KlosKa KlosKa komentáře u knih

Kráľovstvo podsvetia Kráľovstvo podsvetia Leshiana Višňovská

Wow. Wow. Wow. Tak to co bylo? Pecka. Slovenska autorka? Myslím, že i mnohé zahraniční se mohou jít zahrabat. Má to jen jediné mínus - není ještě druhý díl. A doufám, že bude co nejdříve. Potřebuji odpovědi na tolik otázek. Ke konci jsem si říkala, jo, aspoň něco se vyjasnilo - kdo četl, ví (a myslela jsem si to) ale ten poslední úsek z pohledu Kasiana mě zase dostal někam úplně do neznáma

20.03.2024 5 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Nádherná kniha. Za mě určitě nejlepší, co jsem od ní zatím četla

18.03.2024 5 z 5

Vzkříšený Vzkříšený Jodi Ellen Malpas

To je tak skvělá série. Konečně zase dobrá kniha a mě to strašně moc baví. Tak šup šup další díl

04.03.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Za mě skvělé zakončení série, 4 příběhy, 4 delší epilogy. Opět jsem se smála nahlas, protože to jinak nešlo. Miluju hlavně chvíle, kdy jsou bratři Milesové spolu, to opravdu nemá chybu. Za mě byly nejlepší díly série druhý (Tristan) a třetí (Eliot). Tristanův epilog nezklamal (hlavně kočka Pochcan :D ), u epilogu Eliota jsem si i poplakala, protože mi jich bylo s Kate strašně líto :( naopak tady mě překvapil Jameson, který s Em překvapil a velice příjemně . Christopher no...tady s tím dílem trošku bojuju, jako by to bylo trošku "mimo sérii", ale i tak skvělá kniha. Děkuji za skvělé shrnutí ;)

24.01.2024 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Za mě tentokrát bohužel také zklamání a to její knihy miluji. Souhlasím s některými, že jsem v první třetině chtěla odložit a nedočíst. Přiznám se, že hodně textu jsem dokonce jen prolétla očima, což se mi teda často nestává. Pořád dokola, dokola a dokola. Myšlenky Biancy mě dost ubíjely.

14.11.2023 3 z 5

Následuj oheň Následuj oheň Hope Marks

Ufff. Tak jsem dočetla, ale stálo mě to dost. Omlouvám se autorce, ale za mě ne. Asi už jsem náročná. Byl to strašný mix všeho. Jakoby tam chtěla dát vše, hodně problémů, hodně všeho, ale vždy jen nakousnuto. Někdy je méně více. Ani jeden hlavní hrdina mi nepřirostl k srdci, naopak Hayley byla strašná. Mnohdy trapné dialogy o ničem a to nemluvím o erotických scénách. Toto nee. Bohužel :(

04.11.2023 1 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Když jsem začala knihu číst (včera a ano mám už přečteno), hodnocení bylo kritické - odpad, odpad. Na rozdíl asi od některých, jsem zhruba věděla, do čeho jdu a co mě tam čeká. A ano, není to rozhodně pro každého, ale mi se kniha líbila. Život v pustině, jiné zvyky, jiné všechno. Neotřepané, nové, čtivé... Takže, kdo se toho nebojí, nevadí mu trošku více erotiky a dokáže zkousnout dejme tomu trošku zvláštní "uspořádání", směle do toho. Kdo ne, ani to neotevírejte - bude to pro vás určitě odpad ;) P.S. mimochodem už jsem četla i horší věci ;)

19.10.2023 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Určitě nejlepší díl z nové generace. Krásný

10.10.2023 5 z 5

Eden Eden Mia Sheridan

Tak dala jsem si den na vstřebání a pořád vlastně nevím, jak se k duologii postavit. Abych to vzala od začátku, Calder pro mě byl (jak jsem již psala v recenzi) hodně těžký na čtení, jelikož sekty to není nic pro mě a mě to prostě nebavilo číst. Prokousal jsem se tím a očekávala, co přinese Eden. Ta už se odehrávala v "reálném" světě a bylo to lepší. Ale.... Asi to na mě bylo vlastně až příliš sladké. Ano, prošli si peklem, ano dozvíme se odpovědi na všechny otázky. Jen to na mě bylo už prostě moc. Stále u mě vede Miin Archer a Stinger.

