Klára16 Klára16 komentáře u knih

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Za mě nejlepší ze série i díky ilustračními, které klidně mohly být i v předchozích k knihách. Trochu mi vadilo jak hlavní postava pořád nevěřila a pak najednou buch a obrátila… mohlo to být trochu postupně. Jinak nemám co vytknout :)

08.01.2022 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Ideální letní oddechovka od které nečekáte žádnou šílenou zápletku. :)

07.07.2021 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Knihu jsem dostala na Vánoce a až někde v půlce jsem zjistila, že je to vlastně poslední díl série... ano bylo mi divné, že je tam tolik postav, které nejsou nijak přiblíženy. :D Každopádně, to bylo hodně povedené, čtivé a rozhodně si na wish list dám i předcházející knihy.

07.01.2020 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Kniha se mi velmi líbila, jediné co bych vytkla je věk postav... Pro mně by to bylo zajímavější, kdyby byly postavy starší :)

14.08.2017 5 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Nemám co vytknout… první setkání s autorkou mě moc mile potěšilo, určitě zkusím i další knihy :)

08.03.2022 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Celou knihu jsem neměla co vytknout, až došlo na poslední kapitoly a tam se vyklubalo kdo přesně byl její kamarádka… pardon, ale to mi docela zkazilo dojem z knihy.

02.02.2022 3 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Nejprve bych chtěla zkritizovat chování hlavní hrdinky, které mi přišlo - hlavně ze začátku při seznámení s Oskarem, dost přehnané. Ani sám Oskar mi s jeho buranskou povahou moc nesedl. Na druhou stranu mi přišla kniha lépe napsaná než první díl. Líbila se mi zápletka s jejím ex, která to trochu rozproudila a nebyla to prostě jen nuda…

06.01.2022 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila, hlavně to nářečí jelikož jsem z Moravy... jediné co jsem nepochopila byl ten konec... vždyť to nijak neskončilo :D jestli nebude další díl, tak vážně nechápu proč tu knížku psala... všichni odjeli, jen ona tam zustala a co? Jak to bylo dál? :D

29.12.2018 3 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

každá kapitola jiný muž... tohle prostě nemůže někoho zaujmout :D

12.02.2018 1 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tahle kniha bude patřit k mým oblíbeným! Doporučuji! :)

15.08.2014 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

(SPOILER) Ze začátku jsem byla nadšená. Líbila se mi ta jejich nevraživost, dopisy a vůbec všechno… ale postupem času to nějak opadlo a já se skoro musela nutit číst dál. Nevím, asi tím přehnaným množstvím sexu? Nebo tím jak se rychle dali dohromady? Něco mi tam nesedlo, každopádně, ke konci se to zase trochu ustálilo a celkový dojem z knihy není zas tak špatný, jak jsem si uprostřed knihy myslela :)

13.06.2022 3 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

První setkání s tímhle autorem pro mě nebylo moc dobré. Dala jsem na výborné recenze, ale vlastně mě kniha vůbec nebavila. Zvratů tam bylo až moc, divné posloupnosti a vztah s Natallii mi nedával vůbec smysl… hlavně jeho začátek. Možná zkusím někdy ještě jinou knihu, ale zatím to nechám uležet. :)

19.01.2022 2 z 5

Mafiánovi Mafiánovi Tonino Benacquista

Nedočteno. Vůbec mě to nechytlo...

05.10.2020 odpad!

Mister Mister E. L. James (p)

Oddehovka co neurazí. Občas to bylo docela klišé, ale dost se mi líbil ten pohled na nelegální imigrantku a celkově na Albánii. Povedené!

02.01.2020 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha se mi líbila, ale zápletky v ní se daly předvídat. A s těmi buchtami mi velice připomínala Nabíječe. :))

03.01.2015 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová