Nepravý gentleman

Nepravý gentleman https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4778/rutledgeovi-nepravy-gentleman-4778.jpg 4 36 7

Rutledgeovi série

Lady Kateřina Wodewayová ví, že žádný opravdový gentleman si nedovolí políbit dámu, aniž jí byl náležitě představen - i kdyby jí to mělo zachránit život. Maximilian de Rohan je však snědý, pohledný a má tajemnou minulost, a tak může dáma až příliš snadno zapomenout, že je dáma. Ačkoliv Maxe Kateřinina krása, počestnost a půvab přímo omámily, je si vědom, že začít si se šlechtičnou není jen tak. Může to dopadnout špatně, zejména když je její bratr podezřelý z vraždy. Když však Kateřina zakopne o klíč k Maxovu vyšetřování a nevědomky padne do rukou zabijáka, Max neváhá a riskuje vše, jen aby ji zachránil - a sevřel v objetí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

No true gentleman , 2002

Ála1968
24.06.2023 5 z 5

Mě se to moc líbilo.Mám autorku moc ráda, zatím jsem se u jejích knih nenudila.I tady to byla správná romantika s napětím až do konce.Kdo chce romantickou oddychovku s krásnou lady a úžasným gentlemanem prošpikovanou napětím, neudělá chybu.Od toho tyto příběhy jsou,aby se člověk odreagoval a odpočinul si od každodenní rutiny.

meggie358
14.09.2020 4 z 5

Za mě - historická romance, jaké mám ráda. Musím se přiznat, že ty příliš akční a se špiony moc nemusím.

AnetaKor
16.12.2017 3 z 5

Tak ja nevim. Přijde mi takova nemastna, neslaná. Prakticky se tam nic nedeje. Ano, cosi se tam jakože vyšetřuje, ale žádná velká kovbojka to neni. Přišlo mi to takove uniformní. Tajemný hlavni hrdina s pohnutou minulosti, ktery chrání slabé a bezbranné a k němu křehká anglická růže, která ho okouzlí ve druhé kapitole. Asi jsem z tohoto druhu literatury uz vyrostla....

Peťule115
01.05.2017 1 z 5

Trošku těžší začátek a trvalo než jsem se začetla. Ale nakonec mě příběh pohltil a četla jsem se zatajeným dechem.

havrmoni
13.10.2015 5 z 5

Nádhera, Max se mi líbil už v jiných dílech a nezklamala jsem se. A Catherine byla úžasná,žádná přehnaně ufňukaná,vzteklá nebo tvrdohlavá ,ale konečně normální ženská. K tomu trocha napětí a erotiky a máte hezkou knihu k relaxaci.

gabca007
31.12.2013 odpad!

Už dlouho jsem nečetla tak nudnou knihu. Taky jsem se někde u str. 150 přestala týrat a ukončila jsem to. Příběh o ničem, hl. hrdina popsán způsobem, že by člověk pochyboval o jeho duševním zdraví a k tomu Kateřina coby chytrá horákyně. Po přečtení série MacLachlanovi, která byla krásná, přemýšlím, jestli se jedná o tutéž spisovatelku.Doporučila bych jen nepříteli.

WEIL
25.09.2011

Tajemná mužská minulost a žena co hledá u muže dobré vlastnosti.

romance historické romance

Liz Carlyle