katka.oo katka.oo komentáře u knih

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Zajímavé nevšední téma, čtivé, za mě ano a doporučuji.

19.07.2017 4 z 5

Zeměbouře Zeměbouře Mons Kallentoft

Další pokračování s Malin opět výborné. Minulá kniha už mě moc nenadchla, ale tato se povedla, napínavá od začátku do konce. Doporučuji a doufám, že bude ještě nějaký díl.

11.07.2017 4 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Krásná a milá knížka, přečteno za dva večery. Dala bych 4*, ale protože máme doma taky jezevčíka a kočku a představa co ti dva spolu můžou vyvádět je opravdu zábavná :-) takže 5*. Doporučuji (nejen) pro milovníky psů a já pádím do knihovny pro další knížky od F.S. :-)

25.06.2017 5 z 5

Různé povídky, některé super, některé nudnější, ale jako takové postupné čtení po večerech mezi jinými knihami fajn zpestření. Mě se sbírka líbila.

23.06.2017 3 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Pro mě nuda, první díl super, ale tuhle knížku jsem těžko dočetla do konce, spíše ke konci už jen proletěla. Jak již bylo zmíněno v jiném hodnocení moc vzpomínek, první díl měl spád a byl čtivější. Takže ode mě jen 2*.

23.06.2017 2 z 5

Zrádná frankovka Zrádná frankovka Věra Fojtová

Příjemné oddechové večerní čtení ... mě se knížka líbila :-)

11.05.2017 4 z 5

Syndrom E Syndrom E Franck Thilliez

Výborná kniha, sympatické hlavní postavy, doporučuji a už chci další pokračování :-) !!!

30.04.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Výborné pokračování s Kim, napínavé, přečetla jsem jedním dechem. Za mě 5* a těším se na další díl!

14.03.2017 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Vynikající kniha!!! Četla se sama a do příběhu Christine jsem se naprosto vcítila, úplně jsem cítila tu její depresi a beznaděj, nakonec konec dobrý, těším se na další poračování a doporučuji všem!

06.02.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kvalitní detektivka, ale přes velkou reklamu jsem od toho čekala asi něco víc, dobře se četla, děj měl spád, hlavní postava celkem sympatická, ale stejně mi tam ještě něco chybělo. Uvidíme s čím přijde autor dál :-) ráda si další pokračování s Erikou přečtu :-)

24.01.2017 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Taková lehká oddychovka, příjemné, ale u předchozích aristokratek jsem se bavila víc. Nicméně pokračování si ráda přečtu :-)

24.01.2017 3 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Výborně! Další velice zdařilá kniha od mého oblíbeného autora, zajímavé téma - včely. 5* Jen tak dále :-) Těším se na další :-)

08.01.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Pořád jsem nevěděla jestli ji číst nebo ne, nakonec jsem ji teda chytla do ruky a nelituji, mě se líbila moc, zajímavé téma, mě osobně by to teda nikdy nenapadlo, napínavé. Není to sice detektivka, ale opravdu nevadí, zase něco jiného než jsme od nich zvyklí. Super :-)

04.01.2017 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Kniha pěkná, dám 4* za napínavý děj, velice pěkný popis přírody, zvířat, samotné Ruby a to jak se vyjadřuje. Příběh sice těžko uvěřitelný, ale četla jsem hluboko do noci a chtěla jsem vědět jak to dopadne :-)

04.01.2017 4 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

Super, super, opět skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout (tak jako u prvního dílu). Čtivá, napínavá od začátku do konce. Doporučuji.
Od K. Ohlssonové se mi zatím líbily všechny knihy, už se těším na další!

13.10.2016 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Příjemná milá knížka, pro mě taková oddychovka. Ove mě nadchnul, Babička trochu zklamala, ale Britt-Marie to se zase vyrovnala. Doporučuji a už se těším na další jeho knihy. :-)

18.07.2016 4 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Super kniha, mě se líbila moc, napínavá od začátku do konce. Doporučuji.

02.06.2016 5 z 5