Katera Katera komentáře u knih

Pravá láska Pravá láska Jude Deveraux (p)

Oddychové čtení na prázdniny. Kniha není špatná, ale už jsem od této autorky četla i lepší.

08.07.2014 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Knihu jsem si koupila hlavně ze zvědavosti. Nevím co přesně jsem od ní čekala, ale kromě rozvinutí některých pasáží z první knihy a mužský pohled na věc, nic zvlástního příběh nepřinesl. Stačí si přečíst buď Krásnou katastrofu nebo Učiněnou katastrofu. Jinak je ale kniha napsaná čtivě. Protiklady se přitahují. Miluju rebely, takže Trevis byl hned můj oblíbenec a Abby se mi taky zamlouvala. Co mi ale moc nesedlo, byl na závěr ten jedenáctiletý skok v čase.

17.06.2014 3 z 5

Nefertiti - dcera věčnosti Nefertiti - dcera věčnosti Michelle Moran

Přečetla jsem jedním dechem. Pěkně napsaný příběh. Doporučuji.

28.03.2014 5 z 5

Smlouva s Evou: Zkouška lásky Smlouva s Evou: Zkouška lásky Jitka Volfová

Pro mě druhý díl zklamáním. Koupila jsem si ho hned jak vyšel a s chutí se do něj pustila. Ale po několika prvních kapitolách jsem knihu odložila, vůbec mě nechytla a zatím nemám nejmenší chuť se k ní vrátit :-(((

27.03.2014 3 z 5

Slečna Nebezpečná Slečna Nebezpečná Suzanne Enoch

Příjemná kniha, dobře se četla - romantika, vtip i napětí.

26.10.2017 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Jako náctiletá bych z této knihy asi byla na větvi. Teď mi to přišlo roztomile naivní oddychové čtení. Tomu odpovídá i moje hodnocení.

22.11.2015 3 z 5

Až na dno Až na dno Amanda Quick (p)

Chvilku mi trvalo, než jsem se do knihy začetla. Ale pak mě příběh chytil a nemohla jsem se odtrhnout dokud jsem knihu nepřečetla. Fallon i Isabella mi byli sympatičtí, ale z těch paranormálních schopností a jevů jsem byla občas trochu zmatená.

22.11.2015 4 z 5

Starshow Starshow Stefanie Geryk

Zajímavý námět, kniha se četla dobře, ale zarážející bylo to množství chyb (hrubky, chybějící písmena i slova, zpřeházený větný pořádek). Za tohle by se měl nakladatel a hlavně jazyková korektura stydět.
Vztah Blaiřiných rodičů, víceméně na dálku, mě překvapil. Samotná Blair, která se rozhoduje mezi dvěma atraktivními muži, přičemž jednoho zná jen z televize a po telefonu a ten druhý je pro ni vlastně moc starý (to mě pobavilo, že rozdíl 6 roků se jí zdál obrovský).

05.09.2015 4 z 5

Setkání v Neapoli / Pravdivé lži Setkání v Neapoli / Pravdivé lži Shana Galen

Kniha se mi docela líbila, i když první díl byl lepší. Asi štěstí, že jsem je četla v obráceném pořadí, teď bych byla nejspíš zklamaná. Obě zápletky byly zajímavé, ale u první mě překvapil otevřený konec. Bude příběh Heleny a Modrého v dalších dílech pokračovat? A v tom druhém mi přišlo neuvěřitelné, že když konečně k sobě našli cestu Winslow a Elinor, tak místo aby si v klidu užívali jeden druhého a svých dospívajících dcer, tak baron zaučuje svoji manželku jako budoucí špionku?

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Tenhle díl mě chytil víc než jednička. Příběh mi přišel takový akční a přitom nepostrádal i romantické okamžiky. Báječně se to četlo před spaním. Doufám, že další díly budou brzy následovat.

16.05.2015 4 z 5

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Příjemné, nekomplikované čtení. Děj si tak zvolna plyne. Trochu mě nudil ten výcvik domobrany - sice tam byly vtipné okamžiky, ale taky to bylo trochu zdlouhavé. Mám ráda, když je mezi hlavními postavami takové to správné "jiskření".

Falešná nevěsta Falešná nevěsta Barbara Cartland

Knihu jsem přečetla raz dva. Námět je zajímavý, ale zpracování mi přišlo odbyté, jako by to autorka chtěla mít honem honem hotové, což mě zrovna u Barbary Cartland dost překvapilo :-(
Proto dávám jen 3*

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

O víkendu jsem dočetla. Byla jsem zhruba v půlce knihy a měla jsem úplně stejný pocit jako kristyna2349. Od předchozí knihy jsem se nemohla odtrhnout. Tady jsem se dost dlouho nemohla ztotožnit s Klárou. Sice vařit a péct docela zvládám a nejsem sportovní fanatik, ale u ní mi to přišlo jako extrém. V knize jsou vtipné okamžiky, ale za břicho jsem se nepopadala. Překvapila mě Matoušova nehoda a hlavně její následky. To jsem nečekala. Myslím, že takové téma by si zasloužilo víc propracovat. Bylo to trochu letem světem. Těšila jsem se na větší happyend.
Za první půlku bych dala 3*, ta druhá mě zaujala víc a mile mě Klára překvapila, jak Matouše podpořila, takže nakonec jsou to 4*.

10.03.2015 4 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Kniha nebyla špatná, ale první díl se mi líbil o trochu víc. Tady jsem pořád čekala nějaké drama nebo vážnější zápletku, zvláště když jel Aston s dědečkem na svátky k Meganiným rodičům. Skvělé jak se kvůli ní přinutil třeba i sednout na koně, takového chlapa bych taky chtěla potkat! Takže růžovo-červená oddychovka na prázdniny :-)

17.07.2014 4 z 5

Urozená vězeňkyně Urozená vězeňkyně Michelle Moran

Kniha se mi líbila. Myslím, že autorka pěkně vystihla dobu. Příběh je místy drsný, ale hlavní hrdinka se dočká šťastného konce :-)

28.03.2014 5 z 5

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Ze zvědavosti jsem dočetla, ale moc mě to nenadchlo. Hodně přitažené za vlasy, dost vulgární a ujeté. Podle mě slabší průměr.

28.03.2014 3 z 5

Jak se zbavit Matthewa Jak se zbavit Matthewa Jane Fallon

Kniha mě moc bavila. Chvílemi jsem se v Heleně viděla ... Doporučuji přečíst. Hlavně VY dámy, co máte o dost staršího přítele :-)

27.03.2014 5 z 5