kathy kathy komentáře u knih

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

Úžasná kniha. Od první stránky jsem se bavila (dost nahlas) :-))) Neodolala jsem a četla i svému manželovi. Báječný humor, který jde od srdce. Moc chválím a děkuji.

02.01.2015 5 z 5

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

Skvělá kniha :-) můžu jen doporučit. Střízlivý a zábavný pohled muže na rodinu, děti, práci, domácnost a ostatní běžné záležitosti. Moc jsem se bavila :-)

28.01.2015 5 z 5

Miluju tě, tak vypadni Miluju tě, tak vypadni Michaela Patočková

Od knihy jsem očekávala něco jiného, protože začátek mě dostal svou svižností, vtipem a originalitou. Poté se to trochu sklouzlo a příběh se mi zdál nudný (popisování herectví ve škole). Od poloviny knihy ale příběh dostal spád, takže jsem ji dočetla jedním dechem. Věřím, že tohle je realita a Míšu chápu. Knížku hodnotím velice dobře :-)

11.09.2014 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

K Saturninovi asi není mnoho co dodat. Pobavil a odreagoval :-) Super.

07.06.2013

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Byla to moje první kniha od tohoto autora a protože mě nalákala anotace o knize, zkusila jsem ji. Příběh se mi moc líbil, splnil vše co sliboval a nejvíc se mi líbilo autorovo popisování místa a děje. Doslova mě to vtáhlo to příběhu. Něco úžasného a knihu mohu jen doporučit :-)

28.01.2015 5 z 5

Aféry princezen Aféry princezen Linda Rodriguez McRobbie

Kniha se četla dobře, i když jsem očekávala ještě trošičku něco jiného... I tak jsem se ale dozvěděla spoustu zajímavostí a pikantností ze života některých "princezen". Proto hodnotím čtyřmi hvězdičkami :-)

28.01.2015 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Do knihy jsem se během prvních několika stránek prostě nezačetla, ale jak čtu ostatní komentáře, třeba se k ní časem vrátím :-)

12.08.2014

Od této knihy jsem, po pravdě napsáno, očekávala mnohem víc... Vydržela jsem a dočetla ji, ale některé pasáže pro mě byly nadbytečné.

11.08.2014 3 z 5

Příběhy sběratele starožitností Příběhy sběratele starožitností Montague Rhodes James

Kniha byla zajímavá, nicméně některé příběhy byly, podle mého, zbytečně moc rozvláčené a až tak "mě nechytily". Celkový dojem převládá příjemný.

11.04.2014 3 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Kniha mě chytila hned od první stránky. Žádné zbytečně "prázdné stránky" ani "nadbytečně košaté věty". Čtenář si většinu věcí musí dovybavit podle svého, což se mi dost líbilo. Skvělý příběh ve kterém nechybělo slibované napětí a který vtáhl do děje. Jen závěr mě trochu zklamal...

12.01.2014 5 z 5

Máš cos chtěl, miláčku! Máš cos chtěl, miláčku! Jana Benková

Skvělá knížka, moc se mi líbila :-) Od první stránky až do poslední udržovala v napětí. Bylo tam všechno, nechybělo nic ( a ten konec - ano, po zásluze odměna ;-) ) Četla jsem opravdu v každičké volné chvilce a můžu jen doporučit.

07.10.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Skvěle napsaná kniha, která "chytila" a udržovala v napětí. Jen konec mě trochu zklamal... :-( Dobrý pocit ze skvělé knihy ale zůstal :-).

11.06.2013 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

K Saturninovi není mnoho co dodat. Příjemná klasika, která pobaví, potěší a nechá čtenáře odreagovat :-)

11.06.2013 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Kniha byla zajímavá a líbila se mi, ale na první díl nemá :-)

29.12.2014 4 z 5

Druhá šance, lásko! Druhá šance, lásko! Jana Benková

Na knihu jsem se moc těšila, ale byla jsem docela zklamaná. Po přečtení knihy Máš, cos chtěl,miláčku! od stejné autorky, která se mi moc líbila a kterou jsem přečetla jedním dechem, jsem od této knihy očekávala něco podobného... Bohužel. Tohle je velice "průměrná kniha".

29.12.2014 3 z 5

Co vzrušuje velké holky Co vzrušuje velké holky Oldřiška Podhorcová

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Pobavila mě, ale očekávala jsem (zřejmě podobně jako ostatní), kdy se konečně NĚCO stane. Pod tím "něčím" mělo být to vzrušení velkých holek, jak sliboval název. Takže ke konci lehké zklamání. Každopádně oddechové čtení na prázdné večery.

12.08.2014 4 z 5

Já se z tebe zblázním Já se z tebe zblázním Carole Matthews

Kniha nebyla špatná, ale upřímně - čekala jsem něco víc... do čtení jsem se musela chvílemi i "nutit" a to mě nebavilo. Z napínavého děje toho tam bylo moc málo, takže moje hodnocení je - průměr.

07.10.2013 2 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem víc... Dějově zajímavá, ale místy zbytečně zdlouhavá a odbíhající od tématu.

19.08.2013 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha mě dost zklamala. Jednotlivé pasáže se neustále opakovaly a to co jsem od knihy očekávala, jsem v ní nenašla. K dalšímu dílu nemám chuť, i když recenze slibují "lepší zážitek"...

11.06.2013 1 z 5

Kniha mě nezklamala. Slibovala dobrodružství, napětí, tajemno i trochu romantiky a vše splnila. Četla se hodně dobře a udržovala v neustálém napětí :-) Konec zůstal poměrně dobře "otevřený", proto bych uvítala další díl.

11.06.2013 4 z 5