Kačí137 Kačí137 komentáře u knih

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Tenhle díl mě přišel zatím nejvíce povedený. Není to až tak dramatické jako dvojka. Je to také vtipné, líbí se mi zmínky o Česku. Asi jsem patriot :-) Hlavní hrdinka je skoro Super-women. A přitom sama. Její dcerka správně oživí různé momenty. Tohle zamíchání s pamětí bylo super. Přečetla jsem během jednoho odpoledne. Prostě pěkný.

25.03.2019 4 z 5

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Super knížka. Krásně se čte. Přečetla jsem ji během dvou dnů. Paráda. Vtipné.Ty různé suché hlášky, fakt miluju. Líbí se mi,jak se vysvětlily různé nejasnosti a samozřejmě, pár nových přibylo :-) Julie je čím dál zajímavější. Mohla by mít samostatný díl, jako Andrea. Čí, dál víc mám ráda Romana. V tomhle díle byl skvělí. Těším se na další díl.

17.11.2017 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Pěkné zakončení série. Četlo se to celkem rychle a bavilo mě to. Je to prostě psané pro mladší ročníky, takže takové milé ;-). Oddychovka.

20.06.2017 4 z 5

Vražda na Velký pátek Vražda na Velký pátek Lee Harris (p)

Knížka se dobře čte, je to taková nenásilná oddychovka. Příběh, plyne pomalu a lehce. Žádný krvák, ani nervák, jen příjemné pátrání hlavní hrdinky. Ale stačilo přečíst jednou ;-)

27.04.2017 3 z 5

Vendeta Vendeta Larry Correia

Owen je fajn, stále až příliš přímočarý, ale stále vtipný. Opět jsem se dozvěděla něco nového okolo jeho zvolení za Vyvoleného a zároveň mám spoustu otázek na další narážky ;-) Jsem zvědavá, co Larry zamýšlí s Julií.
Hej, a Franks?? No, tak ten nemá chybku. Asi se stane mou nejoblíbenější postavou. A ty jeho vtípky?? Kde se to v něm bere...?? :-)

05.04.2017 4 z 5

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Souhlasím s Motokatty. Knížka nebyla špatná. Vlastně ten nápad byl dost dobrý. Jenže se z toho jaksi nic pořádného nevyvinulo. Škoda toho nápadu. Přitom má spisovatelka tak hezký styl psaní.

22.03.2017 3 z 5

Zatracenec Zatracenec Simon Hawke

Už je to dlouho co jsem Společenství četla. Měla bych se k němu zase vrátit. Je to výborný fantas!

22.03.2017 5 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Kate Daniels zbožňuji skoro stejně jako Mercedes. i když musím uznat, že mě trochu déle trvalo, začíst se do prvního dílu. Měla jsem ho děsně dlouho, než jsem se to ní pustila. Prvních pár stránek mě přišlo děsně zmatečný a komplikovaný,ale když jsem překonala asi 100 stránek, tak mě knížka úplně pohltila. Te´d už jen vždy hlídám Fantom Print, abych si mohla hned pořídit další díl ;-) Kate je úžasná, její ironie a hlášky jsou vtipné a dokonalé. Curan je v prvním díle hlavně na zabití a to je fajn :-)

10.02.2017 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Nápad dobrý, příběh samozřejmě hodně předvídatelný. Ovšem proto ty knížky čteme, nechceme špatné konce :-) Na mě až moc erotiky, ne že by mě vadila, ale to neustálé opakování mě přijde vlastně až nudné a přeskakuji řádky.Vlastně stránky.Jako oddychovka výborný. Ostatně, proto jsem si ji vybrala.

06.02.2017 2 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Scarlet byla určitě o * lepší než první díl. Ta holka má grády. Občas trochu výbušná, ale zase je to příjemné počtení. Vlk je tady zcela v pořádku.
Jo, tenhle díl se rozhodně povedl. Mělo to hlavu i patu. Příběh všech ostatních se hezky rozvíjí.
Jen tak dál.

30.01.2017 4 z 5

Vlčák Kazan Vlčák Kazan James Oliver Curwood

Tuhle knížku jsem jako dítě milovala. Je krásná a čtivá.

25.01.2017 5 z 5

Měsíční směna Měsíční směna Cassie Alexander

Lepší jak první díl. To rozhodně. Vlastně jsem to docela rychle přečetla. Občas jsou ty zápletky trochu překombinované,ale už jsem četla i horší.
Vážně to nebylo špatný.

24.01.2017 3 z 5

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Nebylo to špatné, ale také žádný zázrak. Nemocniční prostředí je fajn, trochu změna oproti jiným knížkám. Občas vtipné, občas zcela ze života, ale scény se zombíkem??? No fuj. To už bude vážně sesterský komplex. Ale dalšímu dílu se nebráním.

24.01.2017 3 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Tuhle knihu jsem četla snad už dvacetkrát. Já ji prostě zbožňuji. A vždy mě znovu rozesměje. No a ta romantika.

24.01.2017 5 z 5

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

U téhle série mě vážně mrzí, že nepokračuje. Hezky se četla, měla vše promyšlené, hlášky hlavní hrdiny taky dobrý.Je to prostě škoda.

24.01.2017 4 z 5

Musím přiznat, že ze začátku mě kniha moc nenadchla, ale postupně, jak jsem si zvykala na styl psaní, jsem byla příjemně překvapená. Je to vlastně moc hezký příběh.

24.01.2017 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Knížku jsem přečetla. Aj jsem chtěla znát konec příběhu. Ale na mě až moc přehnané a nevím proč by měly dívky všechno odpouštět. Vážně, proč a kdy se hlavní hrdinka zamiluje? To teda nevím. Jestli si to nepopletla s obyčejným sexem.
Marco mě přijde, že je na ránu do hlavy.

19.01.2024 3 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Tedy ještě jsem nečetla předchozí díly, ale tenhle díl byl moc hezký. Příběh hezky běží, příjemně se čte. Občas jsou tam i vtipné momenty. Logan hlídá Ellie několik let, takže je děj knížky celé toto období. Vážně pěkný.

23.06.2023 4 z 5

Svatá sestra Svatá sestra Mark Lawrence

Velmi akční ukončení série. Tady se člověk nezastavil. Jen mě občas překvapilo, co všechno naše hrdinka musela vydržet a stále přežívá :-) Trochu superžena. Ale co, i tak se mi to hezky četlo. Postupně začínáte chápat a rozmotávat co a jak a proč.

29.01.2022 4 z 5

Červená sestra Červená sestra Mark Lawrence

Knížka byla dobrá, naladila mě na další díly. Něco jsem vzala rychločetbou, velké popisování a vysvětlování mě nic moc neříká. Ale dobrý nápad. Děj se odehrává na jiné planetě, kterou postupně zabíjí led. Díky tomu se válčí o zbytky úrodné půdy. Někteří obyvatelé mají v sobě zvláštní nadání a to vyhledávají různé skupiny. Hlavní hrdinka nemá od začátku lehký život a je prodaná obchodníkovi s dětmi, který vyhledává právě tyto vlastnosti. Nakonec se jí ujmou "válečné" jeptišky. První díl je hodně o učení a vysvětlování situace, ale i tak tak nechybí akce.

29.01.2022 4 z 5