kamolka Online kamolka komentáře u knih

Psychologie sériových vrahů Psychologie sériových vrahů Andrej Drbohlav

Velice zajímavé a poučné i pro čtenáře, kteří se touto problematokiou ne až tak zajímají. Jako učebnice nebo studijní text je to super, ale i jako knížka pro ty, kteří se o sériové vrahy zajímají a chtějí se o nich něco dozvědět. Překvapilo mě, že tam jsou uvedeny i čeští sérioví vrazi. Moc doporučuji.

18.12.2014 5 z 5

Zuby nehty (19 povídek) Zuby nehty (19 povídek) Ivona Březinová

Kniha je super. Spousta povídek je celkem strašidelných, ale našlo se i pár co mě nevyděsily. Moje oblíbené jsou: Polichinello, Operátor,Dobrou noc, paní knihovnice, Markéta byla rychlejší a Medvídek.

12.12.2014 4 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Příběh byl pěkný, ale konec byl jasný už od začátku. Zápletka žádná, přecto celkem dobrá oddechovka. :D

12.12.2014 3 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Tato kniha je velmi dobře zpracovaná a díky psaní z pohledu první osoby se do toho dokážeme ještě líp vžít. Pokud to budete srovnávat se seriálem, bude pro vás závěr velmi překvapivý (stejně jako pro mě).

14.11.2014 5 z 5

Já, Monstrum Já, Monstrum Dan Wells

První díl i ten druhý díl této série je opravdu čtivý, napínavý a zábavný současně. Strašně moc se těším na třetí díl. :-D

17.07.2014 5 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Harald Tonollo

Velice zajímavý nápad u kterého se možná i zasmějete. Skvělá oddechovka.

01.07.2014 4 z 5

Další prevít? Jen to ne! Další prevít? Jen to ne! Simon Brett

Velice vtipně zpracováno, skvělá oddechovka.

01.07.2014 4 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Knížka je moc pěkná a plná emocí. Ke konci jsem už i brečela a to nebrečím jen tak u něčeho :D

26.05.2014 5 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Knížka se mi opravdu líbila. Byla vtipná, napínavá a opravdu čtivá. Já ji měla přečtenou za dva dny a to je celkem tlustá a kevšemu chodím do školy. Obravdu jsem ji nemohla dát z ruky:D

13.04.2014 5 z 5

Kluk ze záhrobí Kluk ze záhrobí Thomas Brezina

Úžasná knížka a i trochu strašidelná. Takže dobrá kombinace. :D

02.04.2014 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Blanka Jehlíková

Knížka byla celkem dobře zpracovaná a párkát mě i pobavila. Dobrá oddechovka.

02.04.2014 3 z 5

Vítejte v Klubu trapáků Vítejte v Klubu trapáků H. N. Kowitt

Knížka je zábavná a dobrá na odreagování. Skvělá oddechovka. :D

28.03.2014 5 z 5

Sejdeme se v nebi Sejdeme se v nebi Šárka Junková

Jedna z opravdu mála knížek u kterých jsem brečela a moc se mi líbila. Hlavně se mi líbilo to jak postižení lidé vidí krásu všedního dne mnohem víc než ti zdravý. Opravdu doporučuji.

25.03.2014 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Knížka byla ze začátku trochu nudná, ale pak se to rozhoupalo a konec už byl suprovej. Ale hodně mi to připomínalo Krásku a zvíře, takže jsem už věděla jak to dopadne.

24.03.2014 4 z 5