kikizubik kikizubik komentáře u knih

Kdo roste v parku Kdo roste v parku Kateryna Michalicyna

Zatím jediná kniha od této dvojce, která mě okouzlila a jsem rozhodnutá ji pořídit svému synovci!

30.09.2019 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Jeden rest z mnoha splněn! Dost dlouho jsme si chtěla přečíst něco od Cassandry Clare a vždy mě lákaly více Pekelné stroje než Nástroje Smrti. Nebylo to vůbec špatné, co se týče viktoriánské anglie a tak, ale nemůžu říct, že mě to nadchlo natolik abych hned četla pokračování, ale rozhodně někdy v budoucnu bych se k této serii chtěla vrátit.

20.08.2019 3 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Průměr, čekala jsem od toho trochu více, jelikož filmy zbožňuju. No nedá se nic dělat. Do dalších dílů se hrnout nebudu.

11.08.2019 3 z 5

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Měla jsem chvilkama problémy, jelikož jsem první díl četla před hodně dlouhou dobou a pamatovala jsem si jen útržky, ale ke konci to stačilo. Děj odsýpal opravdu rychle a díky autorčinýmu stylu psaní jsem přečetla dvakrát tolik stran, než je u mě normální.
Nic mě na této knize nezklamalo...Myslím si, že to bylo ukončené velice pěkně a nemůžu si stěžovat.

27.06.2019 4 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Nečekala jsem, že jsi tuhle serii tak moc oblíbím. První díl se mi líbil, ale neřekla bych, že bych si ho tak oblíbila. Vše přišlo se čtením dalšího dílu. Moc se mi líbilo, jak to měla autorka všechno promyšlené a ke všemu to spojila i s historickými postavami. Poslední díl se mi moc líbil. Po tom, co jsem očekávala, že tam moc krvavých střetů nebude jsem si to velice užila! Jsem zvědavá na seriálové provedení této série.

20.08.2018 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Mile mě to překvapilo, protože jsem se do toho nemohla moc začíst, ale to přičítám mé dlouhé době, které jsem trávila bez svých milovaných knih a tomu hroznému vedru, ve kterém se nedá pořádně ani přemýšlet.
Theron je zlatíčko a Meira jako hlavní hrdinka není vůbec špatná. Děj byl předvídatelný, ale i tak jsem si to užila.

30.05.2018 4 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Úžasné zakončení této trilogie :3

28.07.2017 4 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Kniha mě nezklamala, ale ani neuchvátila. Je to pro mě takový průměr, který měl opravdu boží námět a čtivý styl psaní, ale i přes tyto faktory mě neokouzlila tak moc. Některé postavy, jak to bývá u každé knihy zvykem, bych nejraději zaškrtila a udupala do země, ale pak jsou tu samozřejmě i takové postavy, které nejde nemilovat.

18.06.2016 3 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Autorka píše opravdu velmi čtivě, ale přesto mě to neoslovilo tak moc jako z pohledu Nicka...

03.01.2016 3 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

3,5 hvězdiček
Kniha se mi líbila méně než první, ale ten prostředek to zachránil. Jsem zvědavá na poslední díl a strašně moc jsem si osvěžila lásku k Johnovi :3

14.09.2015 3 z 5

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

3,5 hvězdičky.
Zakončení této série se mi líbilo. Takový to konec jsem si opravdu nepředstavovala, ale příjemně mě překvapil. Dost mě překvapil také zrádce. (myslela jsem někoho jiného)

29.08.2015 3 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Jako vždy Meg Cabot nezklamala.
Ráda čtu její knihy a konečně jsem přečetla i Slepou vášeň, kterou jsem chtěla přečíst už dlouho.
Dost mě překvapilo, kdo je zloduch, ale to se většinou stává. :D

04.03.2015 4 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Když jsem ji našla v knihovně byla jsem radostí bez sebe, protože první díl se mi opravdu moc líbit, takže jsem se těšila na pokračování. Moc jsem se zamilovala Austina!!♥♥♥
Samozřejmě mě kniha nezklamala líbila se mi a to moc. :)

24.12.2014 4 z 5

Príbeh čarodejnice Príbeh čarodejnice Deborah Harkness

Kniha se četla pomalej, než jsem zvyklá, ale přesto se mi líbila. Těším se až se pustím do dalšího dílu.

23.08.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl je podle mě o trošku lepší než první.Mě se tedy líbil víc. :D
Musím se hned vrhnout na poslední díl jinak to nevydržím.

07.08.2014 3 z 5

Sladké opojení Sladké opojení Liz Fielding

Tato knížka mě mile překvapila, nejspíš to bude i jinou autorkou.
Abych pravdu řekla,trochu jsem se bála co mě čeká,protože jsem z této kolekce přečetla jednu knížečku,u které jsem si říkala WTF. :)
(U té knížečky byla skvělá anotace,ale ten příběh tak skvělý nebyl,alespoň mě moc neoslovil.)

04.08.2014 3 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Užasná knížečka.Saba a Jack :*.
Krásně popsaný příběh s nádhernými místy.U soutoku bych se měla nádherně:3

17.02.2014 5 z 5