Kačaba79 Kačaba79 komentáře u knih

Erotické příběhy pro indické vdovy Erotické příběhy pro indické vdovy Balli Kaur Jaswal

Tak tato kniha mne mile překvapila. Zaujal mne název a díky ČV jsem ji začala číst. Příběh kde se objevila zápletka a postupné odvíjení příběhu mne nenechalo v klidu dokud zde nebyla poslední stránka.

Velké čištění zubů v ZOO Velké čištění zubů v ZOO Sophie Schoenwald

Krásné ilustrace, ale Ignác byl trochu chudák. Potěšila a splnila záměr, dcerka si šla bez odmlouvání čistit zuby.

18.02.2020 3 z 5

Gerda: Příběh moře a odvahy Gerda: Příběh moře a odvahy Adrián Macho

Tento příběh se nám líbil více než první díl. Moc poutavé ilustrace i pěkný příběh.

Zdivočelé pohádky Zdivočelé pohádky Roald Dahl

Tak tyhle pohádky chytli 11-letou dceru a moc si je oblíbila.

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Krásné nahlédnutí , ale moc krátké

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Kniha byla příjemným cestováním jak zeměpisným, tak i historickým. Příjemně se četla a poznávala jsem tak kraje a dobu pro mne naprosto cizí. Konec překvapil, ale nechci dávat spoiler.

09.12.2019 5 z 5

Město spí Město spí Zdeněk Svěrák

Dceru neoslovilo.

Hledání Hledání Eric Heuvel

Půjčeno pro dceru (11 let) kdy jsem potřebovala ji nějak přiblížit osudy židů za druhé světové války. Dobře podané a pro děti přístupnou formou napsané.

12.11.2019 5 z 5

Pražský hrad - Výlet strojem času do minulosti Pražský hrad - Výlet strojem času do minulosti Lenka Procházková

Čteno při nemoci 11 leté dceři a byl to hezký a pochopitelný průlet dějinami.

Sofie První - Zimní příběh Sofie První - Zimní příběh Walt Disney

Půjčeno hlavně pro ilustrace, ale je škoda, že není víc příběhů najednou. Takto je to moc krátké.

12.11.2019 3 z 5

Pohádky o vílách Pohádky o vílách kolektiv autorů

Krásná knížka, perfektní na čtení před spaním.

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Pobavila, ale nenadchla. Nějak jsem se neztotožnila s autorkou v názorech.

12.11.2019 2 z 5

Pobavila, ale některé pasáže byly již moc přitažené za vlasy.

Nekonečná pohádka na dobrou noc Nekonečná pohádka na dobrou noc Laurence Gillot

Je skvělá, dá se číst opravdu dlouho. No spíš dokud z toho člověk nezblbne. Krásné ilustrace a vtip.

12.11.2019 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

předčítala jsem je dceři a shodli jsme se na tom, že jsme čekali víc příběhů a komentáře Brumbála nám moc neseděli.

12.11.2019 3 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Oddechová knížka, která se moc dobře četla.

12.11.2019 4 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Druhý díl se mi líbil více jak první. Také se mi líbil příběh rodiny, který mne v prvním díle přišel useknutý.

09.09.2019 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak zase odtrhnout a konec se mi zdál také takový strohý. Oddychové čtení

09.09.2019 3 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Film jsem neviděla a po přečtení knihy po tom ani netoužím. Kniha byla o ničem, vleklá až nudná.

09.09.2019 1 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Do této knihy jsem se nemohla hodně dlouho začíst. Byla to první knížka od autorky a vím, že další nevyhledám. Jak přeskakoval děj do minulosti a z pohledu jiných osob mi dělal problémy. Kdyby to bylo ohraničené kapitolami, bylo by to lepší. Bylo mi líto Zory a Huberta, Hanka mi byla nesympatická a až ke konci knížky jsem ji dokázala pochopit a líbil se mi její návrat do života. Dobré k zamyšlení a určité postřehy jsem si z toho odnesla a doufám, že vztah mých dcer se mnou bude jiný.

17.08.2019 2 z 5