Kája95 Kája95 komentáře u knih

Šlo mi o krk, pánové Šlo mi o krk, pánové Miloslav Švandrlík

Ráda se nad knížkou zasměji a tady jsem se smála porad.

12.10.2018 5 z 5

Gorily v mlze Gorily v mlze Dian Fossey

Hezké čtení, ale na mě až moc zeměpisných údajů

12.10.2018

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Verim, že kniha má miliony příznivců a čtenářů,kteří se k ní stále vracejí. Já to nebudu. Mám radši knihy s pořádnou zápletkou a ne jen takové milé vyprávění.

11.10.2018 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Sice je to první díl ale četla jsem jej asi jako třetí, že začátku huntrovska klasika, ale závěr .... Posledních asi dvacet stránek jsem opravdu ani nedýchala. Těžko tuto knihu hodnotit, je opravdu zvrácená, drastická až odporná, ale také čtivá a lákavá

09.10.2018 5 z 5

Supové Mexika II Supové Mexika II Karel May

Neznám nic lepšího než díla od Karla Maye

28.09.2018 5 z 5

Tajemství proutěného košíku Tajemství proutěného košíku Markéta Zinnerová

Krásně dojemné čtení a vzpomínka na dětství a taky na vlastní babičku

29.08.2018 5 z 5

Petrolejový princ Petrolejový princ Karel May

Jak jinak hodnotit Karla Maye ,ale tato majovka se mi líbila méně.Stále se k němu vracím a vzpomínám na dětství

03.08.2018 4 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Prvních 150 stran jsem přečetla během jednoho dne , střed byl dobrý, ale závěr byl takový odflaknuty

03.08.2018 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Carter patří mezi mé oblíbené autory, přečetla jsem asi 5 knih ale i přesto že jsem dala 5hvezdicek tato kniha bude poslední. Je to až moc drastická četba a přijde mi že se opakuje. Hunter vždycky vyhraje ...

09.07.2018 5 z 5

Krámek s kouzly Krámek s kouzly James R. Doty

Ze začátku mě kniha velmi bavila střed byl slabý a konec jsem málem nedočetla.

25.06.2018 3 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Opravdu detailně popsán milostný život hlavní ,trošku hysterické ,postavy. Ale pořádně vysvětlení žádné. Ale knížka se čte dobře a rychle ☺️

07.04.2018 3 z 5

Tlustý muž pod Jižním křížem Tlustý muž pod Jižním křížem Miloslav Švandrlík

Stoletý Alan Karlsson ... nebo alesoň tak mi to chvílemi připomnělo . Vyborně

22.03.2018 5 z 5

Drahá Silvie Drahá Silvie Dawn French

I přes hodnocení ostatních a přes to, že mám radši náročnější literaturu můžu říct, že knížka byla hezká. A nutí k zamyšlení

18.03.2018 3 z 5

Muž, který se topil Muž, který se topil Miloslav Švandrlík

Jedna ze slabších knížek od Švandrlíka

11.03.2018 3 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Kniha se velmi dobře četla, za dva dny hotovo. Ale řekla bych že to byl obyčejný román, nijak nezaujal a mysterium ....no znovu už ne.

29.12.2017 2 z 5

Lady Hamiltonová Lady Hamiltonová Alexandre Dumas, st.

V začátku jsem hltala každou stránku, závěrem mi přišli až nudné kapitoly, kde byla vylíčena politika a bitevní události. Chvílemi mi přišlo, že hlavni postava byla vykreslena jako největší chudinka, ktera za nic nemůže a přitom se vlastně vzdala bez ostychu svých prvních děti a manžela měla jen jako figurku aby se dostala do společnosti. Roman je výborně napsaný, ale jednu hvězdičku uberu za vykreslení Lady Emmy

27.12.2017 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Přečteno za dva dny. Řekla bych, že kniha má v sobě hned několik žánru. Děj, zápletka i vyvrcholení stojí za to.

10.12.2017 5 z 5

Jako náctiletá jsem trilogii holky na vodítku četla jedním dechem.

30.11.2017 3 z 5

Legendy o květinách Legendy o květinách František Kubka

Některé příběhy byly ne úplně zajímavé a záživné, ale jiné zas milé a potěšující. Není to knížka nad kterou budete přemýšlet ještě půl roku po přečtení, ale .... Jak to říct, je prostě milá.

11.11.2017 5 z 5

Hugo Haas. Život je pes Hugo Haas. Život je pes Jolana Matějková

Krásné fotografie z dob Huga Hasse, ale také Vás vtáhne do této doby plné krásnych dam a elegantních panů. Ale nejen to, také všudy prítomná závist a intriky

11.11.2017