KlosKa KlosKa komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

(SPOILER) Shen jako autorku miluju. Všechny její knihy a tato není výjimkou.
Oba hrdinové jsou poznamenaní - fyzicky i psychicky. Kniha vám ubíhá pod očima, protože je to Shen, která píše poutavé a ani chvíli se nenudíte. Dynamika, s jakou je to napsáno, je skvělá. Je to drsné, pikantní, romantické, smutné a na konci i sladké
Rozhodně doporučuji.
„Hrajeme si s ohněm,“ pronesl ochraptěle.
Přikývla jsem a zadívala se mu na rty. Chtěla jsem pokračovat. V jeho náručí jsem si nepřipadala ošklivá, ani když se rukou dotýkal mojí jizvy.
„Už jsem ohněm prošla, takže vím, do čeho jdu.“ Chvěl se mi hlas, ale každé slovo chutnalo jako vykoupení a změna. Jako znovuzrození. „Jsem ochotná tu cenu zaplatit.“
Zavřel oči, ostře se nadechl, jako by ho ta věta zabolela.

03.12.2021 5 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Dlouho jsem čekala, až tady dá někdo nějakou recenzi, abych aspoň trošku věděla... Autorka je totiž velice různorodá...nikdy nevím,co od ní čekat. Tušila jsem, že to bude něco takového, co jsem dostala, ale autorka to povznesla na jinou úroveň tím, jakým způsobem to napsala. Její umění popsat pocity a myšlenky hlavních postav je dechberoucí. Bylo to velice dojemné, nádherné, smutné... Bylo to o druhé šanci na život poté, co váš život totálně vyšachuje a zlomí. Klobouk dolů před Adrianem.... Klobouk dolů před Nadiou a Nathanem. Doporučuji přečíst a kapesníky k tomu ;)

29.11.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Konečně jsem se dočkala a jsem moc spokojená Je to klasika od Melanie a zase jsem se na konci usmívala, jak měsíček na hnoji :) Miluji tuto sérii....ano, jsou to pohádky,ale.... Sladké a krásné...přesně to, co od odpočinkové četby chci ;)
"Nos můj prsten a buď mou ženou, buď matkou mých dětí a mou partnerkou, Fee. Buď mým světem, protože mým srdcem už jsi"

04.11.2021 5 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Tak jsem se konečně dočkala i třetího dílu, který byl pro mě určitě nejkrásnější. Musím říct, že za mě velmi povedená trilogie trošku o něčem jiném, než na co jsme zvyklí a jedna "zakázaná láska". Velice čtivě napsáno, děj plyne pod očima a vy máte pocit, že vše prožíváte s hrdiny...a tak to má být. Doporučuji ;)

02.10.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Pro mě dlouho očekávaná kniha a moc jsem se na ni těšila a jsem ráda, že nejsem zklamaná. Naopak jsem nadšená. Autorka navázala na sérii Hříšníků. Shen je spisovatelka s velkým S a ve svém žánru je podle mě jedna s nejlepších a zároveň chápu, že její psaní není pro všechny. Takže pokud máte rádi přeslazené příběhy - rovnou říkám, kniha neni pro vás. Příběh Penna a Darii byl zkažený, divoký, vášnivý, krásný, smutný... A Shen to umí podat tak, že se mi několikrát doslova zatajil dech a minimálně jednou "zlomilo" srdce. Takže komu se líbili Hříšníci a všechny knihy od Shen - s chutí do toho! A teď už se těším nejen na druhý díl (s Knightem a Lunou, jelikož to bude opravdu jízda, protože to jsou dvě postavy, které jsem si zamilovala už v prvním díle a které snad nemůžou být pro vztah odlišnější), ale zároveň se těším i na listopad na Hru s ohněm. Její knihy prostě miluju ;)

29.08.2021 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Krásná a pro mě osobně velice emotivně náročná série. Ano, bylo to v určitých chvílích asi trošku natahované, ale asi mi to ani nevadilo. Doporučuji (i seriál).

25.08.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

No páni, to byla jízda. Musím souhlasit s komentářem níže. Ano, tento námět už tady byl tolikrát...ale pokud se to správné uchopí a napíše se to takto .... Klobouk dolů. Bylo to vtipné, neotřepané, originální, romantické, plně chemie a jisker a také smutné. Už se těším na další díl série ️ Doporučuji

19.07.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Abych pravdu řekla, někdy už mám i strach, pustit se do nové knihy této autorky (popřípadě obou i a Penelope). Ne jedna kniha už pro mě byla velkým zklamáním. Nicméně, musím říct, že tato je jedna z jejich lepších kousků, dokonce se řadí mezi mé tři nejoblíbenější od autorky. Příběh je krásný, ikdyž s krutou a smutnou minulostí. Bylo to čtivé a já nemohla přestat číst. Taky jsem měla (a to ne jednou) výbuchy smíchu. Prostě jednohubka na max 2 večery ;)

03.07.2021 5 z 5

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

Skvělé pokračování parádní trilogie. Ať už je září, ten konec je snad ještě horší, než u prvního dílu Doporučuji

01.07.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Skvělá trilogie!!!
Akční, úderná, krátká, lechtivá a i romantické duše, jako já, si tam to své "ách" najdou. Velice oceňuji krátké a výstižně kapitoly - čte se to opravdu samo a bohužel i rychle ;)
Ten, kdo se toho nebojí a má rád trochu "romantiky" z mafiánského prostředí - doporučuji. Příjemná, drsná pohádka pro dospělé ;)

24.06.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Můj nový nejoblíbenější díl série. Krásný a dojemný příběh A teď už se těším na Hala...tak nějak tuším, že to bude další pecka ;)

28.05.2021 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Na další knihy od Tijan jsem se velice těšila, jelikož Bennett Mafia jsem doslova hltala. A jsem moc ráda, ze série o Carteru Reedovi mě nezklamala. Pozor, kdo čeká "klišoidní romanťárnu" bude nejspíš zklamaný, nevím...ikdyž já mám taky romantickou duši a to své jsem si tam našla. Podle mě příběh se začátkem i koncem, plný napětí,zvratů, násilí, mafie a jedné velké lásky. Pro mě příjemná změna, bavila jsem se. Pozn. Hodnotím obě knihy dohromady. Já určitě doporučuji všemi deseti...ikdyž si myslím, že to bude jedna z těch knih, která se vám prostě buď líbí, nebo ne... Jsem zvědavá na další hodnocení ;)

14.05.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Wow!!!
To je to, co jsem si řekla, při dočtení posledních slov... A pořád se usmívám ️
A ještě teda....to mám sakra čekat rok, než vyjde další kniha od Mariany?
Bylo to krásné. Doporučuji. Vtipné hlášky, popichování, romantika a krasobruslařské prostředí. Ano, rozjezd byl pomalejší, ale na to už jsem si u Zapaty zvykla. Děkuji, více tak krásných knih prosím

06.05.2021 5 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Emocionální smršť. Tohle mě napadne, když se zamýšlím nad touto sérií. To bylo něco. Musím říct, že do poloviny prvního dílu jsem se musela nutit. Psaní zvláštní, střídání současnosti a minulosti. Skoky po rocích... Jsem ráda, že jsem vydržela. Pak se vše začínalo odtajnovat a vysvětlovat a člověk jen seděl a četl a četl a četl. V dalších dílech už jste si na styl psaní zvyklí a věděli jste hodně souvislostí, takže jen ubíhaly řádky. Krásný, smutný příběh. Plný lásky, lží, smutku.... Dlouho budu přemýšlet....

29.04.2021 5 z 5