Katka.Z Katka.Z komentáře u knih

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jsem jediná koho ta knížka, prostě nebavila? Mám ráda tyhle knihy, ale prostě tuhle knihu jsem četla celkem dlouho. ???? námět skvělý, ale to zpracování mi prostě nesedlo i když vím, že se tím názorově liším od většiny.

19.08.2019 1 z 5

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Za mě veliké zklamání, pozitivně bych tu hodnotila asi jen obálku knihy,která je fakt hezká.

07.09.2018 odpad!

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Kniha je lepší jako předchozí. Musím podotknout, že i pro mně je kniha nepředvídatelná. Je to série u které se dívám na vydání dalšího dílu. A těším se jako malé dítě. Spoustu jako ostatních čtenářů ze začátku moc nebavila část Manon, po čase mně ale také chytla. A už si to bez ní nedokážu představit. Celý děj se rýsuje a já se těším na další díl :)

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Další skvělý díl v podání Sarah Janet Maas. Někomu se to může zdát dětské ,ale mně se to osobně velmi líbí. Jedinou výtku co mám je měnění lásky hlavní hrdinky snad každou knihu. I přesto jsem knihu řekla bych zhltla :D Určitě si koupím další díl :)

Já to dokážu Já to dokážu Louise L. Hay

Další motivační kniha. Na trhu v ČR mi přijde ,že jich začíná být spousty. Čím se liší Louise L. Hay od ostatních? Přijde mi to realistické , netvrdí ,že se během jedné noci stanete úspěšným miliardářem. Je to spíš o tom milovat sebe, jací jsme. Kniha je spíš malou příručkou. Ale jsou tam podstatné věci. :)

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Jojo Moyes je skvělá,pro mě další kniha ,která byla výborná,nevím jak to spisovatelka dělá,ale její příběhy ve mě nechají něco hlubšího,v teto knize se mi líbila hlavně část v období války,ale celkově byla kniha krásná

28.01.2016 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Tato trilogie je vážně dobrá.Každý dil mně velice bavil a toto zakončení bylo stejně dobré jako předchozí díly. Což mně velice překvapilo ,protože jsem od této trilogie pro mládež nic neočekávala. Kniha se lehce čte ,ale rozhodně sem se nenudila :)

26.07.2015 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížka mi ze začátku přišla obyčejná,celkem nudná.Prostě jsem od Johna Greena čekala víc strhující příběh. Jenže po dočtení knihy jsem si uvědomila ,že je to kniha na zamyšlení nad smrti někoho blízkého, nad čím jsem do ted takhle nepřemýšlela... I tak kniha mi přišla průměrná, děj byl jednoduchý ale i tak knihu doporučuji přečíst :)

26.07.2015 3 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Kniha mě velice nebavila, ale byla rozhodně jiná než jiné detektivky. Kniha je originální :)

04.08.2014 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha byla zdlouhavá,některé pasáže knihy mi přišly zbytečné, autorka měla dobrou myšlenku a byla originální, ale jinak mě kniha velice překvapila prostě mě pulka knihy nebavila a pulka knihy byla výborná :D

04.08.2014 5 z 5

Já, Monstrum Já, Monstrum Dan Wells

Kniha 100% lepší než 1 díl :) Už se těším na 3 díl :)))

04.08.2014 5 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Kniha byla dobrá,lehce čtivá :) autor dobře popisuje vlastnosti člověka ,který chce zabíjet :D

04.08.2014 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Dobrá oddychová kniha :)

14.06.2014 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Souhlasím s ostatními , oproti prvnímu dílu zklamání. Děj mi přišel celkem nudný a už vůbec nebyl napínavý ani strašidelný . Tato kniha mi přišla spíše oddychová :)

01.05.2014 3 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Nejdříve jsem si myslela ,že to bude další stupidní upíři kniha,ale zmýlila jsem se! :) Kniha velice dobře napsaná a dokonce mi přišla i celkem originální :))

30.04.2014 5 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Kniha byla originální svým dějem,ale nedokázala jsem se pořádně začíst,Prostě mi vadil autorčin styl psaní. I tak tato kniha není špatná :)

30.04.2014 4 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Tahle knížka mi přijde nejlepší ze všech těch milostných románů. :))

30.01.2014 5 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Hodně lidí se nedokáže vyrovnat ,že spisovatel dal jako hlavní hrdiny malé děti. A že je děj předvídatelný. Jenže spisovateli o tohle přímo šlo.. Šlo mu o to aby to bylo neobvykle a lehké pro lidi co moc nečtou... Mě se tahle kniha líbila a těším se na film!! :)

30.01.2014 5 z 5

Micah Micah Laurell K. Hamilton

No poslední dobou mě série Anity nudila dlouhé pasáže o sexu zaplnila většinu knihy a už mě to nebavilo jak první díly. Tady ta kniha je docela krátká ,ale je o dost lepší než ty předchozí :)

18.01.2014 5 z 5

Blankytné hříchy Blankytné hříchy Laurell K. Hamilton

Tento díl se mi nelíbil,vadí mi,že už není v knížce podstatné vyšetřování vražd,ale sex zabere polovinu obsahu knihy

02.11.2013 2 z 5