Klára90 Klára90 komentáře u knih

Tajemný dům Tajemný dům Marian Keyes

Mě se knížka líbila. Je pravda, že ze začátku jsem nějak nedokázala porozumět komplikované povaze hlavní hrdinky Helen, ale ani ne ve čtvrtině knížky jsem ji přišla na chuť a začala mě bavit. Její vyprávění plynulo tak nějak samo. Také další postavy jsou povedeně zpracované. A děj samotný byl nenáročně napínavý. Nechybí ani happy end. Taková pohodová oddechová knížka :-)

22.07.2014 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Knihu jsem nedokázala přečíst...nevím, asi jsem se zrovna nacházela ve špatném rozpoložení. Každopádně jsem od mnoha lidí slyšela, že kniha je dobrá. Proto to ještě jednou risknu a zkusím ji přečíst :-)

16.06.2012 1 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Dost nereálný příběh, ale četlo se to moc dobře, hlavní postavy byly sympatické a chemie mezi nimi hmatatelná :) taková hezká pohádka pro dospělé, jako oddechovka super

11.05.2024 4 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Kniha se mi bohužel moc nelíbila. Děj byl víceméně o ničem, docela předvídatelný od začátku. Hlavní hrdinka byla nesympatická, docela sobecká s hodně velkými růžovými brýlemi na očích, že ani neviděla problémy svých dcer.
Přeci jen jsem ji přála trochu lepší konec, ale kniha byla hodně realistická, takže takový konec je asi opravdovější.

16.03.2022 2 z 5

Slečna nebezpečná Slečna nebezpečná Jana Benková

Trochu plytký příběh o hlavní hrdince, která využívá chlapy jak může. Moc mi sympatická nebyla, ale tak nějak jsem ji přála ať vše dobře dopadne. Vadily mi občasné nesrovnalosti v ději. Kniha je však celkem čtivá a děj plyne rychle. Je to odpočinková četba, takže na letní večery ideální. Přečtu i druhý díl, ať vím, jak to vše dopadne :)

15.08.2021 2 z 5

Za to mi zaplatíš! Za to mi zaplatíš! Petra Nagyová Džerengová

Chvílemi tedy až děsivý příběh. Co vše si jsou ex partneři schopni udělat i na úkor svých dětí. Bylo to smutné, ale napínavé čtení. Taková oddechová knížka

27.06.2021 3 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Čteno z důvodu čtenářské výzvy (kniha z budoucnosti). Na knihu jsem se těšila,ale moc mě neoslovila, nebavila mě, může to být ale i tím, že je to,jak jsem teď zjistila, v pořadí už 29. kniha ze série,avšak má první ,takže pro mě bylo spousta postav nových,pletla se mi jména a i když jsem v průběhu děje už pochytila vazby mezi postavami,tak i tak jsem si postavy nedokázala oblíbit. Líbila se mi však vražedná zápletka, to byl dobrý nápad.

18.07.2017 2 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Barbara Nesvadbová

Souhlasím s předchozím komentářem Jane007. Hrozně smutná kniha po jejímž přečtení mi není vůbec líto,že jsem ji dočetla.

12.05.2017 2 z 5

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Bála jsem se,že se nebudu moct začíst,když nejde o klasickou detektivku,na kterou jsem měla náladu,ale začetla jsem se rychle a kniha mě moc bavila, bylo to napínavé a velmi čtivé.

08.03.2017 5 z 5

Mezi náma holkama Mezi náma holkama Lindsey Kelk

Hrozně mě zajímalo,jak to s Tess, Nickem a dalšími pokračuje,tak jsem se vrhla na tento díl,který se čte taky moc dobře a sálá z něj pohoda,navíc se odehrává převážně v New Yorku,kde se chystám podívat,takže jsem nasávala atmosféru co to šlo. Akorát škoda,že příběh chytne pořádný spád až ke konci,ale jako odpočinkové čtení super. Jen mě hrozně štve, že Amy a Tess pořád něco mlsají,pijí míchané drinky a s nějakým cvičením si hlavu nelámou a očividně to jsou stále hubené kočky - jak to sakra dělají? :D

