junine junine komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha s krásným obalem i obsahem. O poznání jedné knihomolky z dobré rodiny, že knihy jsou sice úžasné, ale ne to nejdůležitější v životě. K tomu ale musí dospět cestou řady šarvátek s panem knihovníkem, které jsem si velmi užila.

05.12.2019 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Hlavní dvojice super, nechybí tomu humor a pěkně to odsýpá. Jen autorka dost šlápla vedle s tím, jak se pan agent FBI každému prezentoval....ahoj, dělám u FBI, zločiny bílých límečků, dělám v utajení..... S takovou pusou na špacíru by asi brzo doefbíajoval.

04.04.2019 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Už je to nějaká doba, co jsem knihu četla, ale pořád se mi vrací to úděsné, na každé druhé straně 10krát se opakující oslovování Holu, Holubičko, Holoubku....jestli to mělo být něžné, vnímám to stejně jako hrdinka, se kterou se jinak nedokážu ztotožnit, na začátku knížky...jsem strašně šťastná za přirovnání k ptákovi, co všecko jen posírá. Bohužel se mi nepodařilo ani pojmout podstatu té jejich silné lásky, kde se vzala a jaké měla základy.....možná, jak jí na začátku zakrvácel svetr??? Pak už to jelo pořád ode zdi ke zdi.... každý, kdo se na Abby okem podíval nebo nedej Bože vyslovil její jméno, dostal na kokos, aniž by si to ve většině případů fakt zasoužil, to jako cože a nikdo to neřešil. Ona si pořád balila věci a s kamarádkou Merou před Travisem utíkala, ty dvě snad musely mít pořád na nohách tretry. I když to bylo čtivé a prostě kdo nemá slabost pro zlobivé kluky, tak některé věci byly pořád dokola a přehnané. Zbylé dvě knížky si radši nechám ujít.

20.01.2018 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Nejsem fanynka fotbalu, to prostředí by mi ale vůbec nevadilo - dle anotace bylo jasné, kdyby autorka i mimo zápasy a tréninky ze Sal zatvrzele nedělala chlapnu, co si umí oblíct jen sportovní trenky a na každé stránce se potí. Zásadní, lidský problém jsem měla s tím, jak Salin otec Kultiho uctíval, přestože on jeho synovi zlomil nohu....i kdyby to bylo v rámci tolerovaného sportovního rizika, tak to chtělo na tom obdivu ubrat.... chování toho táty bylo povětšinou trapné. Čekala jsem víc.

19.03.2019 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

I když jsem nebyla přehnaně nadšená z předchozího Prokurátora, dala jsem Komisaři šanci....a čekalo mne opakování klišé jak chlap, co se dře celé dny v práci, v noci chlastá, paří a střídá známosti na jednu noc, dokáže být při téhle vší náloži pořád strašně sexy a svaly na něm jen hrají (a to nemusí cvičit), jenže to tady bylo vyšperkováno neroztomile tupou Zuzou, vztah mezi hrdiny naprosto nevěrohodný...bohužel velké zklamání :-(.

19.05.2020 2 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Tak číst se to dalo. Jen to hrozný klišé....sundej z podivný ošklivý holky její oversize mikinu a je z ní hned nejvíc sexy kočka....kdyby to tak šlo i ve skutečnosti :-)).

26.03.2019 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Mrzí mne to, na knížku jsem se těšila, ale nezaujala, zasmála jsem se dvakrát. Markéta jen žvanila nesmysly, chovala se nedospěle, prostě jako kráva, což sama xkrát konstatovala. Nějak jsem nepochopila, jak takhle se chovající žena může vzbudit v chlapovi takovou touhu, že po ní pátrá a ještě půl roku po jejím odchodu má z toho trápení kruhy pod očima. Pak to neustálý utíkání. A proč dělat z ženský v 6. měsíci tank, co neprojde dveřma a bez pomoci nevstane z gauče. To fakt ne :-(.

20.01.2019 1 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Pěkně napsaný příběh o Krásce a Zvířeti, čte se snadno a nepřestanete, dokud nedočtete. Hezky popsaný vztah mezi sestrami i změna nenávisti v lásku mezi hlavními postavami. Jen ten konec byl zbytečně rychlý, mohl být propracovanější, ale velká vada to není. Můžu jen doporučit.

18.06.2018 5 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Omlouvám se, ale to se nedalo. Zase hrdinka podle šablony autorky, oslnivě krásná, kamkoli přijde, srocují se kolem ní muži, je naivní až hloupá jak vymlácená sláma, jedná jak smyslů zbavená, to někoho baví? Hrdina zjevně neví, co si o ní myslí, na jednu stranu omílá, jak je nezkušená a naivní, na druhou stranu obden tvrdí, že je hrozná chytrá.....až tomu sám začíná věřit. Knihu jsem musela odložit po 1/3, možná se pak vylepšila, ale mně už došel dech a chuť pokračovat. Za mne palec dolů.

01.03.2016 1 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Bohužel nejslabší z celé série, schizofrenně jednající hrdinka....a ještě si autorka připravila půdu pro další díl, snad bude lepší.

03.01.2021 3 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Musela jsem odložit po pár desítkách stránek :-(. Policejní prostředí je mi známé, takže mi to chování hrdinky přišlo od samého počatku namachrované, neuvěřitelné, směšné...říká formulky z amerických filmů, chodí chytat zločince sama jak nějaká Xena a furt je při tom štíhlá a sexy, nikdo ji nepředběhne, celkově mi byla nesympatická, tak jsem ztratila chuť dál její příběh číst.

01.01.2020 2 z 5

Sídlo Blackmoore Sídlo Blackmoore Julianne Donaldson

Moc pěkná kniha, ačkoli pro mne ne tolik jako Panství Edenbrooke, přečetla jsem ji přes noc. Ze začátku mi vadilo, jak si jde Kate tvrdě za svým cílem, ale postupně se odkrývaly důvody, které ji k tomu vedly, takže jsem ji chápala. U Kate pro mne byl však nevěrohodný její věk, když byly popisovány události několik let nazpět, těžko se dalo uvěřit tomu, co prožívala jako 14ti, 15tiletá, že v té době se mohla účastnit plesu atd., přihodila bych jí dva roky navíc (klidně bych jí půjčila svoje). To byla jediná vada na vší té kráse. Snad to není poslední kniha autorky u nás.

26.07.2019 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Tak to se bohužel moc nepovedlo, v půlce už jsem to nedala a preskočila na konec.

15.11.2019 2 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Hodnotím jako slabší průměr, tuctovka, nechala jsem se nachytat zdejším skvělým hodnocením...ale respektuju, že co člověk, to názor. Asi mi nejvíc pila krev přezdívka Formulista...tak jestli tohle mělo být vtipný, tak jdu hledat svůj ztracenej smysl pro humor.

27.01.2024 2 z 5

Volba lady Harriett Volba lady Harriett Rachael Anderson

Tato kniha mne každý večer bezpečně uspí....

26.07.2019 2 z 5