kazu kazu komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

neodložitelná kniha:)

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Zklamalo mě to. V necelé polovině jsem přeskakovala odstavce. Je to natahované. Příliš zbytečných vět, slov. Chybí tomu spád, šmrnc a nezachrání to ani bezpočet erotických syrových scén. Nad některými slovy hlavních postav pronesenými k sobě vyloženě kroutím očima. . Takové staromladé.

27.01.2023 1 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Přestože se kniha dobře četla jsem zklamaná. Obsahově mi to přišlo dost ploché, bez pointy. Hrdinka mě jako osobnost neoslovila. Ale i tak příjemné čtení.

08.03.2024 3 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Velmi citlivě a s nadhledem popsán život s autistickým dítětem.Zabavila jsem svému 10letému synovi, který knihu přečetl během 2dní. Autorce tleskám

16.10.2019 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

super čtení pro zimní večery, nejen pro děti:-)

02.01.2020 4 z 5

Knížka pro děti od dvou do pěti Knížka pro děti od dvou do pěti Michal Černík

knížka se inspiruje starší knihou Michala Černíka"Knížka malých pohádek", verše se jen lehce upravily- oprášily

23.03.2018 5 z 5

Povídejme si, děti Povídejme si, děti Josef Čapek

Kouzelná kniha, naprosto skvělá!!

05.06.2013 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kniha se moc dobře čte. Tento styl psaní mě velmi baví. Hlavní hrdina Václav byl pro mě opravdu trouba a vytáčel mě ze všech postav nejvíce:-))

21.02.2019 5 z 5

Knížka malých pohádek Knížka malých pohádek Michal Černík

mé nejoblíbenější básničky, kouzelné, vtipné, pohladí:-)

23.03.2018 5 z 5

Půlnoční gang Půlnoční gang David Walliams

přečteno za den

31.10.2019 5 z 5

Ptákoviny pirátského papouška Ptákoviny pirátského papouška Lukáš Fišer

synovi(11) se kniha líbila

29.10.2019 4 z 5

Eliáš a babička z vajíčka Eliáš a babička z vajíčka Iva Procházková

Máme s ilustrací M. Vydrové a četli ji oba synové. Zábavná a milá.

Darebák David Darebák David Francesca Simon

všechny díly syn zhltl do měsíce

08.01.2019 5 z 5

Neobyčejný kluk Neobyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

syna(9let) velmi bavila, smál se u ní

Nejhorší děti na světě Nejhorší děti na světě David Walliams

Příliš prvoplánová- děti zde určitě ocení smršť zakázaných a nevhodných věcí. Ani dokola opakované "běž do prdele" nepobaví, spíš zarazí, proč to musí být zrovna v dětské literatuře. Pro velké děti je to nuda a pro menší nevhodné.

08.01.2019 1 z 5

Neotesánek Neotesánek Ivona Březinová

Milé, krátké, jednoduché, sympatické pro unavené rodiče, nenásilně výchovné. Ideální pro děti 3-5let. Doporučuji:-)

11.06.2013 4 z 5

Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Ladislav Špaček

Kniha mě trochu zklamala, nepřehledné vyprávění, kdy se člověk při čtení dětem zakoktává, jelikož neví, komu zrovna patří přímá řeč. Trochu kostrbaté, nápad ale dobrý

05.06.2013 2 z 5

Dětem Zdeněk Miler a Krtek Dětem Zdeněk Miler a Krtek Hana Doskočilová

Nelíbí se mi, jak je to napsané. Dětem se to špatně čte. Dialogy vypravěče a krtka mě ruší, je to nepřehledné. Ilustrace Milera jsou krásné.

05.06.2013 2 z 5