Kikina182 Kikina182 komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

První díl ze série After má na můj vkus docela hodně nedokonalostí, ale zároveň se jedná o knihu, která je tak dobře napsaná, že člověk jednoduše musí číst pořád dál a zvědavě očekávat, co dalšího se v knize stane. Je to tedy skvělá kniha, ale spíš taková oddechová bez nějaké složité zápletky nebo těžkého tématu. Ale takové knihy jsou potřeba a já je mám vážně moc ráda. Jako oddechovka je to opravdu skvělé, ale v knize není nic hlubšího nebo extra originálního.

12.05.2019

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Na pokračování příběhu Daniela a Kita jsem se opravdu moc těšila a můžu říct, že kniha v žádném případě nezklamala. Sice by mi asi nevadilo, kdyby autor zůstal jen u Muffin a čaj, ale ne tenhle díl si rozhodně nestěžuji. Je stejně skvělý jako ten první a přečetla jsem ho v podstatě na jeden zátah. Rozhodně doporučuji.

12.05.2019 5 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Na novinku od Gayle Forman jsem se doopravdy těšila. Bohužel jsem byla docela zklamaná. Kniha není vůbec špatná. Naopak je zajímavá a plná emocí. Jenže je takové obyčejná, chybí mi v ní chemie, kterou jsem nalezla v ostatních knihách autorky. Kvůli tomu mi přišel celý děj v jedné rovině a v momentě, kdy to vypadalo, že se to změní byl konec. Což je v tomto případě opravdu škoda, protože pár kapitol navíc by neuškodilo, naopak. Je to fajn kniha, ale od autorky jsem čekala víc.

17.03.2019 4 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Kniha má trochu nudnější, klišoidní, rozjezd, ale pak rozhodně stojí za to. Jedná se o nádherný oddechový příběh, který prosvítí temné večery a nudná odpoledne. Pro milovníky young adult je to podle mě opravdu skvělá kniha. Za sebe můžu jen a jen doporučit. Moc se mi líbila.

20.12.2018 4 z 5

Kniha O princezně, která se zachránila sama se mi neskutečně líbí. Všechny básně jsou neskutečně hluboké a inspirativní. Pro mě osobně je tahle sbírka mnohem lepší než klasické pojetí poezie. Tohle moderní pro mě znamená mnohem víc. Obzvlášť pak básně Amandy Lovelace, které jsou neskutečně nádherné a navíc se nejedná pouze o básně, ale i o autorčin příběh. Určitě doporučuji.

20.12.2018 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Na Odpuštění jsem se těšila opravdu hodně a rozhodně nejsem zklamaná. Jedná se o nádherný a trošku oddechovější příběh, který skvěle doplňuje sérii Andělé. Na jednu stranu je mi opravdu líto, že je tahle novela tak krátká, ale řekla bych, že ji autorka ukončila ve správný čas. Určitě doporučuji všem fanouškům série Andělé, ale i těm, kteří se s ní zatím nesetkali.

20.11.2018 5 z 5

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

Od knihy Půl krále jsem toho očekávala opravdu hodně. Přeci jen ji doporučoval George R. R. Martin a jeho doporučení nevídám zrovna často. A můžu říct, že mě kniha nezklamala. Sice jsem čekala něco úplně jiného, než jsem si nakonec přečetla, ale možná právě proto byla kniha ještě lepší, než jsem čekala.

14.10.2018 5 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Psí domov je kniha, která člověka rozhodně vezme za srdce. Někdy srdce plesá radostí nad Bellyním příběhem a jindy se zase svírá strachem, protože není jasné, jak to nakonec s touhle psí slečnou dopadne. Ale ne všechno může být pořád šťastné, bohužel, a tak jsem ráda, že je tato kniha taková hořkosladká. Nepředstírá, že je realita růžová, že neexistují zlí lidé, kteří nemají ke zvířatům žádnou úctu. Je to příběh jako z reality, který si jednoduše zamilujete.

21.08.2018 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Krásná a napínavá kniha. Sice mi trvalo trochu déle, než jsem se začetla, ale pak už to šlo jako po másle. Navíc tenhle příběh já opravdu krásný a i když je smyšlený, přijde mi, jako kdyby vypadl z reality. Což je rozhodně dobře. Všem milovníkům thrillerů tedy vřele doporučuji.

12.07.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Už první kniha od Vi Keeland se mi moc líbila, ale Šéf je ještě lepší! Jedná se o knihu, která je plná flirtování a vášně a je tak dobře napsaná, že se čte prakticky sama. Šéf podle mě rozhodně potěší všechny fanoušky erotických románů a skvělých milostných příběhu. Moc všem doporučuji.

12.07.2018 5 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Miluji tenhle příběh! Je jedno kolikrát ho přečtu, ale vždycky si chvíle strávené se Simonem skvěle užiju. Autorka má skvělý styl psaní. Její příběh je neskutečně zajímavý, plný lásky, přátelství a sušenek Oreo. Jsem neskutečně ráda, že jí napadl námět na tak skvělou knihu :)

31.05.2018

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Je jen málo knížek, který ve mě zanechají opravdu hluboký dojem. Tahle knížka to dokázala a hrozně ráda si jí přečtu znovu a znovu a znovu...

22.03.2014 5 z 5

Studená Lhota, ráj trapasů a koní Studená Lhota, ráj trapasů a koní Barbora Robošová

Knihy od českých spisovatelů se mi většinou moc nelíbí. Ale tahle byla pěkná. Taková pohodová a i jsem ji přečetla docela rychle.

15.08.2012 1 z 5

Lásky a koně ze Studené Lhoty Lásky a koně ze Studené Lhoty Barbora Robošová

Pokračování se mi líbilo. Ale už to nebylo tak skvělé jako první díl.

15.08.2012 5 z 5

Milníky na mé cestě Milníky na mé cestě Miley Cyrus

Nejsem sice její největší faninka, ale tu knihu jsem četla. Četla se mi velmi dobře a bylo tam hodně zajímavých informací.

15.08.2012 1 z 5