kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Dcery Dračího pána Dcery Dračího pána Bertrice Small

Tak tohle bylo trošku mimo. Nevím, kolikátá knížka Bertrice Small tohle byla, ale určitě to umí o hodně lépe.

03.10.2022 3 z 5

Tak trochu žít! Tak trochu žít! Nancy Warren

Takové harlekýnkově naivní. :-) Ale jednou za čas, proč ne?

05.09.2022 3 z 5

Tajné touhy Tajné touhy Liz Carlyle

Všechno, co se dá ke knížce napsat, je už zmíněno v dřívějších komentářích. Chvílemi jsem se u knížky bavila, chvílemi jsem s ní chtěla praštit do kouta.

05.09.2022 4 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Prostě jsem to nedala...

24.08.2022 1 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Tak trochu jsem to čekala. Ale čekat celý rok na rozuzlení je fakt na prd.

15.08.2022 4 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Touhle knížkou jsem se, na rozdíl od předešlých dílů, prokousávala ztěžka. Asovo neustálé sebemrskačství už mě rozčilovalo. Ale jsem ráda, že jsem to nakonec dočetla a uzavřela tak celou, jinak v celku povedenou, sérii. Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4*, ale vzhledem k předešlým dílům jsem nakonec dal 4.

02.05.2022 4 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Lehká romanťárna - neurazí, nenadchne. Oddechovka po dni plném stresu.

29.03.2022 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Nemůžu se rozhodnout mezi 3 a 4*, takže zatím 3. Příběh mě baví, ale zbytečně se natahuje. Ta omáčka kolem zdržuje.

10.03.2022 3 z 5

Nezkrotná lady Nezkrotná lady Denise Lynn

Na Zákazníků dobrý. Má to určitý děj a obě hlavní postavy "maji šťávu".

25.12.2021 4 z 5

Zajímavý soused Zajímavý soused JoAnn Ross

Na Halrlequinku to nebyla zas tak špatné. Jejich vzájemné slovní souboje dávaly knížce určitou šťávu. Spolknuto za jedno odpoledne.

21.12.2021 4 z 5

Sem s tím Skotem Sem s tím Skotem Suzanne Enoch

Tenhle díl má sice nejhorší ohodnocení, ale pro mě byl v podstatě nejlepší. Měl zápletku. I když jsem už něco hodně podobného četla. Ale copak se dá na dané téma vymyslet úplně nového?!

09.11.2021 4 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Za mě prostě ne. Už jsem asi moc stará. :-)

20.10.2021 2 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Nevím, jak přesně popsat svoje pocity po dočtení téhle knížky. Téma zajímavé, ale myslím, že by to asi takhle nefungovalo.

15.10.2021 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Další dvojka z krabičky "Nenávidím tě, miluju tě". Klasický oddechový příběh, který je prošpikovaný dialogy dvou svářících se lidí. Nenadchne, neurazí.

05.10.2021 3 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Dva díly mi přišly skoro zbytečné. Byly chvilky, kdy jsem přemýšlela, jestli knížku dočtu až do konce.

24.08.2021 3 z 5

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Knížky o klanu Cynsterů jsem četla vždycky velice ráda. Hlavně první díly. Ale teď už mi to přijde jako zbytečné natahování. Příběhy se začínají víceméně opakovat. Když porovnám napínavost a čtivost této knížky a Nevinného potěšení (1. díl celé série, už jsem se k němu párkrát vrátila), je v nich neskutečný rozdíl.

19.08.2021 3 z 5

Odvážný lord Brant Odvážný lord Brant Hannah Howell

Mám ráda knížky téhle autorky, ale v téhle sérii mi pořád něco chybí. Její knížky ze skotské Vysočiny mě bavily víc.

16.08.2021 4 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Není to první knížka, kterou jsem od téhle autorky četla, ale zatím asi nejslabší. S River Wildem nebo Trablemi se nedá vůbec srovnat. Místy jsem ji už už chtěla odložit, ale nakonec jsem ji dočetla celou. Uvidím, co druhý díl.

02.08.2021 3 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Julia London (p)

Bavily mě oba díly této série. Je škoda, že konec zůstal otevřený. Ale třeba ho někdy autorka dotáhne až do samého finále. Prostor tady určitě je.

23.06.2021 5 z 5

Levandulové ráno Levandulové ráno Jude Deveraux (p)

Zatím dám 4* a počkám, kam se celá série posune. Ale jsem docela zvědavá.

04.05.2021 4 z 5