22.02.2017 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Děj knihy mě pohltil už od začátku, knihu jsem zhltla za chvilku s velkým nadšením. A ztotožňuji se s ostatními, co tady píšou, že Harrymu prostě svědčí Norsko :)

23.01.2017 4 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Tahle knížka už mě moc nebavila, ale to jen díky tomu, ze jsem si Angely a vlastně i Tess z druhé série, naservirovala v poslední době asi až moc. Takže uz me nerozesmaly vtipné situace, které v předchozích dílech jo a Angela mi dokonce svým chováním občas i lezla na nervy. Nicméně docetla jsem knihu rada, přeci jen me zajímalo,jak to s ni dopadne a konec se mi líbil. Ted si dám od ni chvilku pauzu,nez se vrhnu na poslední díl. A jak uz tady bylo napsáno níže - také postrádám české vydání 2 dílů.

23.12.2016 3 z 5

Co ta holka chce? Co ta holka chce? Lindsey Kelk

Oproti prvnímu dílu velké zklamaní, vůbec jsem se nemohla do knihy začist a to jak me v předchozím díle Tess bavila,tak ted mi začala docela lézt na nervy. Konec uz byl ale zábavnější a třetí díl ma lepší hodnocení,takže ho určitě ještě zkusím přečíst,protože přeci jen jsem přes to všechno zvědavá,jak to dopadne. A doufám,ze tato knížka byla jen taková předehra pro budoucí dějství

13.12.2016 2 z 5

Laura Laura J. K. Johansson

Bylo to takové...jiné,ale rozhodně ne špatné. Četlo se mi to dobře,dokázala jsem se ponořit do děje a krátké kapitoly jen nahrávaly hltavèmu čtení. Konec je otevřený,zůstalo spousta nezodpovězených otázek,ale od toho tu máme druhý díl,tak hurá na něj

01.12.2016 3 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

U knihy jsem se skvěle bavila a čtení plné pohody si užila. Jdu na další díly :-)

20.11.2016 4 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

To byla ale příjemná kniha :) ze začátku mi trochu trvalo, než jsem se začetla, ale pak si mě knížka podmanila. A to jsem si myslela, že už na takové čtivo moc nejsem. Ale asi jsem :D bylo hrozně příjemné nad ničím moc nepřemýšlet, jen se unášet lehce romantickým a hodně vtipným dějem a pohodou sálající z knížky. Ke konci jsem už do toho byla úplně zažraná, takže mě docela naštval otevřený konec, ale jen do té doby, než jsem zjistila, že je i pokračování, takže se už na milou Tess moc těším ve druhém díle :)

05.10.2016 4 z 5

4 blondýnky 4 blondýnky Candace Bushnell

Kniha mě bavila. Pohodové čtení ze světa americké smetánky:)

27.04.2016 3 z 5

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Kniha se četla dobře, i když se v ní objevilo klasické téma manžela záletníka. Štvala mě bezbřehá odevzdanost hlavní hrdinky, přála jsem ji,aby v sobě našla o něco více bojovnosti a dělala si aspoň něco po svém.

20.01.2016 3 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Chvilkami možná přitažené za vlasy,ale jako oddechové čtení fajn,místy i opravdu vtipné. Chvilku mi trvalo,než jsem se začetla,ale na konci jsem byla s rodinkou už tak szitá,že bych i pár stránek navíc uvítala

08.01.2016 3 z 5

Na ráj zapomeň Na ráj zapomeň Tasmina Perry

Já si nemůžu pomoct, ale mě se prostě dřívější knížky od autorky (Tatínkovy holčičky, Zlatokopky) líbily více. Neříkám, že je knížka špatná, to určitě ne. Líbil se mi tam zaznamenaný život 4 hlavních představitelů od jejich mládí až do středního věku. Ale v některých momentech mi přišlo, že se autorka snaží až zbytečně "šokovat" a působilo to na mě strojeně. Závěr mě překvapil, to jo. I když je poněkud přitažený za vlasy, tak byl rozhodně nečekaný. Celkový dojem z knížky není špatný - je to dobré odpočinkové čtivo, když si chcete přečíst něco po práci nebo na dovolené.

20.08.2015 3 z 5