22.06.2023 4 z 5

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Tak to bylo jako na houpačce...
První díl byl skvělý. Ač je to klišé a již to bylo v několika knihách, miluju příběhy "nevlastní" sourozenci, od nenávisti k lásce a napravený bad boy Jednička skončila tak krásně a ve dvojce se opravdu podělalo všechno, co mohlo. Ano, je to dlouhé a ano oni dva jsou většinou na facku, pořád dokola řeší, že si nevěří, žárlí na sebe a zatajují před sebou věci... A to je cesta do pekel, a tam to taky na konec skončí :( A Noah cos to proboha udělala?... Vím, že se dostala do těžké situace, ale toto ne. No, doufám a moc si přejí, aby třetí díl vyšel ještě letos, protože jsem zvědavá, jak se toto všechno vyřeší.... Mi se kniha líbila. Byla to emocionální jízda...

20.06.2023 5 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

Ufff, upřímně, dalo mi to celkem zabrat. Nejsem příznivce různých náboženských kultů, sekt a já nevím čeho všeho ještě a tady to bylo celou knihu, celý první díl se točil kolem vymývání mozků a mi to teda trošku zastínilo ten milostný příběh, který se tam odehrával a který byl tak čistý a naivní. Ale rozhodla jsem se, že nebudu hodnotit a zhodnotím až sérii jako celek. Věřím, že druhý díl bude normálnější a vyspělejší a uvěřitelnější. Tak ať už je červen ;)

01.05.2023 3 z 5

Candy Candy Baja Dolce

O můj Candybože (ano už konečně vím, proč to tady každý používá) :D A to jako co bylo? Co ten konec? Jak už jsem od někoho četla, po tom konci potřebuju jakože fakt hodně pomazlit. Autorka tím koncem spláchla dva díly do záchodu a třetím můžeme začít znovu :D A teď vážně. Wow bylo to skvělé. Promyšlené, záhadné, krásné. Pokud třetí díl udrží laťku, tak bude doslova nabitý odhalením a věřím, že i šťastnými konci. Takže prosím, prosim, co nejdříve, jinak se zblázním. A teda, ikdyž je první díl vlastně ukončený, doporučuji přečíst po sobě ;)

19.02.2023 5 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Za mě zatím nejlepší díl série. Já jsem na ty bodyguardy asi nějak ujetá :D

09.02.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Bohužel já mám po přečtení smíšené pocity :( chyběly mi emoce, vztah se vyvinul ani nevím jak (nevěřila jsem jim to) a hlavní zápletka ufff nevím, asi taková hloupá (Riley byla hloupá) a ten konec ještě k tomu ... To bylo asi zbytečné. Každopádně nechyběl humor, četlo se to rychle a svižně o tom žádná. Jak říkám, smíšené pocity, ale za mě první díl určitě lepší a to jsem se na Jacka strašně těšila...

08.02.2023 3 z 5

Spomienky na neho Spomienky na neho Colleen Hoover

To bylo zase něco! Nechápu... Co příběh, to pecka a já jsem vždy emočně vyždimaná. Kdyby se mě někdo zeptal, kterou knihu od Colleen mám nejraději, asi bych nedokázala jednoznačně odpovědět. A vy?
Doporučuji

31.12.2022 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

To bylo tak krásné. Pořád jsem čekala, jestli něco překoná první díl. Přitažlivost se hodně přiblížila, ale tu vysokou laťku nepřekonala. Ale přesto to bylo fakt nádherné. Doporučuji

24.11.2022 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Wow, wow, wow.... Musím říct, že vzhledem k ne moc dobrému hodnocení na Goodreads jsem se trošku obávala. Pak přišlo hodnocení ambasadorů a říkám si jo, dám ji šanci. Děkuji, že jsem věřila. Byla to parádní kniha, po dlouhé době s wow efektem. Jsem asi divná, ale já takové ty toxické vztahy s majetnickým badboyem můžu. Ano, během příběhu je chcete několikrát proplesknout, ale to k tomu patří. Konec dobrý a už bych ho tak nechala.... Ale vím, že je tam to ALE a už se opravdu moc těším na další díl. Prosím co nejdříve

18.10.2022 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Já vím, že to bylo jen o svatbě a o Vánocích, ale.ja to prostě můžu. Krásná novelka, která nalákala na první díl knihy o Grace. Těším se

14.10.2022 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Na knihu od Mii (jakoukoliv) jsem se strašně moc těšila a děkuji, bylo to opět nádherné. Ano, nebyl to Archer ani Stinger, ale Brogen byl taky skvělý....
"Mo chroí".....

23.09.2022 5 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Nádherný, ikdyž velice smutný příběh. Zlomená Ava a zlomený Knox. Oba krásní a tak smutní. Knox mě teda ze začátku vytáčela, ale pak..... Mimo jiné krásný vztah mezi dvojčaty a sourozenci. Doporučuji, ikdyž je jen ve slovenštině. U nás autorka vydala již dvě knihy a tato je za mě teda mnohem lepší

31.07.2022 5 z 5