Micah

Existují různé důvody, proč povolat mrtvého - některé soukromé, jiné veřejné. Tentokrát zemřel svědek ve federálním případu dříve, než mohl poskytnout svědectví. Anita Blakeová se ocitá na cestě do Filadelfie, aby ho oživila. Není však sama - letí s ní Micah, vůdce saintlouiského pardu leopardodlaků. Její milenec a král k její královně, jediný milenec, který jí rozproudí krev pouhým pohledem zelenožlutých kočičích očí. Jeho společnosti si užívá do chvíle, než se Micah zmíní o tom, že to je poprvé, co budou spolu sami. Bez Jean-Clauda, bez Richarda i kohokoli jiného. Jen ona a Micah. A všechny její obavy a pochyby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/164886/anita-blakeova-lovec-164886.jpg 4.2184

Anita Blakeová, lovec upírů 13.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)

Micah, 2006

Kniha Micah

havrmoni

Tak tahle novelka byla zatím ti nejlepší co jsem z této série četla. Krátká a nekomplikovaná :))

Evka3814
20.09.2018

Micaha a Nathaniela zbozňuju:)pěkný díl,taková
odpočinková rychlovka

Laf
31.07.2018

Díl se mi líbil hlavně kvůli tomu, že jsem se konečně dozvěděla něco bližšího o Micahovi a střípků z jeho minulosti. Dosud se v ději neobjevoval tak často, natož aby bylo možné o něm zjistit více.
Jinak je to velmi kraťoučký příběh a souhlasím s názorem, že to klidně mohlo být součástí nějaké knihy.

Charmedka
13.08.2017

Třináctý díl s názvem Micah tedy vůbec nebyl špatný. Avšak nejedná se o regulérní díl, ale pouze o krátkou novelu asi o 124 stránkách. Zbytek stran je věnován ukázce dalšího dílu. Sice Micah nebyl špatný, ale na druhou stranu je to naprosto zbytečná kniha a těch pár stran se dalo šoupnout do jakéhokoliv jiného dílu.

Devil-Ivet
17.11.2016

Po dlouhé době konečně díl, který mě opravdu bavil. Jen by mě zajímalo, proč je tam ukázka z Danse Macabre??

renefer
31.10.2016

Tohle není kniha, ale povídka. Anita sebere Micaha, odjedou vzkřísit mrtvolu, rozdají si to v hotelu, vzkříšení se podělá, Anita zkončí v nemocnici a konec. Nevidím důvod, proč je to řazeno jako další díl série o Anitě.
Knížka tenká, ještě končí v půlce, zbytek je už "ukázka" z dalšího dílu. Jen mě to vytočilo - zbytečně vyhozené peníze :-(

SoniaShadow
22.08.2016

Rozhodně lepší díl než ten předchozí, ale stejně nevidím důvod proč tahle kniha nemá víc než 184 stránek. Příběh má vlastně jenom okolo 128 stránek a pak je tam ukázka na další díl. Pro mě tenhle díl postrádá smysl, protože za a) autorka mohla dát ten nápad s tím, že Anita s Micahem budou o samotě do jakékoliv knihy, protože buďme upřímní doopravdy sami byli jenom na hotelovém pokoji, kde si malou chvíli popovídali, najedli se a měli sex, a za b) o Micahovi jsme se toho dozvěděli víc, ale ne zas až tak tolik. Líbilo se mi, že konečně je tam zase případ/ oživování a dokonce to bylo zajímavé. Ale jak už jsem říkala, tenhle díl pro mě ztrácí smysl, protože tam doopravdy s Micahem spolu dlouho nejsou o samotě.

Fizulka71
01.08.2016

Na tenhle díl jsem se moc těšila právě kvůli Micahovi, zatím jsme se o něm v sérii moc nedozvěděli. Díl byl lepší než předchozí dva, ale zdaleka nedosahoval kvalit prvních deseti dílů, možná tak z poloviny.