keiko33 keiko33 komentáře u knih

Kapitánova láska Kapitánova láska Kresley Cole

Prijemna oddychovka. Mam rada vstahy aky bol medzi Derekom a Nicole. Ona sa snazi byt nezavisla a nepodlahnut jeho sarmu a on sa snazi nedat najavo, ze mu ta mala prirastla k srdcu a zachovat imidz gaunera. A taktiez milujem pribehy na mori.

16.05.2017 4 z 5

To To Stephen King

Tato kniha je moja zatial najdlhsie citana kniha. A nie pre pocet stran, ale preto, ze po asi 400 stranach som ju odlozila. Niezeby ma nudila, ale bolo to nejak privela myslienok. Po par mesiacoch som sa k nej donutila vratit, lebo nenechavam knihy nedocitane. No a nelutujem. Je to naozaj genialne dielo, do najmensieho detailu rozpisane. S tak podrobnymi popismi a myslienkami postav som sa este nestretla. Kniha ma vratila do detstva. Ked sme sa ako deti este vedeli hrat aj bez elektroniky. Dnesne deti to uz nevedia. A ta sila priatelstva, ktora vydrzi cely zivot. Klub Smoliarov som si zamilovala. Jedine co by som vytkla je pocet stran, keby mala kniha o 200-300 stran menej, vobec by to nevadilo a to specatenie priatelstva na konci v kanaly. To uz bolo cez, v ich veku, proste nie.

14.05.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tak aj tento diel bol super. Tucker bol proste zlaticko. Sabrinu som si oblubila, ale s tym nekonecnym odmietanim lasky mi trocha liezla na nervy. Mozno nebol tento diel nabity akciami, ale pekne opisuje ako sa mozu mladi ludia vysporiadat s necakanym tehotenstvom, ze sa vsetko da zvladnut, aj napriek prekazkam. Znovu tu boli aj vtipne pasaze, hlavne ta ked Garrett vymyslal meno pre dieta, mala som z toho strasny zachvat smiechu.

08.05.2017 5 z 5

Stráž ma, mafia nezabúda Stráž ma, mafia nezabúda Vita Jamborová

Tak toto sa mi naozaj pacilo, malo to v sebe napatie, akciu, ale aj romantiku. Precitane behom dna. Kto ma rad knihy s mafianskym prostredim, urcite odporucam, aj ked na moj vkus, privela mrtvol :)

29.04.2017 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Neodporucam citat slabsim osobam. Po precitani prvej tretiny si hovorim, co je na tej knihe desiveho, no a potom to prislo, bez varovania. Hroza a des. Kedze je kniha inspirovana skutocnostou, precitala som si clanky o Hubertovi Pilcikovia a tie jeho fotky. Zrazu to bolo vsetko skutocne a o to viac desivejsie. A ten fantasy koniec sa mi velmi k tomu nehodil, skor mi to pripadalo vtipne, nez desive.

09.04.2017 4 z 5

Bouře Bouře Boris Starling

Bolo to slabsie ako Mesias, ale nebolo to zle. Vrah bol pre mna prekvapenim, niektore postupy boli podobne s Mesiasom, napriklad, ze tercim vraha sa stal detektiv. A ten koniec mi k takemu tipu knihy nepasuje, ale nevadilo mi to, mam rada stasne konce. Mozno keby som najprv necitala Mesiasa, bavilo by ma to viac, kedze to bolo slabsie.

06.04.2017 4 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Na zaciatku si hovorim, taka priemerna detektivka, no asi od polovice za zacalo mat grady, vrazdy boli dost zvratene a hlavne vrahov motiv. Vraha som zacinala tusit az ku koncu, ked obvinili nespravneho, neslo mi to proste do hlavy. Ocenujem hlavne autorovu znalost biblie, teda podrobny opis. Koniec ma sice prekvapil, ale vlasntne dostal kazdy to, co si zasluzil.

31.03.2017 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Tak urcite pribeh aj sposob pisania lepsi ako v prvom diely. Tuto cast som citala, lebo ma zaujimalo, ako to dopadne s Ewanom a kedze som romanticka dusa tak aj s Rebecou. Ku koncu som sa nemohla odlepit od knihy, motiv pachatela a sposob vykonu bol vazne nechutny. Kniha nieje vhodna pre slabsie povahy s predstavivostou. Ked si to predstavim, hnus. A koniec ma trochu sklamal, ale to bol asi zamer autorky, aby sme pokracovali v serii.

27.03.2017 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Tak namet bol super, ale v prvych dvoch tretinach som sa dost nudila, nesedel mi autorkin styl pisania. Ale v poslednej tretine sa to dost napravilo, dostalo to spad. Asi dam sancu pokracovaniu.

18.03.2017 4 z 5

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

Originalny triler o rozstiepenej osobnosti. Na jednej strane mi bola postava Maxa, teda Chrisa sympaticka, po tom, ake si prezil detstvo, no tie fatalne dosledky...Kto ma rad knihy podobneho typu, urcite odporucam.

14.03.2017 5 z 5

Mŕtve tajomstvo Mŕtve tajomstvo Ava McCarthy

Roman je zaradeny pre zeny, ale je to skor triler, romantiky je tam minimum. Velmi napinavy pribeh od zaciatku do konca. No a ten koniec, fakt necakane zvrateny. Cakala som hocico, ale take tajomstvo urcite nie. Kto ma rad napatie, urcite odporucam precitat.

09.03.2017 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Prijemna vtipna oddychovka, mam rada serie kde sa objavuju postavy z predchadzajucich kniziek. Pacili sa mi slovne dotahovacky medzi Lukom a "Loganom" a aky bol Luk po tom co si uvedomil, ze sa zalubil sladky.

07.03.2017 5 z 5

Hriešny Hollywood Hriešny Hollywood Alessandra Torre

Prijemna, no priemerna oddychovka. A prilis kratke kapitoly, boli dost rusive. Z toho vsetkeho sa mi azda najviac pacil vstah Coleho vstah s kohutom, pritom som sa nasmiala asi najviac.

26.02.2017 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Velmi pekny pribeh o obetavosti matky, laske dvoch mladych ludi, ktora neochladla ani po rokoch odlucenia. Pacilo sa mi, ze kazdy nakoniec dostal co si zasluzil. Autor velmi putavo opisal dobu v ktorej sa pribeh odohrava.

19.02.2017 5 z 5

Tajnosti pobláznenej baby Tajnosti pobláznenej baby Helena Murčeková

Uplne obycajny pribeh tajnej stredoskolskej lasky, ale velmi putavo napisany. Hoci mam skolske casy davno za sebou, vdaka tejto knizke sa mi vratili sponienky na strednu, ake sme boli na strednej blaznive. Ako sme boli s chalanov namako, ked sa na nas usmiali a blaznovstva na diskoteke. Necitam knihy od slovenskych autor, ale po tejto asi zmenim nazor. Autorkin styl pisania je proste uzasny. Lahky, no zaroven navykovy. Skoda, ze knizka nemala viac stran.

19.02.2017 5 z 5