Ka.Flo Ka.Flo komentáře u knih

30.08.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

5* nestačí

31.01.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

100% DOPORUČUJI :)

13.01.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak 3,5. Většinou konec knih bývá tou nejlepší částí, ale v tomto případě šlo o naprostou hovadinu. Jakmile se zminilo faustovské zabíjení, šlo to do háje. Jo a Wolf je blbec, dokonale by se hodil k hysterické uchlastané debilce Baxterové. Ale jinak nápad sešitá těla super..

06.01.2018 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Marsons nikdy nezklame! Ta zenska to prostě umí. Opět 5 z 5!!

21.10.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Naprosto super! Možná i lepší než němý křik

07.10.2017 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Nápad úžasný, ale tato kniha měla jednu chybu. Čím víc jsem se blížila konci, tim méně mě bavila. Závěr knihy mě dost zklamal. Ale jinak si zaslouží 4*

30.09.2017 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Napínavé od začátku do konce! I ty detaily, které u většiny knih nutí k usnutí, byly podány naprosto vzrušujícím způsobem. Výborný děj, není to typická detektivka jako všechny ostatní. Doufám že ostatní dílly budou také tak povedené

21.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Čekala jsem trochu víc akce ale i tak se člověk tměř nemohl odtrhnout!

07.08.2017 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Je poznat, že je Carter mistrem svého řemesla! Má první kniha odd autora a už teď je to má závislost.

31.07.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tato kniha je přesným důkazem toho, proč miluji detektivky. Mou pozornost si získávala od první po poslední stránku, byla jsem napnutá jak kšandy. Málokdy se stane, že se u detektivky člověk i zasměje. Po přečtení mám chuť nasednout do auta a jet si koupit druhý díl..

03.07.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Nejsem si plně jistá hodnocením. V každé kapitola jiná osoba. Asi do 200. stránky jsem se docela nudila. Pořád nějaké náboženské kecy, které tam ve finále ani nebyly vysvětleny? Nebo jsem to nepochopila. (Spoiler) Když ty dívky unášela ta Karen, tak co s těmi únosy měl společného pastor a Lucas? A kdo byla Rachel, kterou drželi na statku.
Hrozně jsem se na tu knihu těšila - děti v šatičkách na stromech? Abych nezněla jako magor, ale mám zálibu v thrillerech, detektivkách... a tohle se mi zdálo jako naprosto skvělý nápad pro knihu i film. Nakonec na stromech jsou jen dvě holčičky a akce skoro žádná. Trochu zklamání tedy.

12.06.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Výborné čtení. Hvězdičky dávám především za to, jak moc mě kniha vtáhne do děje, jak moc je napínavá, či jestli se od ní odkážu odtrhnout. Tato kniha toto očekávání splnila. Ano, byly tam části, nad kterýma mi rozum trochu stál - jezdit na skůtru v horské oblasti? opravdu by žádná obět z těch desítek znásilněných nic neohlásila? Psycholožka z ústavu dlouho čekala, než informovala policii. A hodně se toho vyřešilo díky štastné náhodě.
Ale určitě doporučuji. Těch 600 stran za to stojí, alespon to člověk nezhltne za den.

01.06.2017 4 z 5

Tajemství hřbitova Crossbones Tajemství hřbitova Crossbones Kate Rhodes

Od knihy jsem se od první stránky téměř nedokázala odtrhnout!! Dokonce jsem se i několikrát zasmála. Byla to skvělá změna od klasických detektivek - hlavní postava zkrachovalý policista kuřák. Snad nás autorka poctí ještě další knihou.

24.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Pro nepokročilé čtenáře detektivek ideální. Já příběh hltana celou dobu! V průběhu se objevovala stále nová zjištění. Zarazil mě jen velmi jednoduchý konec, kdy "viník" nebyl vůbec potrestán, dokonce i dosti získal.

21.05.2017 5 z 5

Žirafí slzy Žirafí slzy Alexander McCall Smith

Na dlouhou neděli k lenivé náladě ideální. Velmi sympatické bylo prostředí Afriky. Jen je to velmi jednoduchý příběh, trochu pro školáky.

21.05.2017 4 z 5

Tým v nemilosti Tým v nemilosti Sophie Hénaff

Velmi příjemné a usměvné čtení. Hvězdu dolů za zmatenost - vložené přiběhy z minulosti jsem pochopila až v poslední třetině. Závěr byl "happy ending" a zároveň spravedllivý.

21.05.2017 4 z 5