Kameika Kameika komentáře u knih

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Přečteno na jeden zátah:)) pro mě docela silný příběh takže ukápla občas slzička a jelikož se mi líbí styl psaní této autorky, snažím se od ní číst všechny knihy které vyjdou v češtině nebo slovenštině.

16.09.2020 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Nejdřív mě Elec svým chováním štval, ale když pak četla Greta co napsal jeho pohledem, to mě dostalo. Nemohla jsem knížku odložit a doufala ve šťastný konec.

20.04.2020 5 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Autorka patří mezi moje oblíbené, mám ráda styl jejího psaní. A samozřejmě šťastný konec jak jinak.

14.10.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Četla jsem Manželé od vedle a proto jsem sáhla opět po knize stejné autorky. Mám ráda, když má kniha spád a rychlé rozuzlení. Konec mě překvapil, takže za mě 5*

08.04.2018 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Ze začátku dost hrozivá kniha, hlavně popis únosu ale nakonec jsem doufala, že spolu oběť i únosce zůstanou.

15.11.2017 5 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Pěkná detektivka, vyprávěná z pohledu všech osob, kterých se zločin týká. Jen spojitost mezi zavražděními byla napovězena ke konci knihy. Určitě si přečtu další knihy autorky.

12.08.2017 5 z 5

K nezaplacení K nezaplacení Raine Miller

Kniha přečtena za dva dny. Pročítala jsem komentáře a zjistila, že je nás víc co čeká pokračování. Bohužel není možné ji nikde sehnat.

08.08.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tak pro mě 5 hvězdiček. Dlouho jsem se chystala číst od tohoto autora jakoukoli knihu a vůbec nezklamala. Těším se na další jeho knihy.

08.08.2017 5 z 5

Je to taková rychlovka, přečteno za jeden den. Doufala jsem jen v příběh se šťastným koncem. Vadilo mi snad jen mnoho vykouřených cigaret, proto nedoporučuji lidem kteří se snaží přestat:-)

04.08.2017 5 z 5

Jak být ženou Jak být ženou Caitlin Moran

No bohuzel jsem knihu odložila a nedočetla. Na mě až moc feminismu.

04.08.2017 1 z 5

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Hned jak jsem knihu prečetla a zjistila, že je to série, neváhala jsem a pujcila si dalsi knihy. Pro mě velice čtivé jako ostatně všechny knihy od Nory.

08.06.2017 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Kniha mě nezaujala, vadilo mi neustálé vysvětlování v závorkách. Určitě ji už nikdy číst nebudu.

28.05.2017 odpad!

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Moc jsem se na knihu těšila a nezklamala. Četla jsem ji na jeden zátah, nemohla jsem se odtrhnout. Závěr byl nečekaný. Určitě doporučuji.

28.05.2017 5 z 5