Micah

Existují různé důvody, proč povolat mrtvého - některé soukromé, jiné veřejné. Tentokrát zemřel svědek ve federálním případu dříve, než mohl poskytnout svědectví. Anita Blakeová se ocitá na cestě do Filadelfie, aby ho oživila. Není však sama - letí s ní Micah, vůdce saintlouiského pardu leopardodlaků. Její milenec a král k její královně, jediný milenec, který jí rozproudí krev pouhým pohledem zelenožlutých kočičích očí. Jeho společnosti si užívá do chvíle, než se Micah zmíní o tom, že to je poprvé, co budou spolu sami. Bez Jean-Clauda, bez Richarda i kohokoli jiného. Jen ona a Micah. A všechny její obavy a pochyby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/164886/anita-blakeova-lovec-164886.jpg 4.2170

Anita Blakeová, lovec upírů (13.)

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

Evka3814

Micaha a Nathaniela zbozňuju:)pěkný díl,taková
odpočinková rychlovka

Laf

Díl se mi líbil hlavně kvůli tomu, že jsem se konečně dozvěděla něco bližšího o Micahovi a střípků z jeho minulosti. Dosud se v ději neobjevoval tak často, natož aby bylo možné o něm zjistit více.
Jinak je to velmi kraťoučký příběh a souhlasím s názorem, že to klidně mohlo být součástí nějaké knihy.

Charmedka
13.08.2017

Třináctý díl s názvem Micah tedy vůbec nebyl špatný. Avšak nejedná se o regulérní díl, ale pouze o krátkou novelu asi o 124 stránkách. Zbytek stran je věnován ukázce dalšího dílu. Sice Micah nebyl špatný, ale na druhou stranu je to naprosto zbytečná kniha a těch pár stran se dalo šoupnout do jakéhokoliv jiného dílu.

Devil-Ivet
17.11.2016

Po dlouhé době konečně díl, který mě opravdu bavil. Jen by mě zajímalo, proč je tam ukázka z Danse Macabre??

renefer
31.10.2016

Tohle není kniha, ale povídka. Anita sebere Micaha, odjedou vzkřísit mrtvolu, rozdají si to v hotelu, vzkříšení se podělá, Anita zkončí v nemocnici a konec. Nevidím důvod, proč je to řazeno jako další díl série o Anitě.
Knížka tenká, ještě končí v půlce, zbytek je už "ukázka" z dalšího dílu. Jen mě to vytočilo - zbytečně vyhozené peníze :-(

SoniaShadow
22.08.2016

Rozhodně lepší díl než ten předchozí, ale stejně nevidím důvod proč tahle kniha nemá víc než 184 stránek. Příběh má vlastně jenom okolo 128 stránek a pak je tam ukázka na další díl. Pro mě tenhle díl postrádá smysl, protože za a) autorka mohla dát ten nápad s tím, že Anita s Micahem budou o samotě do jakékoliv knihy, protože buďme upřímní doopravdy sami byli jenom na hotelovém pokoji, kde si malou chvíli popovídali, najedli se a měli sex, a za b) o Micahovi jsme se toho dozvěděli víc, ale ne zas až tak tolik. Líbilo se mi, že konečně je tam zase případ/ oživování a dokonce to bylo zajímavé. Ale jak už jsem říkala, tenhle díl pro mě ztrácí smysl, protože tam doopravdy s Micahem spolu dlouho nejsou o samotě.

Fizulka71
01.08.2016

Na tenhle díl jsem se moc těšila právě kvůli Micahovi, zatím jsme se o něm v sérii moc nedozvěděli. Díl byl lepší než předchozí dva, ale zdaleka nedosahoval kvalit prvních deseti dílů, možná tak z poloviny.

Pasadenka
25.07.2016

Malinko lepší, než poslední díly.

