Sem s tím Skotem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

MacTaggertovi bratři mají jeden jediný úkol: najít si anglické nevěsty, jinak přijdou o všechno! Coll MacTaggert, vikomt Glendarril, je vysoký, drsný skotský horal, který nerad někoho poslouchá – a to včetně své rozhořčené anglické matky, jež je odhodlaná dostat nejstaršího syna do chomoutu. Nicméně když přispěje k záchraně neodolatelně krásné ženy, Coll zjišťuje, že možná našel ideální partnerku… Potíž není v tom, že Persephone Jonesová je slavná, bohatá, nezávislá a nejchytřejší ze všech lidí, které Coll zná. Problém je, že vůbec nestojí o sňatek se žádným mužem – obzvlášť ne s horkokrevným Skotem – ačkoli zřejmě jako jediný chápe, jaká ve skutečnosti je, přestože si tím sama není jistá. Když se Coll dozví, že Persephone je ve skutečnosti utajená lady a někdo ji chce zabít kvůli tomu, co má dědit… Inu, Coll nikdy nebyl z těch, co se straní boje. Když je ve hře srdce, nic se nesmí stavět mezi horala a jeho dámu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473519/big_sem-s-tim-skotem-5mE-473519.jpg 3.826
Série:

Prostopášní Skotové 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Hit Me with Your Best Scot, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Sem s tím Skotem

Maruš.D
15. září

Krásné zakončení dobrodružství bratrů MacTaggert. Já si příběh Colla a Persie užila. Coll byl velmi podobný svým bratrům. P byla zajímavá a tajemná postava, která mě nenudila, nebyla mi proti srsti, ba naopak jsem si ji užívala. Příběh byl a nebyl originální. Podobný už jsem četla, ale zase mi přijde že se to jen tak neomrzí. Konec dobrý, všechno dobrý. Dopadlo to pěkně, jen mě mrzí, že tam nebylo lepší zakončení matky Francesci a jejího manžela.

Červená33
15. srpna

Čekala jsem víc. Na Colla i otce MacTaggerta to bylo moc krotké. Obě postavy měly mnohem větší potenciál. Škoda, ale přečtení nelituji.


LilianaFalcon
15. srpna

Mám pocit, že jsem četla jinou knihu než všichni ostatní, protože mně se strašně líbila.
Colle mě bavil. Zápletka byla povedená, možná konec byl trochu zdlouhavější než by měl, ale jinak nemám výhrady.

Dellphi
09. srpna

Kdyby tohle nenapsala Suzanne Enoch, tak nevím, zda bych to vůbec dočetla. A to jsem se na tuto knihu opravdu těšila. Hlavně ze začátku jsem byla hodně zklamaná. Mezi hlavními hrdiny to vůbec nejiskřilo, a to ani vášní ani humorem. Navíc tak do půlky knihy byl děj dost nudný a jakoby ani nikam nesměřoval. Konec knihy se mi líbil mnohem víc. Hlášky hlavních hrdinů se najednou zdály být mnohem humornější, a i jejich povahové rysy se mi líbily mnohem víc, škoda jen, že to nezačalo o něco dřív. A pár posledních kapitol mě přesvědčilo, že to opravdu psala má oblíbená autorka. Výborná byla závěrečná řeč lorda Aldrisse o velikosti skotských psů a typu jejich krmiva ve formě napudrovaných sedmikrásek (kdo četl, tak pochopí)  a to už byla typická Suzanne Enoch a její humor a vyřídilka… škoda jen, že se to projevilo až na konci knihy.

Závěr knihy tak zachránil mé hodnocení. Takže knihu si přečtěte, ale neočekávejte žádný velký zázrak.

A jelikož se mi líbily úryvky ze Shakespeara, tak i já svůj komentář ukončím slovy z knihy: „Zhasni, zhasni, ty malá svíce!“

mysanda20
06. srpna

Na poslední díl jsem se moc těšila a trochu mě zklamal.Bylo to takové nedotažené hlavně shledání rodičů,čekala jsem to lepší.

AliceTief
06. srpna

Na tento díl jsem se těšila nejvíce a neurazil ani nenadchnul. Nejvíce se mi líbila část kde už byly všichni Mavtargettové pohromadě...

LenaBR
06. srpna

Tento dil se mi zdal z trilogie nejslabsi - na bratra Colla jsem se tesila nejvice a trochu me to zklamalo. Ackoliv jsem mela od zacatku nejmene v oblibe Adena, tak jeho pribeh se mi zdal nejlepe zpracovany. Nicmene i tak kniha stoji za precteni, pokud jste cetli dve predchozi.

denikknihovnice
05. srpna

Suzanne Enoch opět nezklamala. Ano, Sem s tím Skotem není jedno z jejích nejlepších děl, to určitě ne, rozhodně ale umí zaujmout, pobavit i potěšit romantické duše.

Od knihy jste opět dostali vše, co jste čekali. Čtivě napsaný příběh, romantiku, erotiku i vtip, spoustu Skotů, zvláště charismatického hlavního hrdinu, a s nimi spojených výtržností v Londýně, nějaké ty plesy, a navíc i zákulisí divadelní scény. Co musím ocenit, je originální nápad zapojit do příběhu Shakespearovy hry. Každá kapitola začíná jedním citátem, Persephone i Coll během své mluvy využívají věty i postavy ze známých děl a celkové prostředí divadla a nižší vrstvy společnosti bylo opravdu zajímavé.

Pokud nad tím tedy nebudete moc přemýšlet, budete nejspíš spokojeni, mě však absolutně nesedla hlavní hrdinka. Persephone je totiž bohatou dědičkou, která uteče před svým životem a stane se proslulou herečkou, kterou jen díky nejspíše kouzelné paruce nikdo nepozná. Jako vážně? Klidně si najde tunu milenců, divadla by se nevzdala ani za zlaté prase atd., její život dělal příběh značně neuvěřitelným. A celkový závěr, který řešil budoucnost Persephone a Colla i budoucnost rodičů MacTaggertových mi přišel nedotažený, proto nemůžu dát plný počet.