Micah

Existují různé důvody, proč povolat mrtvého - některé soukromé, jiné veřejné. Tentokrát zemřel svědek ve federálním případu dříve, než mohl poskytnout svědectví. Anita Blakeová se ocitá na cestě do Filadelfie, aby ho oživila. Není však sama - letí s ní Micah, vůdce saintlouiského pardu leopardodlaků. Její milenec a král k její královně, jediný milenec, který jí rozproudí krev pouhým pohledem zelenožlutých kočičích očí. Jeho společnosti si užívá do chvíle, než se Micah zmíní o tom, že to je poprvé, co budou spolu sami. Bez Jean-Clauda, bez Richarda i kohokoli jiného. Jen ona a Micah. A všechny její obavy a pochyby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164886/anita-blakeova-lovec-164886.jpg 4.2199

Anita Blakeová, lovec upírů 13.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)

Micah, 2006

Kniha Micah

Calla2002

Čekala jsem od toho více, neříkám že ne. Nebylo to horší jak minulý díl, ale prostě je to úplně zbytečný díl, jestli mě chápete. V podstatě se tam nic nestane. Nic pro sérii důležitého, jenom pár menších informací o Micahovi a na vteřinku i o Larrym. That's all.

Zlajda95
19.10.2020

Po předešlých dílech osvěžující Anita. Akce, zombie, sex. Bez zbytečného roztáhování na 400 - 600 stranách. Kéž by takové byly i další díly.

havrmoni
14.03.2020

Tak tahle novelka byla zatím ti nejlepší co jsem z této série četla. Krátká a nekomplikovaná :))

Evka3814
20.09.2018

Micaha a Nathaniela zbozňuju:)pěkný díl,taková
odpočinková rychlovka

Laf
31.07.2018

Díl se mi líbil hlavně kvůli tomu, že jsem se konečně dozvěděla něco bližšího o Micahovi a střípků z jeho minulosti. Dosud se v ději neobjevoval tak často, natož aby bylo možné o něm zjistit více.
Jinak je to velmi kraťoučký příběh a souhlasím s názorem, že to klidně mohlo být součástí nějaké knihy.

Charmedka
13.08.2017

Třináctý díl s názvem Micah tedy vůbec nebyl špatný. Avšak nejedná se o regulérní díl, ale pouze o krátkou novelu asi o 124 stránkách. Zbytek stran je věnován ukázce dalšího dílu. Sice Micah nebyl špatný, ale na druhou stranu je to naprosto zbytečná kniha a těch pár stran se dalo šoupnout do jakéhokoliv jiného dílu.

Devil-Ivet
17.11.2016

Po dlouhé době konečně díl, který mě opravdu bavil. Jen by mě zajímalo, proč je tam ukázka z Danse Macabre??

renefer
31.10.2016

Tohle není kniha, ale povídka. Anita sebere Micaha, odjedou vzkřísit mrtvolu, rozdají si to v hotelu, vzkříšení se podělá, Anita zkončí v nemocnici a konec. Nevidím důvod, proč je to řazeno jako další díl série o Anitě.
Knížka tenká, ještě končí v půlce, zbytek je už "ukázka" z dalšího dílu. Jen mě to vytočilo - zbytečně vyhozené peníze :-(