Klárai Klárai komentáře u knih

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Moje oblíbená knížka z dětství.

Tulák po hviezdach Tulák po hviezdach Jack London

K téhle knize se čas od času vracím. Má v sobě velkou sílu.

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

krásná!

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Tuhle knihu miluji od dětství! Moje srdcovka!

27.11.2016 5 z 5

Prostě klasika! Četla jsem ji snad pětkrát a ráda se k ní vracím. U nás v rodině zlidivěly některé hlášky z ní.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Poslední aristokratka je velmi příjemná čtivá kniha pro chvíle oddechu. občas děj sice trochu vázl, ale stejně rozhodně stojí za to, si ji přečíst. Dobrých humorných knih je zoufale málo a tahle kniha patří určitě k těm lepším.
Těším se, že si přečtu i pokračování, ale pro jistotu si ho nejdřív půjčím v knihovně, abych si byla jistá, zda stojí za to, si ho i koupit.
Velkým plusem knížky je příjemná atmosféra, kterou navozuje, protože krváků mám v poslední době už plné zuby.
Rozhodně doporučuji.

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Opravdu perfektní kniha.

26.11.2016 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Knížku jsem si koupila, protože mě navnadilo, že dostala cenu Miloslava Švandrlíka. Musím přiznat, že mě nezklamala, hned mě vtáhla do děje a smála jsem se nad ní skoro od začátku do konce. Horší, že i v autobuse, cestou z knihkupectví, když jsem neodolala a začetla se do ní. Lidi se na mě dívali jako na blázna.
Kdo má rád inteligentní laskavý humor a příběhy o přízracích a strašidlech, ten si přijde na své.
Je to vtipné, příjemné čtení, určitě se ke knížce budu vracet. Doporučuji.

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Nemá chybu.

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Pořád se k téhle knize vracím. Patří mezi moje nejoblíbenější.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Fakt dobrá detektivka.

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Knížka mě hned vtáhla do děje, ale místy jsem se trochu ztrácela.

26.11.2016 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Báječná kniha, ale hodně se u ní brečí.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

U téhle knihy jsem si hodně poplakala, ale opravdu stojí za to.

26.11.2016 5 z 5

Moc příjemná knížka, která některými postavami navazuje na Harryho Pottera. Hezky se četla.