Kakajko Kakajko komentáře u knih

Mistr sportu skáče z dortu Mistr sportu skáče z dortu Jan Nejedlý

Skvělé, smála jsem se od začátku do konce. Děti musí být ještě nadšenější (být malá, tak z toho neusnu!).

09.07.2015 5 z 5

Veselé příhody podivné krásky Veselé příhody podivné krásky Karel Valášek

Po padesáti stranách jsem musela knihu odložit, takovou slátaninu jsem neměla sílu dočíst.

14.05.2015

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Ze začátku mi přišlo, že je to nějak moc o politice, pak už to bylo lepší, no a konec byl typický Deaver, nikdy nepřijdu na to, kdo za tím vším stojí.

26.05.2014 5 z 5

Modlitba za Owena Meanyho Modlitba za Owena Meanyho John Irving

Kniha mě naprosto uchvátila, možná i díky tomu, že momentálně řeším nějaké trable, a ta víra, naděje, o které kniha je, mi docela pomohla.

12.05.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Když si odmyslím: "Buch. Ó bože. Buch.", keré tam bylo skoro stejně často jako v Padesát odstínů šedi "moje vnitřní bohyně", tak byla knížka celkem vtipná.

14.04.2014 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Oddechová kniha, u které jsem se dost nasmála. Např. když chtěli převézt své mrtvé příbuzné do Čech...

31.03.2014 5 z 5

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Dušan Taragel

Podobné, ne tak drsné pohádky napsala Drijverová (Zlobilky, Nezbedníci) a bylo mi řečeno, že tento nápad v podstatě "vykradla". Ale tyto drsnější by na děti mohly zapůsobit lépe.

31.03.2014 5 z 5

Ty ilustrace!! :) Chlapeček s hřebíky v očích....

Poslední tajemství Jana T. Poslední tajemství Jana T. Jaroslav Velinský

Ale jo, dobrý, ale ten konec? Že se stane Velkým Vontem.......?? Tohle by Foglar nikdy nenapsal.

17.03.2014 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Přišlo mi to trochu slabší, ale pořád dobré.

10.03.2014 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Přečteno za čtyři hodiny, nemohla jsem se od knihy odtrhnout...

10.03.2014 5 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Připadá mi, že autorka píše stále o stejném tématu. Přesto velice čtivé.

11.02.2014 5 z 5

Grunt Grunt Anna Malchárková

Příběh rodiny za poslední století, s důrazem na kolektivizaci v 50. letech. Zkuste si porovnat s knihou Jířího Hájíčka Selský baroko.

03.02.2014 5 z 5

Šťastný Jim Šťastný Jim Kingsley Amis

Prý humoristický román.. Pobavil mě akorát popis napravování škod poté, co Jim usnul s cigaretou v posteli a pak jeho opilecká přednáška. K téhle knize se určitě vracet nebudu.

10.01.2014 3 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

Hájíček mě prostě baví! Zajímavý pohled zpět do kolektivizace 50. let.. A jaký měla dopad třeba na obyčejné rodiny.

02.01.2014 5 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

02.01.2014 5 z 5

Noční práce Noční práce Jáchym Topol

Kniha mě bavila, po čase jsem si zvykla i na to, že se zde nevyskytují uvozovky. Příběh zajímavý, časové prolínání se dalo zvládnout. Přečteno na jeden zátah.

02.01.2014 4 z 5

Vražda v hotelu Intercontinental Vražda v hotelu Intercontinental Michal Ajvaz

Moje první setkání s Ajvazem. Myslím, že určitě ne poslední :)

23.12.2013 5 z 5

Pohádky o zvířátkách Pohádky o zvířátkách Anton Rákay

Pěkné pohádky s poučením.

23.12.2013 5 z 5

Doktor Proktor a velká loupež zlata Doktor Proktor a velká loupež zlata Jo Nesbø

Ano ano, moc vtipná kniha - i ty narážky na Hongkong a detektiva Harryho Hole, stejně jako fotbalista Ibranaldovez, kloubiáš.. Akorát z nehtových hranolků jsem na rozpacích, bleee.... A doufám, že ještě něco o doktoru Proktorovi, Líze a Bulíkovi napíše.

23.11.2013 5 z 5