Kat9 Kat9 komentáře u knih

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Nebylo to sice špatné, ale podle hodnocení jsem od toho očekávala přece jen trochu víc. Autorka to podle mě zbytečně natahovala, mohlo to být klidně o 100 stránek kratší. Ten popis Paříže byl ale super. Spoiler: Nakonec mi bylo trochu líto, že se Josh a Rashmi rozešli, mě příšli jako docela dobrý pár. Mě se Josh občas možná líbil i trochu víc než St. Clair.

19.06.2016 3 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Překvapilo mě, jak moc se mi tahle knížka líbila. První díl mě nějak zvlášť nezaujal, a proto jsem si ten druhý ani moc přečíst nechtěla, ale jak jsem začala, bylo pak těžké se odtrhnout. Vážně krásná kniha, která stojí za přečtení. Sice mi tam některé části a ten milostný trojúhelník občas trochu lezly na nervy, ale stojí to za to. Ideální asi tak pro holky 15+ A mimochodem - Team Tucker ;)

16.04.2016 5 z 5

Čaj o páté Čaj o páté Claudia Hunt

Skvělé, když se chcete dozvědět spoustu zajímavostí o angličtině.

20.03.2016

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Knížka se mi opravdu líbila, už dlouho jsem se do ničeho tak nezačetla. I KDYŽ musím přiznat, že pář chyb to mělo.Už jsem přišla na to, jaký má ta spisovatelka styl -opět tam byl prakticky neuzavřený konec. To mě vážně naštvalo - myslím, že knížka prostě musí mít nějaký konec. Čtenář si přece zaslouží konec, na který celý těch 456 stran čekal. Autorka v ději načala spoustu dějových linií a zdá se mi, že prakticky žádnou nedokončila. Ale už dost kritiky. Knížka byla pěkná, aspoň to byl trochu zajímavý nápad, dozvěděla jsem se něco o světě, o který jsem se předtím nějak moc nezajímala, takže mi to asi svým způsobem asi rozšířilo obzory. A celkově se mi to líbilo víc než Eleanor a Park, bylo to zajímavější a originálnější. Teda podle mého názoru.

24.02.2016 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Pohodové čtení (nejen) na Vánoce.

06.01.2016 4 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Nakonec se mi ta knížka líbila mnohem víc,než jsem čekala.Pro mě zatím nejlepší z celé série!!!A doufám, že Rose si nakonec vybere Adriana, i když tomu ani moc nevěřím.Dimitrije nemám moc rádá už od začátku.Každopádně,jsem moc zvědavá,jak to dopadne!!!

11.10.2015 5 z 5

Petr Pan / Peter Pan (převyprávění) Petr Pan / Peter Pan (převyprávění) Daniel O'Connor

Celkem pěkné zpracování jedné z mých oblíbených pohádek.A ještě se u toho člověk trochu naučí anglicky.Ačkoli na začátečníka je to dost těžké.Ale mám ráda Petra Pana,ačkoliv tahle verze mi přijde trochu zvláštní,ale moc se mi líbila poslední věta,takže,ač to asi přeháním,dávám 5*.

10.07.2015 5 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Pěkná knížka.Jsou tam sice i nějaké věci,co mě trochu štvaly,ale čte se to fakt skvěle.Navíc mi to připomíná mou oblíbenou sérii Drahokamy od K. Gierové.

19.06.2015 5 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Přiznám se,že jsem od téhle knížky moc nečekala a zpočátku se mi ji ani moc nechtělo číst,ale tak nějak uprostřed mě chytla a nakonec jsem se rozhodla dát 5*.Chvíli jsem měla dokonce i pocit,že se mi líbila i více než první díl,ale asi to bude tak stejně.Spolu s Hunger Games se mi zdá nejlepší z těch knížek o budoucnosti..Celou dobu jsem pak trnula,jestli je Alex naživu,nebo ne.A jak to dopadlo?To zjistěte sami...

11.03.2015 5 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

Napřed jsem se dlouho nemohla začíst a viděla jsem to tak na dvě,tři hvězdičky,stějně jsem to měla i u prvního dílu.Pak jsem se už ale tak nějak začetla a...nebylo to vůbec špatně.Když téhle knížce dáte šanci,nebudete litovat.

02.08.2014 4 z 5

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

Moje první knížka ze série Dívčí tajemství.Poprvé mě trochu překvapil konec a když jsem ji pak po dlouhé době přečetla podruhé,zjistila jsem,že jsem si ji pamatovala trochu jinak,než to bylo napsané,ale je to skvělá knížka,napínavá,zajímavá.Doporučuji!

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Krásné pokračování,pěkný konec.Akorát mi přijde divné,že Katie tak rychle zapomněla na Minga a dala se dohromady s Karimem.Ale jinak skvělá kniha,rozhodně nezklame.

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Skvělá knížka,originální,pěkná.

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Tak tohle je prostě úžasná knížka!Jedna z nejlepších jakou jsem kdy četla!Rozhodně jedna z mých oblíbených.Přečetla jsem ji už dvakrát a pořád jsem k ní neztratila chuť.Řekla bych,že ze série Dívčí tajemství je asi nejlepší,ale ostatní knížky z této série jsou taky výborné.Vážně skvělá kniha,vřele doporučuji přečíst celou sérii Dívčí tajemství!

Bláznivá teta a já Bláznivá teta a já Sylvia Heinlein

Pěkná knížka,sice trochu zvláštní,ale zaujme.

22.06.2013 5 z 5

Tajemství ztraceného náhrdelníku Tajemství ztraceného náhrdelníku Enid Blyton