Mŕtve tajomstvo

Mŕtve tajomstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326578/mid_mrtve-tajomstvo-PrL-326578.jpg 4 28 4

Jodiino detstvo určite nebolo z tých najšťastnejších, rodičia jej zomreli mladí a ju vychovali v pestúnskej rodine. Ani manželstvo s dominantným Ethanom McCallom jej neprinieslo vytúžený pokoj a šťastie. A keď jedného dňa príde o svoju trojročnú dcérku Abby, nemá už prečo žiť. Je rozhodnutá vziať si život, no ešte predtým musí vykonať jednu vec, a to zabiť muža, ktorý je podľa nej zodpovedný za smrť jej dcéry. Musí zabiť Ethana. Svojho zdanlivo dokonalého manžela, ktorý však skrýva viac než len svoju skutočnú povahu. A len čo vyjde na povrch najdesivejšie tajomstvo z jeho minulosti, Jodie sa ocitne na pokraji síl... Budú to iba dva rýchle výstrely – jeden pre neho, druhý pre ňu... Lenže situácia sa jej trocha vymkne spod kontroly a séria šokujúcich odhalení akoby nemala konca-kraja.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Dead Secret , 2016

Karin94
09.04.2023 4 z 5

Viete si predstaviť pocit, že vám niekto ublíži tak veľmi, že vás dotyčný pripraví o dieťa?

Hlavná hrdinka Jodie s takým pocitom žije a vie, že za smrť jej dievčatka je zodpovedný jej manžel Ethan. Musí ho zabiť. Budú to len dva výstrely - jeden pre neho, druhý pre ňu Veď načo žiť ďalej, keď nemá pre koho?!

Samozrejme sa niečo pokazí a nasledujúce roky Jodie prežíva vo väzení, kde ju navštívi novinár Novak, ktorý má pre ňu veľmi prekvapivé informácie. Rozhodne sa teda utiecť a pomáhať jej bude práve Novak, s ktorým začnú pátrať po odpovediach na otázky, ktoré v príbehu vyplávajú na povrch. A nielen to, niektoré zvraty som vôbec neočakávala a bola som veľmi prekvapená.

Štýl písania aj celkový námet boli dobré. Páčilo sa mi, že tam autorka neopisovala sprostosti, ale písala k veci. Taktiež som nenašla žiadne hluché miesta.

Kniha bola zaujímavá, ale svojim spôsobom aj zvláštna. To, čo ma čakalo na konci som ani v kútiku duše neočakávala a aj keď som pôvodne chcela dať menej, tak vďaka tomu nečakanému koncu, musím dať knihe štyri hviezdičky.

Ja ju určite odporúčam všetkým, pretože táto kniha sa možno hrá na neviniatko, ale pritom je riadne zvrátená.

ilovebook88
18.11.2019 5 z 5

Napínavá, neuveriteľná, dávam 10 bodov...

Veronika33
23.02.2018 4 z 5

Kniha bolo veľmi pútavá, plná zvratov. Ku koncu však rodinné väzby hlavnej hrdinky boli až prekombinované, nereálne. Takže v podstate je to taký priemerný thriller "neurazí - nenadchne".

keiko33
09.03.2017 5 z 5

Roman je zaradeny pre zeny, ale je to skor triler, romantiky je tam minimum. Velmi napinavy pribeh od zaciatku do konca. No a ten koniec, fakt necakane zvrateny. Cakala som hocico, ale take tajomstvo urcite nie. Kto ma rad napatie, urcite odporucam precitat.

Ava McCarthy
irská, 1969