl Mezihoří 1. díl Vlasta Javořická

Moc pěkné čtení, typická Javořická, konec je smutný. Jsem zvědavá co bude v dalších dílech.

21.10.2020 5 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

právě jsem dočetla..rozhodně povedená detektivka, mile mně překvapila.

13.10.2020 4 z 5

Vražda s reprízou Vražda s reprízou Michal Císařovský

Tyhle staré detektivní příběhy mám strašně ráda. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi seriály typu Malý pitaval z velkého města apod. Mně tohle bavilo.

13.10.2020 5 z 5

Tyrkysové oko Tyrkysové oko Lenka Chalupová

Autorce nemohu upřít čtivost, ale tohle mně prostě nebavilo. Zřejmě mi nesedí autorčin styl, ale chystám se zkusit ještě jinou knihu a třeba to bude lepší.

06.10.2020 1 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

qwerb, aha...tak to mi nedošlo.. díky za info:-)

06.10.2020 5 z 5

Zbav nás od zlého Zbav nás od zlého Věra Fojtová

Docela dobrá kniha na závažné téma. Kdo čeká klasickou detektivku bude zklamán.

06.10.2020 3 z 5

Dům v temnotách Dům v temnotách Jiří Houser

Přiznávám, že kniha je napínavá, ale celkově knihu hodnotím spíše jako brakovou literaturu.

06.10.2020 2 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Vysvětlí mi někdo, jak to, že jsou tu komentáře, když všude v knihkupectvích píšou, že kniha vyjde až zítra? Možná mi něco uniklo...??

06.10.2020 5 z 5

Jsem vrah? Jsem vrah? Milena Brůhová

opravdu skvělé čtení!! tohle mně fakt bavilo... Paní Brůhová píše skvěle.

30.09.2020 5 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Dost dobré čtení! Napínavé až do konce, přesně tak, jak mám ráda. Rozhodně si přečtu další knihy od této autorky.

22.09.2020 5 z 5

Panímáma Žalmanová Panímáma Žalmanová Růžena Utěšilová

Moc hezké čtení. Reálné vylíčení života tehdejších lidí na vesnici. Moc se mi kniha líbila.

21.09.2020 5 z 5

Příběh Jary Šamborové Příběh Jary Šamborové Vlasta Javořická

Moc hezký příběh ze života tehdejší doby. Knihu doporučuji každému, kdo má rád příběhy V. Javořické i Pittnerové.

21.09.2020 5 z 5

Vražda v páté sadě Vražda v páté sadě Jan Cimický

Kniha mně docela bavila, dobře se četla. Rozhodně patří k tomu lepšímu z autorovy tvorby.

15.09.2020 4 z 5

Vražedné chardonnay Vražedné chardonnay Věra Fojtová

Nenáročné čtení, ale více méně nezáživné. Chybělo tomu napětí, nemělo to šťávu. Ostatní detektivky z edice Vinařská krimi jsou o něco lepší...

15.09.2020 1 z 5

Palačinky s pepřem Palačinky s pepřem Jarmila Pospíšilová

Tohle mně moc bavilo, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Zase jedna povedená kniha!

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Jak detektivky, tak i tyto příběhy se života jsou moc krásné. Tento příběh je silný, navíc se všemi názory staré paní souhlasím, jakoby mi z duše mluvila.

Lišákova pravda Lišákova pravda Jarmila Pospíšilová

Opět mně paní Pospíšilová nezklamala. Kniha se dobře čte, je zajímavá. Rozhodně stojí za to.

Kočka myši nenechá Kočka myši nenechá Marie Rejfová

Super! Těším se na další!