Lenny33
15.08.2015

Konec vcelku ušel, ale první dvě třetiny knihy jsem si říkala, proč tuto sérii pořád čtu, když mi tam tolik věcí vadí. Občas mi i problesklo hlavou, jak jsem mohla mít Anitu někdy ráda.
Za mě to paní Hamilton projela na plné čáře tím, co z Anity udělala... A prostě zbytečně natahovaná série. Posledních několik dílů se řeší opravdu pořád to samé a už je to únavné a protivné.

maca5449
25.11.2014

Spíše povídka než další román o Anitě. No nevím, koho napadlo dát do druhé poloviny knihy část dalšího dílu, trochu nelogické. Pochopila bych, kdyby chtěli nalákat a dali tam první kapitolu, ale hned čtyři? Takhle je "Micah" na prvních 100 stranách a "Danse Macabre" ve zbylé půlce. Divnost.

Rozhodně velké plus za rychle vyřešený zombie případ. Žádne cavyky okolo. Ale chybělo mi rozzuzlení oživování zavražděného chlapce z minulého dílu. Snad se dočkám příště.

Lucka66
21.09.2014

Hodně krátká knížka ani jsem se nestihla pořádně začíst..celkem fajn příběh ale nic co by mě nutilo běžet o knihovny pro další díly

Betnka81
17.08.2014

Tento díl se mi moc líbil a konečně neco krátkého a stručného

pastelka53
07.08.2014

YES!!! Po Inkubových snech,, který byl podle mě přervanou a přemrštěnou směsicí písmen - zde máme díl, který je stručný, výstižný a konečně není přecpaný hromadou postav v kterých se začínám popravdě značně ztrácet! :)

Konečně jsme se dozvěděli něco o tom okouzlujícím a zelenookém krasavci, který pro nás byl jedním velký otazníkem. Dozvěděla jsem se víc z 130stran než z 686, které byly minule.

Díky, díky, dík! :) :*

A prosím Bohy, ať už jakékoli, aby další díly byly jenom lepší a lepší.

nycol
01.05.2014

Zábava na cca tři hodiny, krátký, ale dobrý.

Janičta
18.01.2014

Krátký díl... Hurááá :)
Bylo velmi osvěžující číst příběh jen dvou lidí. A konečně se tam řešilo i trochu něco jiného než: S kým budu spát? Já sním nechci spát! Ale já s ním musím spát!.... atd...
Líbilo se mi to, i když to nezměnilo můj pohled na Anitu... tak holka mě začíná pěkně štvát. Urejpaná až běda... Jestli v brzku nedospěje a nenechá některé nedůležité věci prostě plavat, místo aby do nich nesmyslně ryla, asi začnu mít s touhle serií problém a to patří mezi mé oblíbené!
Vysílám další modlitbičku, aby se další díl dal snést...
PS: Já vím že opakující se popisy postav jsou důležité pro lidi, kteří náhodou sáhnou po knize která spadá dějově do např. do poloviny série, ale jestli ještě jednou budu muset číst , jaké má u které košile Micah oči asi mi praskne hlava

Katka.Z
18.01.2014

No poslední dobou mě série Anity nudila dlouhé pasáže o sexu zaplnila většinu knihy a už mě to nebavilo jak první díly. Tady ta kniha je docela krátká ,ale je o dost lepší než ty předchozí :)

Dandulka
27.12.2013

Konečně krátký díl! Jenže tenhle je tak krátký, že jednu třetinu knihy zabírá ukázka z dalšího dílu. Anita měla tentokrát za úkol oživit jednoho mrtvého, což se neobešlo bez komplikací a také zranění. Na autorku to bylo fakt pohodové čtení na večer.

Buhvico
02.10.2013

Pěkný díl, konečně jsme se něco dozvěděli i o Micahovi :-) Ale těším se na další, je to čím dál víc napínavější mezi Anitou a tolika chlapama :-D

upíři vlkodlaci zombie mrtví kožoměnci

Laurell K. Hamilton

Laurell K. Hamilton