KlosKa KlosKa komentáře u knih

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Tak jsem si to musela chvíli nechat uležet, než něco napíšu. Na tuto knihu (vlastně celou sérii) jsem se moc těšila (těším) a jsem tak ráda, že nezklamala. Děkuji, děkuji, děkuji. Děkuji, že to je jedna z knih, která vyvolá emoce. Od začátku do konce jsem se střídavě smála a brečela. Krásný, ikdyž vlastně strašně smutný příběh o znovunalezení ztracené víry v lásku.
"Zlomený Tristan zase bude muset přijít a bude stát přímo tady před zlomenou Liz "
Doporučuji všemi deseti a moc se těším na další knihu ze série. A teda moc doufám, že Baronet vydá do konce roku všechny díly :D
A mimochodem velká pochvala za nádhernou obálku, která na příběh sedí ... A symbolika peříček nesmí chybět. Jsem ráda, když obálka koresponduje s příběhem.

30.04.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

No páni, to byla jízda. Musím souhlasit s komentářem níže. Ano, tento námět už tady byl tolikrát...ale pokud se to správné uchopí a napíše se to takto .... Klobouk dolů. Bylo to vtipné, neotřepané, originální, romantické, plně chemie a jisker a také smutné. Už se těším na další díl série ️ Doporučuji

19.07.2021 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Začalo to opuštěným batoletem v podělaný plíně, ale zvrat v příběhu způsobil chlapec s rozbitými klouby a srdcem ze zlata...
.... To bylo něco. Již z ohlasů na tento díl jsem věděla, že to bude jízda a byla jsem připravena .... Joo tak to jsem se pěkně mýlila... Na tuto emoční smršť vás nepřipraví vůbec nic.......

... Na život a na smrt ....

04.03.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Prosím, víc takových knih Vtipné, krásné, dojemné...ani jednou jsem nenarazila na "hluché" místo a to se stává málokdy. Knihu jsem zhltla jako malinu. Doporučuji!!!
Jednu výtku bych přece jen měla...škoda, že autorka nepokračovala v trendu z minulého dílu a nepojala knihu jako vyprávění z obou pohledů hlavních hrdinů. Hodnocení to ovšem rozhodně nesníží ;)

15.12.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Abych pravdu řekla, někdy už mám i strach, pustit se do nové knihy této autorky (popřípadě obou i a Penelope). Ne jedna kniha už pro mě byla velkým zklamáním. Nicméně, musím říct, že tato je jedna z jejich lepších kousků, dokonce se řadí mezi mé tři nejoblíbenější od autorky. Příběh je krásný, ikdyž s krutou a smutnou minulostí. Bylo to čtivé a já nemohla přestat číst. Taky jsem měla (a to ne jednou) výbuchy smíchu. Prostě jednohubka na max 2 večery ;)

03.07.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Wow!!!
To je to, co jsem si řekla, při dočtení posledních slov... A pořád se usmívám ️
A ještě teda....to mám sakra čekat rok, než vyjde další kniha od Mariany?
Bylo to krásné. Doporučuji. Vtipné hlášky, popichování, romantika a krasobruslařské prostředí. Ano, rozjezd byl pomalejší, ale na to už jsem si u Zapaty zvykla. Děkuji, více tak krásných knih prosím

06.05.2021 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Za mě skvělé zakončení série, 4 příběhy, 4 delší epilogy. Opět jsem se smála nahlas, protože to jinak nešlo. Miluju hlavně chvíle, kdy jsou bratři Milesové spolu, to opravdu nemá chybu. Za mě byly nejlepší díly série druhý (Tristan) a třetí (Eliot). Tristanův epilog nezklamal (hlavně kočka Pochcan :D ), u epilogu Eliota jsem si i poplakala, protože mi jich bylo s Kate strašně líto :( naopak tady mě překvapil Jameson, který s Em překvapil a velice příjemně . Christopher no...tady s tím dílem trošku bojuju, jako by to bylo trošku "mimo sérii", ale i tak skvělá kniha. Děkuji za skvělé shrnutí ;)

24.01.2024 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Na knihu od Mii (jakoukoliv) jsem se strašně moc těšila a děkuji, bylo to opět nádherné. Ano, nebyl to Archer ani Stinger, ale Brogen byl taky skvělý....
"Mo chroí".....

23.09.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Wow. Po dlouhé době kniha, u které jsem cítil emoce, zasmála jsem se i zanadávala. Byla skvělá od začátku az do konce a za mě rozhodně zatím nejlepší díl ze série. A tak trošku cítím, že by to mohl zlepšit Christopher, tak sem s ním co nejdříve prosím

31.07.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

(SPOILER) Shen jako autorku miluju. Všechny její knihy a tato není výjimkou.
Oba hrdinové jsou poznamenaní - fyzicky i psychicky. Kniha vám ubíhá pod očima, protože je to Shen, která píše poutavé a ani chvíli se nenudíte. Dynamika, s jakou je to napsáno, je skvělá. Je to drsné, pikantní, romantické, smutné a na konci i sladké
Rozhodně doporučuji.
„Hrajeme si s ohněm,“ pronesl ochraptěle.
Přikývla jsem a zadívala se mu na rty. Chtěla jsem pokračovat. V jeho náručí jsem si nepřipadala ošklivá, ani když se rukou dotýkal mojí jizvy.
„Už jsem ohněm prošla, takže vím, do čeho jdu.“ Chvěl se mi hlas, ale každé slovo chutnalo jako vykoupení a změna. Jako znovuzrození. „Jsem ochotná tu cenu zaplatit.“
Zavřel oči, ostře se nadechl, jako by ho ta věta zabolela.

