Kara28 Kara28 komentáře u knih

Petr Koukal: Jsem Petr Koukal: Jsem Martin Moravec

Získala jsem jiný pohled na sportovce. Kniha byla čtivá a osobně se mi hodně líbila.

28.01.2021 4 z 5

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Po dočtení se ve mně pocity mísily. Bylo to čtivý, ale zároveň jsem cítila, že se musím ke čtení nutit. Ale příběh jako takový byl zajímavý.

28.01.2021 3 z 5

Bez filtru Bez filtru Kristýna Dolejšová

Motivující a dala mi to, co jsem v danou chvíli potřebovala!

28.01.2021 5 z 5

Kniha byla oddechová, pohodová a ukázala druhou stranu tohoto povolání.

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Knihu jsem přečetla jedním dechem, nešlo se odtrhnout a líbila se mi více než Tatér z Osvětmi. Další část historie, kterou je potřeba znát.

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Jedna z knih o sportovních hvězdách, která ukazuje i soukromí a to všechno ostatní, co bylo doposud před diváky skryto. Kniha se mi líbila (asi kvůli tomu, že jsem se dozvěděla ty negativa slávy), ale občas to bylo všechno zamotané. Samozřejmě si nemyslím, že je vše na 100 % pravda...

28.01.2021 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knihy ohledně holocaustu mě zajímají, proto tato nemohla chybět. Mně se upřímně více líbila Cilčina cesta, která byla volným pokračováním, ale Tatér byl taky moc fajn.

28.01.2021

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Lenka Vacvalová

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Naprosto jsem se vžila a na konci ukápla slzička. Nechápala jsem, jak může být vyprodaná. Teď už to vím, je totiž boží!