Micah

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Existují různé důvody, proč povolat mrtvého - některé soukromé, jiné veřejné. Tentokrát zemřel svědek ve federálním případu dříve, než mohl poskytnout svědectví. Anita Blakeová se ocitá na cestě do Filadelfie, aby ho oživila. Není však sama - letí s ní Micah, vůdce saintlouiského pardu leopardodlaků. Její milenec a král k její královně, jediný milenec, který jí rozproudí krev pouhým pohledem zelenožlutých kočičích očí. Jeho společnosti si užívá do chvíle, než se Micah zmíní o tom, že to je poprvé, co budou spolu sami. Bez Jean-Clauda, bez Richarda i kohokoli jiného. Jen ona a Micah. A všechny její obavy a pochyby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/164886/anita-blakeova-lovec-164886.jpg 4.2184
Série

Anita Blakeová, lovec upírů 13.

Žánr
Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)
Orig. název

Micah, 2006

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Micah

Přidat komentář
havrmoni
14. března

Tak tahle novelka byla zatím ti nejlepší co jsem z této série četla. Krátká a nekomplikovaná :))

Evka3814
20.09.2018

Micaha a Nathaniela zbozňuju:)pěkný díl,taková
odpočinková rychlovka

Laf
31.07.2018

Díl se mi líbil hlavně kvůli tomu, že jsem se konečně dozvěděla něco bližšího o Micahovi a střípků z jeho minulosti. Dosud se v ději neobjevoval tak často, natož aby bylo možné o něm zjistit více.
Jinak je to velmi kraťoučký příběh a souhlasím s názorem, že to klidně mohlo být součástí nějaké knihy.

Charmedka
13.08.2017

Třináctý díl s názvem Micah tedy vůbec nebyl špatný. Avšak nejedná se o regulérní díl, ale pouze o krátkou novelu asi o 124 stránkách. Zbytek stran je věnován ukázce dalšího dílu. Sice Micah nebyl špatný, ale na druhou stranu je to naprosto zbytečná kniha a těch pár stran se dalo šoupnout do jakéhokoliv jiného dílu.

Devil-Ivet
17.11.2016

Po dlouhé době konečně díl, který mě opravdu bavil. Jen by mě zajímalo, proč je tam ukázka z Danse Macabre??

renefer
31.10.2016

Tohle není kniha, ale povídka. Anita sebere Micaha, odjedou vzkřísit mrtvolu, rozdají si to v hotelu, vzkříšení se podělá, Anita zkončí v nemocnici a konec. Nevidím důvod, proč je to řazeno jako další díl série o Anitě.
Knížka tenká, ještě končí v půlce, zbytek je už "ukázka" z dalšího dílu. Jen mě to vytočilo - zbytečně vyhozené peníze :-(

SoniaShadow
22.08.2016

Rozhodně lepší díl než ten předchozí, ale stejně nevidím důvod proč tahle kniha nemá víc než 184 stránek. Příběh má vlastně jenom okolo 128 stránek a pak je tam ukázka na další díl. Pro mě tenhle díl postrádá smysl, protože za a) autorka mohla dát ten nápad s tím, že Anita s Micahem budou o samotě do jakékoliv knihy, protože buďme upřímní doopravdy sami byli jenom na hotelovém pokoji, kde si malou chvíli popovídali, najedli se a měli sex, a za b) o Micahovi jsme se toho dozvěděli víc, ale ne zas až tak tolik. Líbilo se mi, že konečně je tam zase případ/ oživování a dokonce to bylo zajímavé. Ale jak už jsem říkala, tenhle díl pro mě ztrácí smysl, protože tam doopravdy s Micahem spolu dlouho nejsou o samotě.

Fizulka71
01.08.2016

Na tenhle díl jsem se moc těšila právě kvůli Micahovi, zatím jsme se o něm v sérii moc nedozvěděli. Díl byl lepší než předchozí dva, ale zdaleka nedosahoval kvalit prvních deseti dílů, možná tak z poloviny.

1