Zajímavý soused

Zajímavý soused https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90867/zajimavy-soused-90867.jpg 4 14 3

Když se při stěhování doktorky Laurel Brittonové srazí její neposlušné pianino s červeným Ferrarim nového souseda, ani jeden z nich netuší, že je to jen začátek jejich střetů. A to jak osobních, tak profesionálních. Fotbalista Nicka McGraw je totiž nejen jejím novým sousedem, ale i neposlušným pacientem. Nick je zvyklý vyhrávat a tak profesionální odstup krásné lekářky zaznamenává stále víc trhlin.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Love Thy Neighbor , 1985

kacenka6144
21.12.2021 4 z 5

Na Halrlequinku to nebyla zas tak špatné. Jejich vzájemné slovní souboje dávaly knížce určitou šťávu. Spolknuto za jedno odpoledne.

georginaa
27.09.2020 4 z 5

Takový soused by opravdu byl skvělý. Hodně jsem se pobavila tím, jak se věčně dohadovali co by měl a neměl dělat a zároveň se přitahovali, chemie působila věrohodně a jak v harlequinkách bývá, vše dopadlo tak jak má.

Aracely
02.04.2015 5 z 5

Harlequinky to jsou pro mě takové jednohubky :-) Mám pro ně čas od času slabost . Tato se mi líbila moc. Velké plus dávám i za povedenou obálku.
A určitě doporučuji :-)

harlekýnky