03.12.2021 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Když jsem začala knihu číst (včera a ano mám už přečteno), hodnocení bylo kritické - odpad, odpad. Na rozdíl asi od některých, jsem zhruba věděla, do čeho jdu a co mě tam čeká. A ano, není to rozhodně pro každého, ale mi se kniha líbila. Život v pustině, jiné zvyky, jiné všechno. Neotřepané, nové, čtivé... Takže, kdo se toho nebojí, nevadí mu trošku více erotiky a dokáže zkousnout dejme tomu trošku zvláštní "uspořádání", směle do toho. Kdo ne, ani to neotevírejte - bude to pro vás určitě odpad ;) P.S. mimochodem už jsem četla i horší věci ;)

19.10.2023 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Konečně jsem se dočkala a jsem moc spokojená Je to klasika od Melanie a zase jsem se na konci usmívala, jak měsíček na hnoji :) Miluji tuto sérii....ano, jsou to pohádky,ale.... Sladké a krásné...přesně to, co od odpočinkové četby chci ;)
"Nos můj prsten a buď mou ženou, buď matkou mých dětí a mou partnerkou, Fee. Buď mým světem, protože mým srdcem už jsi"

04.11.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Pro mě dlouho očekávaná kniha a moc jsem se na ni těšila a jsem ráda, že nejsem zklamaná. Naopak jsem nadšená. Autorka navázala na sérii Hříšníků. Shen je spisovatelka s velkým S a ve svém žánru je podle mě jedna s nejlepších a zároveň chápu, že její psaní není pro všechny. Takže pokud máte rádi přeslazené příběhy - rovnou říkám, kniha neni pro vás. Příběh Penna a Darii byl zkažený, divoký, vášnivý, krásný, smutný... A Shen to umí podat tak, že se mi několikrát doslova zatajil dech a minimálně jednou "zlomilo" srdce. Takže komu se líbili Hříšníci a všechny knihy od Shen - s chutí do toho! A teď už se těším nejen na druhý díl (s Knightem a Lunou, jelikož to bude opravdu jízda, protože to jsou dvě postavy, které jsem si zamilovala už v prvním díle a které snad nemůžou být pro vztah odlišnější), ale zároveň se těším i na listopad na Hru s ohněm. Její knihy prostě miluju ;)

29.08.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Skvělá trilogie!!!
Akční, úderná, krátká, lechtivá a i romantické duše, jako já, si tam to své "ách" najdou. Velice oceňuji krátké a výstižně kapitoly - čte se to opravdu samo a bohužel i rychle ;)
Ten, kdo se toho nebojí a má rád trochu "romantiky" z mafiánského prostředí - doporučuji. Příjemná, drsná pohádka pro dospělé ;)

24.06.2021 5 z 5

Spomienky na neho Spomienky na neho Colleen Hoover

To bylo zase něco! Nechápu... Co příběh, to pecka a já jsem vždy emočně vyždimaná. Kdyby se mě někdo zeptal, kterou knihu od Colleen mám nejraději, asi bych nedokázala jednoznačně odpovědět. A vy?
Doporučuji

31.12.2022 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

To bylo tak krásné. Pořád jsem čekala, jestli něco překoná první díl. Přitažlivost se hodně přiblížila, ale tu vysokou laťku nepřekonala. Ale přesto to bylo fakt nádherné. Doporučuji

24.11.2022 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Wow, wow, wow.... Musím říct, že vzhledem k ne moc dobrému hodnocení na Goodreads jsem se trošku obávala. Pak přišlo hodnocení ambasadorů a říkám si jo, dám ji šanci. Děkuji, že jsem věřila. Byla to parádní kniha, po dlouhé době s wow efektem. Jsem asi divná, ale já takové ty toxické vztahy s majetnickým badboyem můžu. Ano, během příběhu je chcete několikrát proplesknout, ale to k tomu patří. Konec dobrý a už bych ho tak nechala.... Ale vím, že je tam to ALE a už se opravdu moc těším na další díl. Prosím co nejdříve

18.10.2022 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Dnes jsem dočetla druhý díl této série Elements a jsem ráda, že nemám jediná rozporuplné pocity. Taky nevím, jak mám hodnotit. Ale asi z trošku jiného důvodu... Po Vzduchu jsem se na další knihu série nesmírně těšila, ale přišlo teda zklamání. Zato co po prvním díle jsem byla emočně totálně vyždímaná, do postav jsem se vžila, milovala jsem je a chápala a doslova se mi s nima několikrát zastavilo srdce...tady nic. Ani možná za to může mé momentální rozpoložení, možná vysoké očekávání... nevím. Ale kniha ve mě nevzbudila žádné emoce, hlavní hrdiny jsem si vlastně ani neoblíbila. Asi si to ještě musím nechat uležet. A to jsem dle hodnocení na goodreads počítala s "nižší kvalitou", ale toto jako by psal někdo jiný. Mrzí mě to. Ale o to víc se těším na další dva díly, které jsou naopak hodnoceny ještě výše než Vzduch (ikdyž ten se u mě bude těžko překonávat). Má to tak někdo podobně s touto knihou? Nebo jsem jediná "divná".

16.06.2022 3 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Ach jo.... Za mě bohužel velké zklamání :( Velká škoda, na Elle jsem se těšila. Jakoby to ani nepsala ona. Příběh plytký (vlastně žádný), za mě naprosto zbytečná kniha o ničem....

17.02.2022 2 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Včerejšek sbohem nechce dát. Zítřek není, není napořád. Až pak ty....
Nádech jsem četla již podruhé a určitě ne naposledy. Je to jedna z těch knih, po které sáhnu a vím, že se trošku emočně vyždímám. Je to jedna z těch knih, po které sáhnu, když přečtu 5 jiných, které mi nedají vůbec nic
Škoda, že se zatím vydaly jen 2 knihy ze série...

15.02.2022 5 z 5