Kate_Hall Kate_Hall komentáře u knih

Věk zázraků Věk zázraků Karen Thompson Walker

Dala bych asi tak 3,5 z 5 hvězdiček. Kniha byla hezky napsaná a jako román by se vám asi líbila, ale romány nejsou moc pro mě, takže u mě to nemělo moc velký úspěch. Však bylo to hezké počtení, smutné, ale hezké.

12.07.2017 3 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Kniha se dobře četla a i když jsem čekala něco naprosto jiného v ohledu na to že to je scifi a fantasy tak byla úžasná.

12.07.2017 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Kniha byla napsána stylem, který je neobyčejný, originální a i když to byla normální scifi, která byla napsána stylem, který jsem nikdy nespatřila, zalíbila se mi. Příběh mě pohltil za pár minut a těším se na další pokračování. Kniha byla napínavá se strhujícím příběhem plného dobrodružství.

08.07.2017 5 z 5

Knížka byla velice zajímavá a čtivá, na to že ji psali 2 autoři se to nedalo moc poznat. Sice jsem někdy nebyla moc zvědavá co se stane dál, málokdy mi v hlavě vyskakovali otázky a co potom, ale kniha mě sama nějak dovedla k tomu abych ji četla četla, hltala jsem přímo každé slovo a dalo se i něco přiučit o 1. světové válce velice zábavnou formou. Tuto knížku doporučuji

17.06.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Ze začátku se to trochu táhlo ale pak se to rozjelo. Miluji tuhle sérii !

03.06.2017 4 z 5

Války čarodějek Války čarodějek Sibéal Pounder

Typická dětská kniha... Doporučuji spíše mladším čtenářům. Já bych si ji osobně nevybrala, ale když už ji mám musím ji přece přečíst. Kniha s originálním tématem, která se hezky četla. Dalo by se říci že je to taková oddychovka :)

16.04.2017 5 z 5

Odpad Odpad Andy Mulligan

Kniha byla ze začátku trochu zajímavá, nic moc... Až na posledních 70 stranách se to rozjelo a začalo mě bavit knihu číst. Jinak velmi zajímavý a originální příběh, který nám říká pravdu o tom jací lidé jsou a jací lidé na světě žijí...

20.03.2017 3 z 5

Populární snadno a rychle Populární snadno a rychle Maya Van Wagenen

Moc knihy takového typu nemám ráda, ale zvědavost mě k ní táhla až jsem si ji nakonec přečetla. Četla se docela dobře a bylo zajímavé jak se podle rad řídila. Myslím si že ta kniha může být přínosná čtenářům, protože díky ní se mohou dozvědět o čem je vlastně popularita...

20.03.2017 4 z 5

Všude dobře, doma nejlíp Všude dobře, doma nejlíp Jacqueline Wilson

Zdála se mi jako typická kniha o problémech dítěte.
Velmi dobře se četla, ale nestala se mou oblíbenou knížkou, ale i přesto jsem ráda že jsem prožila příběh Tracy Beakerové.

20.03.2017 4 z 5

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Skvělá kniha, mylně jsem si myslela že to bude takový ten druh fantasy sci-fi, který bude velice nudný...opak se stal skutečností. Byla pro mě velmi čtivá a užívala jsem si ji až do konce, myslím si že to i změnilo můj názor na svět... Třeba něco pod námi je... Kniha mě zcela pohltila svým příběhem.

01.03.2017 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Je velmi čtivá a nádherně napsaná, velice dobře se mi četla, sice moc nejsem na takovéto knihy, ale tato kniha je výjimkou. Byla originální a hrdinové se stali mými oblíbenými. Serafína se na chvílí stala mým malým vzorem.

24.02.2017 5 z 5

Závoj smutku Závoj smutku Tommy Donbavand

Po dlouhé chvíli jsem se konečně rozhodla přečíst tuto knihu. Kniha mě docela překvapila, byla dobře napsaná, ale někdy se mi zdálo že autor urychluje děj a někde že ho moc zpomaluje, ale i přesto jsem se dostala do konce této knihy. Jako fanoušek Doctora Who mohu říci že je ta kniha docela čtivá a někdy i humorná. Doporučuji všem fanouškům.

24.02.2017 4 z 5