kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Mám ráda knížky této spisovatelky a serie BAM a Kontrakt patří k mým nejoblíbenějším knížkám. Její příběhy mají klasický scénář, takže vím, co mě čeká. Ale ne každému se podaří všechno propojit jako MM. Už jsem se pustila do dalšího dílu a těším se na další. Zatím určitě nejsem zklamaná.

06.04.2023 5 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Za mě z celé série nejlepší. Ellie a Logan - nebezpečně třaskavá směs. :-)

"Nemůžu za to, že mě klíče pořád opouští. Dám je na určité místo, abych je tam pak našla - a přísahám bohu, narostou jim nohy a utečou. Houdiniho bastardi." - Bože, jak já té holce rozumím.

31.03.2023 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Jo, jo, jo. Napřed jsem si myslela, že je Henry tak trochu pitomec. Ale přesvědčil mě, že každý má dostat svou šanci. Mám ráda knížky této autorky, vždycky se u nich pobavím. A už se těším na další díl téhle série.

17.03.2023 4 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Od téhle autorky mám přečtené snad všechno, co u nás vyšlo. Vždycky se u čtení dobře bavím. Většinou vhodně poskládaná ústřední dvojice, mezi kterou to jiskří. Dialogy nejsou trapné, někdy vás donutí se nahlas smát. Navíc jsem knížku mohla zařadit do letošní Čtenářské výzvy - Hlavní hrdina alkoholik.

05.02.2023 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Sérii jsem sice četla na přeskáčku, takže jsem věděla jak vztah mezi Izzy, Colem a Willem dopadl, ale rozhodně to nevzalo knížce na čtivosti. Pro mě to byl příjemně strávený víkend.

09.01.2023 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Je to první díl série, která se pomalu rozjíždí. Příběh Zoye a Rhys je trošku přitažený za vlasy, ale je to přece jenom fikce a tak to taky beru. Po dočtení jsem byla nakonec spokojená. A tesim se na pribehy dalsich dvojic.

28.12.2022 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Lepší než první díl. Vztah Archera a Elise měl postupný vývoj. Jejich vzájemný souboj se změní ve vzájemnou spolupráci. A k tomu nějaký ten sex.

28.12.2022 4 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Příběh Deacona, Carys a malé Sunny - chlap s obavou ze závazků a svobodná matka s postiženou malou dcerou. Příběh s klasickým scénářem a jasným koncem. Ale potěšil a určitě i pobavil.

23.11.2022 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Bavila jsem se. Celou tuhle sérii jsem si užila. Krásný a bohatý chlap a krásná a chudá žena. Tohle prostě nemůže skončit jinak. :-)

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Pořád si nemůžu pomoct, ale tahle autorka to umí líp. Připadne mi, že už narůstá kvantita na úkor kvality. I když se knížce nedá upřít pár silných okamžiků, proto ty 4 *.

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Tak teď nevím.... Někdo se tady nad tímto díle rozplývá, někdo ho tady haní. Já jsem někde mezi tím. Pro mě byl nejlepší první díl. Možná je někdy zbytečné série uměle natahovat. I když se autorce nedá upřít zajímavé propojení postav mezi druhým a třetím dílem.

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Klasická oddechovka. Určitě jste tenhle příběh už někdy četli, jenom se postavy jmenovaly jinak a možná byl děj zasazený do jiného prostředí. Ale já se docela bavila. Příběhem se pořád proplétají staré dvojice, takže s nimi neztrácíte kontakt a tak trochu si opakujete kdo je kdo a kdo je s kým. Čtení na max. dva večery.

13.09.2022 4 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

A je to - puntik, tečka. Zvládla jsem během prázdninových měsíců celou sérii (samozřejmě jsem to proložila i jinými knížkami). Nechtěla jsem ztratit souvislosti mezi jednotlivými postavami a později přemýšlet kdo je kdo a kdo ke komu patří. Poslední díl byl důstojným zakončením celé série. Není to sice úplně na obdivné "waw", ale když jsou ty prázdniny a večer se tak kráááásně četlo. Allison a Liam - oba tak trošku stejní a zároveň tak jiní, vzájemně se doplňují. Prostě to s těma chlapama nemáme jednoduchý. :-)

09.09.2022 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Pro mě má tahle série stoupající tendenci. Příběh Darii mě příliš nenadchl, ale pustila jsem se do další dílů. A k mému překvapení jsem se bavila a smutnila čím dál víc. Dialogy mezi Lenorou a Vaughnem měly jiskru a švih. Jsou tam sice věci, které by určitě neprošly ani miliardáři, ale berme to jako fikci. Jako příběh s dobrým koncem. :-)

01.09.2022 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Beru tuto sérii díl za dílem a zatím mě to ještě pořád baví. Každá dvojice má svoje kouzlo. Objevuje se tady jméno Kincaid, takže jsem zapátrala v paměti (a v Databázi knih), a bylo to tam - malá vazba na autorčinu historickou sérii z Vysočiny.

30.07.2022 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Naštěstí na sebe jednotlivé díly série nijak zvlášť nenavazují, takže moc nevadí, že jsem začala přímo od prostředka. Pak to vezmu poctivě od začátku. Příběh je taková romantická klasika okořeněná detektivní zápletkou. A tohle této autorce docela jde.

27.07.2022 4 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Pořád se u téhle série dobře bavím. Romantika s malým dramatem se krásně hodí k příjemné letní atmosféře.

27.07.2022 4 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Vím, že nečtu detektivku s prvky romantiky, ale romantiku s prvky detektivky. Když už se však autorka pustila touhle cestou, mohla věnovat detektivní části trošku víc prostoru. Napřed sáhodlouhý popis vrahových pocitů a pak na konci - hup, šup, dup a bylo vše vyřešeno.

22.07.2022 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Mám ráda knížky Julie Garwood a je mi jedno, jestli jsou ze současnosti nebo historické (ale ty mám trochu raději). K této sérii se vracím po letech, takže si samozřejmě už nic nepamatuju a těším se na každý příběh, jehož rozuzlení je pro mě zase nové. Je to kombinace lehké detektivky s románem pro ženy, takže neočekávám žádné obrovské drama. Kdo chce mít při čtení detektivky strach se ohlédnout za sebe, musím sáhnout po jiném autorovi. :-) :-) :-)

08.07.2022 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

O něco lepší než 1. díly, ale tahle autorka to umí opravdu daleko, daleko líp.

08.06.2022 4 z 5