Palačinky s pepřem

Soňa Prokešová, aktivní a úspěšná mladá žena se po dopravní nehodě jenom obtížně přizpůsobuje nové realitě. Havárii zavinil vlivný manažer významné firmy. Nejprve vše popírá, ale pod tíhou možných důsledků nabízí Soně vyrovnání a místo ve své firmě. Ta to chápe jako příležitost dostat se blízko člověku, který jí zničil život, najít slabé místo a vyrovnat účet. Ve firmě se začnou dít zvláštní věci, vyostří se vztahy mezi rivaly, někteří lidé dostávají anonymní dopisy, nikdo nikomu nevěří... Je to Sonino dílo? Soňa se navíc stane terčem mnoha pomluv a dokonce i závisti... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39569/palacinky-s-peprem-39569.jpg 3.949
Romány, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Palačinky s pepřem

knihomolka1197
15.09.2020

Tohle mně moc bavilo, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Zase jedna povedená kniha!

zdenaR
22.05.2019

Román s detektivní zápletkou, velmi dobře se mi četl - tak jak je u autorky zvykem.
Doporučuji jako příjemnou oddechovku.

helenkan
10.05.2017

Přečteno za jedno odpoledne. A bavilo mě to,bezva počteníčko. Hodně se mi líbil vztah sourozenců, Soni a Michala.

EvikU.
08.04.2017

Pro mě kniha takový průměr. Moc mě nezaujala.

Helena Lacková
13.06.2016

To co se hrdince knihy stalo je smutné. Byla jsem ale zklamaná tím jak kolem sebe rozsévala zlo, přitom měla tak úžasné podmínky pro nový začátek

evelýny
24.04.2016

Je to příběh o ztraceném a opět nalezeném smyslu života, o tom, že něco špatného je pro něco dobré - a nebo také ne, o tom, že někdy si lidé druhou šanci nezaslouží, prostě o životních zkouškách - takových palačinkách s pepřem. Zajímavé je, že mě spíše zajímal příběh "zlého muže" ing. Spáčila než hlavní hrdinky Soni.

Knihu jsem přečetla za jeden den, ale místy mě nudila, takže jsem přeskakovala. Měla jsem ji půjčenou v elektronické podobě a dost mě překvapila četnost chyb - špatný slovosled a vynechaná slova v textu, vynechaná nabo špatná písmena ve slovech. U české autorky si asi nemůžeme stěžovat na špatný překlad.

asterixka
29.10.2014

Románová jednohubka, nepřekvapí, neurazí...

Aneleh
30.06.2014

Zajímavý román o mezilidských vztazích a zároveň i detektivka. Dává nahlédnout do života a problémů lidí, kteří zůstali po autonehodě na vozíčku. Velmi čtivé a ze života, doporučuji všem.

všech 22 knih autora

Kniha Palačinky s pepřem je v