Dcery Dračího pána

Dcery Dračího pána https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2616/mid_dcery-draciho-pana-lqD-2616.jpg 4 52 6

Merin Pendragon, potomek krále Artuše, se pyšní třemi nádhernými dcerami, po kterých touží všichni muži v okolí. Zdá se, že nebude těžké provdat je. Avšak jejich nezkrotnost vše komplikuje a problém přichází vždy ve třech podobách. Small předkládá čtenářům další rozkošné vyprávění, o hrdých a vášnivých sestrách, které žijí a milují podle svých vlastních pravidel...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dragon lord’s daughters , 2004

kacenka6144
03.10.2022 3 z 5

Tak tohle bylo trošku mimo. Nevím, kolikátá knížka Bertrice Small tohle byla, ale určitě to umí o hodně lépe.

Nuttelka
22.10.2021 4 z 5

Po dlouhé době jsem opět sáhla do starých zásob nepřečtených knih a vybrala si opět jednu z mých srdcovek. Opět klasická nezaměnitelná Bertrice, příběhy dcer jsou na svou dobu opět velmi surové. Naštěstí mají milujícího otce, který chce, i přes to všechno, jen jejich štěstí. Nejvíc mě zasáhl osud nejmladší dcery Junii, Bertrice se s ní opravdu nemazlila.
Epilog je velmi hezký, krátký ale výstižný :-)

MonaLisa42
15.10.2021 3 z 5

Rozhodně se jedná o velice čtivou a celkem pěknou knihu. Odehrávají se v ní tři příběhy, každý o jedné dceři Dračího pána.
Velmi mě potěšil začátek knihy, ve kterém nás autorka seznámila s vlastní verzí příběhu o králi Artušovi. Každý z příběhů byl jiný a měl vlastní přitažlivost. První z nich byl dokonalý, druhý byl lehce horší, ale třetí mě velmi zklamal. Děj byl v celé knize velmi urychlen a celkem důležité části byly přeskakovány. Myslím si, že se autorka měla daleko více rozepsat a tuto knihu rozdělit na sérii o třech knihách.
Postavy však byly velmi sympatické a příběh fascinující. Děkuji!!!

Luciana94
06.02.2020 3 z 5

Velmi čtivé. Kniha mě moc bavila a stoprocentně vím, že si přečtu i jiná díla této spisovatelky.

pikacka
13.06.2014 5 z 5

jako vždy od této spisovatelky krásná romantika plna děje , lásky a erotiky. Doporučuji k přečtení :-)

Nyxi
30.03.2012