Tajné touhy

Tajné touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15385/rutledgeovi-tajne-to.jpg 4 43 6

Rutledgeovi série

< 3. díl

Frederica d’Avillez je přesvědčena, že už se nikdy nevdá. Má za sebou otřesnou londýnskou sezónu a teď ji její dlouholetý nápadník opustil kvůli žádoucnější nevěstě. Rozhodne se tedy že když nemůže mít manžela, okusí alespoň jednu noc spalující vášně, a to v náručí dobrodruha Bentleyho Rudledge. Co na tom, že je to zhýralec, ničema a po všech stránkách přímo ďábel! Skandály ho provázejí na každém kroku, slušné dívky se mu vyhýbají - a vice versa. Když se však příležitost nabídne sama, neodolá exotické kráse mladé šlechtičny. Jejich divoká, nespoutaná vášeň ale nezůstane bez následků a Bentley musí volit mezi ctí a svobodou. Freddie brzy pozná, že Bentleyho maska ďábla není víc než právě jen maska - nevědomky totiž odhalí jeho tajemství& a jeho tajné touhy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Devil You Know , 2003

Ála1968
09.07.2023 3 z 5

Myslím, že předchozí díl byl lepší ,i když ani tady to nebylo špatné.Spíš mi přišlo,že to nebylo vůbec akční,bylo to jako obyčejná oddychovka u které nemusíte vůbec přemýšlet.

kacenka6144
05.09.2022 4 z 5

Všechno, co se dá ke knížce napsat, je už zmíněno v dřívějších komentářích. Chvílemi jsem se u knížky bavila, chvílemi jsem s ní chtěla praštit do kouta.

petraj30
04.02.2021 3 z 5

Z příběhu jsem celkem rozpačitá. Ten začátek byl krásný a mnohdy i vtipný, ale zhruba od poloviny to šlo strašně z kopce.
Frederica byla typickým učebnicovým příkladem, co všechno se děje těhotným ženám....Vážně? Já měla po celou dobu těhotenství jen obrovské chutě na meloun a ten zbytek nemůžu srovnávat:-). A taky jsem nezaznamenala ani u nikoho jiného z mého okolí takovou přecitlivělost. Bentley se mi líbil na začátku, ale pak se jeho chování strašně změnilo, stejně jako zbytek příběhu. Kromě toho, že měl Bentley obrovské výkyvy nálad, se po celou dobu nic moc nedělo. A na konci ho asi všechny špatné nálady najednou jen tak přešly.
Ta druhá půlka se mi tolik nelíbila. S odřenýma ušima 3 hvězdičky

havrmoni
14.10.2015 5 z 5

Moc hezké,místy i vtipné což u této autorky moc nebývá. Frederika byla opět postava, do které autorka vtiskla vše co se děje těhotným. Prostě mám pocit,že zase jako u národností tak teď u těhotenství ,ženy vykresluje tak,aby nebylo pochyb o tom kdo jsou a v jakém stavu. Jinak,ale opravdu pěkné čtení.

smile13
24.01.2015

Krásný příběh se vším, co musí taková knížka mít. Moc jsem si ji užila. Určitě si přečtu další knížky od této autorky.

marijko
08.02.2012 4 z 5

Klasická autorčina ponurá atmosféra s komplikovaným hledáním cesty k sobě mezi hl.hrdiny...Napětí, touha, vášeň a láska.

romance historické romance

Liz Carlyle