Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče obálka knihy
Mé hodnocení:

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připravené pro novou generaci malých neposlušníků a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou pedagogicko-výchovnou pomůckou poslední instance s úspěšností 97,3 procent. Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která Vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se Vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné! Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se pěti divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také na CD, českou verzi načetla Aňa Geislerová....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194629/pohadky-pro-neposlusne-deti-a-jejic-o0O-194629.jpg 3.975
Literatura slovenská, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Host

Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov, 1997

Kniha Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Vlado84
14.09.2020

Bláznivá knižka, smiešna, srandovná a proste tak easy a nad vecou. Niektoré príbehy boli riadne uletené, ale na pobavenie úplne skvelé ☺️

Aeon
16.05.2020

tato kniha v detstve dotvarala moju obrazotvornost a aj vdaka nej som asi najvacsie weirdo ake pod slnkom aktualne existuje :) tie obrazky boli uzasne spooky a morbidne. aj ten obsah jednotlivych rozpravok :) no proste skvostna knizka :)

BUBO26
06.10.2019

Ako dieťa som túto knihu miloval, hlavne vtipné (a mimoriadne detailné) ilustrácie. Príbehy boli vtipné a jednoduché. Keď som ju teraz prečítal nanovo, tak mi už vadili mnohé opakujúce sa aspekty príbehov - hlavne príbuzní skrývajúci sa pod stolom a šalejúci tam. Stále je to ale príjemná a jednoduchá kniha, ktorá dokáže zabaviť.

wiix
25.05.2019

Rozprávky boli skôr pre rodičov ako pre deti, tie by to asi nerozdýchali pokiaľ by mali menej ako 9 rokov. Na druhej strane boli príbehy zaujímavé a netradičné, dobre sa čítali, niekedy som sa zasmiala.

prazskanaplava
20.02.2019

3/10 Slabý odvar Paní Láryfáry, který staví na lehce morbidních prvcích, ale přitom jsou jednotlivé pohádky do jedné neoriginální a opakují stejnou příběhovou kostru jak kolovrátek. Škoda je to především kvůli perfektním ilustracím od Danglára. (Albatros, 2002)

Lessana
03.11.2018

Túto knižku mám roky zafixovanú pre jej ilustrácie. Nesmierne mi pripomínali kresliarsky rukopis mojej sestry. Textov v nej som sa ale ako dieťa trochu bála...

marhoul
21.10.2018

Miluji! Hlavně, když je poslouchám z CD, které namluvila Aňa Geislerová. Perfektní!

roso.mak
14.08.2018

Nevím, pokud bychom chtěli výchovné moderní pohádky, museli bychom strašit děti něčím reálným. Strašit, že když se holčička nebude mýt, tak ji zavřeme do chlívku a budeme jí házet chleba škvírkou, nebude fungovat, když bychom měli za to na krku žalobu za zanedbání povinné péče.

Pokud vaše děti zlobí, přečtěte jim třeba Dítě zvané To, nebo něco podobného. Pak budou mít teprve pocit, že se mají vlastně hodně dobře.

Pokud chcete jen drsnější pohádky, zkuste nějaké klasické severské, nebo původní neupravenou verzi bratří Grimmů.