Palačinky s pepřem

Palačinky s pepřem https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39569/palacinky-s-peprem-39569.jpg 4 62 13

Soňa Prokešová, aktivní a úspěšná mladá žena se po dopravní nehodě jenom obtížně přizpůsobuje nové realitě. Havárii zavinil vlivný manažer významné firmy. Nejprve vše popírá, ale pod tíhou možných důsledků nabízí Soně vyrovnání a místo ve své firmě. Ta to chápe jako příležitost dostat se blízko člověku, který jí zničil život, najít slabé místo a vyrovnat účet. Ve firmě se začnou dít zvláštní věci, vyostří se vztahy mezi rivaly, někteří lidé dostávají anonymní dopisy, nikdo nikomu nevěří... Je to Sonino dílo? Soňa se navíc stane terčem mnoha pomluv a dokonce i závisti... ... celý text

Jirinamac
14.12.2023 3 z 5

⅔ knížky se toho moc neděje, spíš takové vlažné vyprávění bez energie.

knihomolka1197
15.09.2020 5 z 5

Tohle mně moc bavilo, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Zase jedna povedená kniha!

zdenaR
22.05.2019 4 z 5

Román s detektivní zápletkou, velmi dobře se mi četl - tak jak je u autorky zvykem.
Doporučuji jako příjemnou oddechovku.

helenkan
10.05.2017 4 z 5

Přečteno za jedno odpoledne. A bavilo mě to,bezva počteníčko. Hodně se mi líbil vztah sourozenců, Soni a Michala.

EvikU.
08.04.2017 2 z 5

Pro mě kniha takový průměr. Moc mě nezaujala.

Helena Lacková
13.06.2016 3 z 5

To co se hrdince knihy stalo je smutné. Byla jsem ale zklamaná tím jak kolem sebe rozsévala zlo, přitom měla tak úžasné podmínky pro nový začátek

evelýny
24.04.2016 2 z 5

Je to příběh o ztraceném a opět nalezeném smyslu života, o tom, že něco špatného je pro něco dobré - a nebo také ne, o tom, že někdy si lidé druhou šanci nezaslouží, prostě o životních zkouškách - takových palačinkách s pepřem. Zajímavé je, že mě spíše zajímal příběh "zlého muže" ing. Spáčila než hlavní hrdinky Soni.

Knihu jsem přečetla za jeden den, ale místy mě nudila, takže jsem přeskakovala. Měla jsem ji půjčenou v elektronické podobě a dost mě překvapila četnost chyb - špatný slovosled a vynechaná slova v textu, vynechaná nabo špatná písmena ve slovech. U české autorky si asi nemůžeme stěžovat na špatný překlad.

asterixka
29.10.2014 3 z 5

Románová jednohubka, nepřekvapí, neurazí...

Aneleh
30.06.2014 5 z 5

Zajímavý román o mezilidských vztazích a zároveň i detektivka. Dává nahlédnout do života a problémů lidí, kteří zůstali po autonehodě na vozíčku. Velmi čtivé a ze života, doporučuji všem.

hrabenka
06.06.2014

Líbilo se mi,děj byl svižný,nenudila jsem se.

isobel2000
11.01.2014 5 z 5

Líbilo se mi to. Mělo to svižný děj, dobře se to četlo.

Alča I.
27.02.2013

Moc pěkný román. Dobře se čte, má to spád a je to velmi zajímavé. Doporučuji

kika 13
03.02.2013 4 z 5

Dobrý román má děj a jiskru.Osudy lidí po autonehodách jsou někdy smutný.